Bronies.cz
Epizoda 24: The Mane Attraction - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 24: The Mane Attraction (/Vlakno-Epizoda-24-The-Mane-Attraction)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Jamis - 04.12.2015

@Xeelee: Obávám se bohužel, že podobné songy jsou realitou dneška, i když dnešní hudbu nelze hodnotit stejně, jako třeba před pěti, deseti lety - zkus občasný výlet do "mainstream" populace. Je to sice dost drsný zážitek, ale pomůže v náhledu na to co je dnešní bohužel realita. Totéž se týká manažera - je to sice přestřelené, ale ne moc, skutečně takhle se mnozí manažeři chovají, protože to považují za cestu k úspěchu a mnoho lidí bez zkušeností na to snadno skočí.

Explicitní určitě, přehnaný... no zas tak ne (bohužel).


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Discordian - 04.12.2015

(04.12.2015, 03:24)Xeelee Napsal(a): kdo by poslouchal pop s dementním textem o tom, jak je zpěvák úžasnej

Ummm...prakticky všichni? Pop, hiphop... to tomu vládne.
Ona značná část současných populárních skladeb je čistě o maštění ega a někteří interpreti na tom staví komplet celý svůj výstup. Z těch velkých je tím třeba Kanye West hodně nechvalně proslulý. Z menších je to třeba v Německu takový nedávný fenomén. Říká si "Money Boy" a co jsem měl tu smůlu slyšet, tak snad nezpívá o ničem jiném než o sobě, o tom, jaký je frajer, o tom, kolik má peněz, kolik jich ošustí, kolik kilo maryhulany si píchne za večer do žíly... a děcka to děsně žerou Twilightsmile
U nás máme taky spoustu takových, jen ještě (krom Rytmuse) nebývají až tak úspěšní. Třeba Dave Větrovec & Gucci D nebo jak si to říkali, Metrix... taky spousta písniček na téma "já jsem takovej frajer, já jsem tak těžkej king, plundruju tátovi kreditku na svůj #SWAG a vy, hejtři, mi můžete jen závidět, protože jste socky co nemají tolik swagu jako já."


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Melgarh - 04.12.2015

(04.12.2015, 03:24)Xeelee Napsal(a): Tohle bylo moc názorný a doslovný. Jako vážně, kdo by poslouchal pop s dementním textem o tom, jak je zpěvák úžasnej, pokud by nebyl očarovanej? S tím sem měl problém už v EQG 3. A postavu manažera IMHO strašně přestřelili. Většího padoucha už z něj udělat nemohli a to, že se Rara o jeho praktikách dozví byla jen otázka času. Nějak ale nechápu jak k němu vůbec přišla a jak mohla přehlížet to co jí neustále říkal. Kdyby to všechno nebylo tak explicitní a přehnaný...

Jsi byl poslednich 10 let zalezlej pod kamenem ci co? Rainbowlaugh

Klasicky songy, vyborny, takhle se stavi dnesni mladezi vzor a vydelavaji miliardy. Do popove muziky se baladicke texty, jako ma napr. Metallica, Nightwish apod. nehodi, tam je lepsi aby se to lepe vyslovovalo, rymovalo a nejlepe i propagovalo. Rapperi rapuji vetsinou o svych zivotech, dramatech a zazitcich a to uz je hodne let...

Manazeri se takto vskutku chovaji, staci se podivat na momentalni sh*tstorm, kde jedna maminka, jejiz dcera dabuje jednu postavu v MLP, to pekne rozjela Pinkiehappy

Plus za tim vztahem manazera a zpevacky bylo nekolik mesicu - let, tudiz si na zacatku mohli vytvorit profi vztah a ona to brala jako soucast prace, viz. Hoofsiees. Na MLP epizode se neda koukat ze to je 2D Flat dejova linka. Je tam mesice-rok pribehu pred a i za!


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Mácaman - 04.12.2015

Xeelee> jen 2 slova - Justin Bieber Rainbowlaugh ale "I am just a pony" byla balada hodna Adele, pecka, rval sem u toho Pinkiesad2 Pinkiecrazy

a manager? spravnej slizak Pinkiesmile ta naondulovana hriva..a hlavne ty kalhoty! jasnej padouch Rainbowlaugh


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Elevea - 04.12.2015

Jako vážně?  Rainbowderp Já bych tak nějak řekl, že se to táhne lidstvem od pravěku.



RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Minetex - 04.12.2015

Eminem - Rap God Rainbowlaugh Co na to říct, ale Eminem na to alespoň má, narozdíl třeba od pár českejch rapperů... Twilightsmile


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Xeelee - 05.12.2015

I don't want live on this planet anymore. Popem jsem zdá se nepolíben a asi poslouchám i špatnej rap/hip hop/cokoliv jinýho. Jako... vím o spoustě českejch hiphoperů, ale ty beru spíš jako humor pro hudební masakry, ne jako hudbu.

Každopádně na to jakou tu čtu chválu na první písničku, tak mi textově přijde příšerná a hudebně jako plochá popová tuctovka bez nápadu, jakejch vznikaj každej den tuny. Což mi ale v kontextu dává smysl, protože třeba nějaká posluchačsky náročnější skladba by v repertoáru popový hvězdy vypadala hodně divně a někdo kdo dělá vkusnej pop by nepotřeboval takovýho manažera.

Pořád si myslím, že bez těch přepálenejch extrémů a kontrastů by byla epizoda koukatelnější.


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Dragonalicorn - 05.12.2015

V názorech na písničky v týhle epce jsem s Xeelem za jedno.


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Azuliana - 05.12.2015

"I am just a pony" je perfektně zvládnutá a řemeslně skvěle provedená prvoplanová slzotlačka, která dle reakcí splnila svůj účel Pinkiesmile


RE: Epizoda 24: The Mane Attraction - Mácaman - 05.12.2015

Azuliana: tak urcite, asi treba jako tohle Rainbowlaugh