Bronies.cz
Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Jaký je nejlepší díl série Crysis? (/Vlakno-Jaky-je-nejlepsi-dil-serie-Crysis)



Jaký je nejlepší díl série Crysis? - BatygameCZ - 28.10.2015

Název vlákna mluví za vše. Který díl této FPS od neměckého Cryteku se vám nejvíce líbil?
Já osobně vybíral mezi 2. a 3. díle. Nakonec jsem zvolil trojku ( kvůli doladěné hratelnosti... a luku Rainbowlaugh ) ale musím uznat, že dvojka měla lepší atmosféru a hudbu
Jako vždy- jestli chcete, do diskuze napište důvod


Re: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Eryane - 28.10.2015

Mne nejvíc bavila jednička, už jenom díky větší volnosti a "starému obleku". Prostě jsem se tam více vyblbnul (snažit se zabít nepřítele krabem nebo ho se super sílou házet proti budovám či jiným enemákům, to mně jen tak neomrzí Rainbowlaugh)


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Minetex - 28.10.2015

Zaručeně jednička a Warhead Rainbowlaugh Ta volnost, superpowery a odladěné upravování zbraní z toho udělaly jednu z mých nejoblíbenějších her Twilightsmile Do dvojky už jsem se musel spíš nutit, a skoro vůbec mě nebavila. Špatné a oproti 1. dílu nezajímavé prostředí a často nezáživný gameplay mi to trochu znechucovaly. + se mi zdálo, že to má horší grafiku než jednička Rainbowlaugh Trojka, no... Na jedničku nemá Rainbowlaugh


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - niemand - 28.10.2015

Určitě jednička. Bylo tam víc volnosti, nebylo to tak okoukaný, graficky pecka.

Ještě bych zmínil Crysis Wars - určený pro multiplayer, tam jsem taky nahrál nespočet hodin. Jen škoda, že to típnuli.


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Foxtrot - 28.10.2015

Jojo, jednička. A jak říká niemand, Crysis Wars. Co to jsem dost hrál. Moje první multiplayer hra, kde jsem mohl jezdit v tancích a létat v letadlech. To bylo ještě než jsem zjistil, že existuje něco jako Battlefield.


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Alexie - 28.10.2015

Minetex - Crysis 2 mělo skutečně v době vydání horší grafiku, nežli díl první. Bylo to kvůli konzolové verzi hry, na kterou sázeli vývojáři nejvíce a tudíž ,,ochudili" pc hráče pouhými DirectX 9 efekty. Komunitu to samozřejmě pobouřilo, později proto vyšel patch, který do hry implementoval DirectX 11. Druhý díl se díky tomu stal (jako tomu bylo v době vydání u jedničky) jednou z nejlépe vypadajících her.
Můj názor na Crysis sérii ? První díl měl úžasnou grafiku, příběh i zničitelné prostředí. Obě jeho pokračování přišla s novou generací CryEnginu, která přidala nové grafické efekty. Příběh a zničitelnost okolního prostředí byly ovšem horší, což je škoda.


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - niemand - 28.10.2015

V jedničce bylo nejlepší vzít auto s kulometem a pokácet všechny stromy v okolí...

[Obrázek: 1348165804-dafuq.jpg]

Rainbowlaugh


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Blue Storm - 28.10.2015

Souhlas. Jednička.

Ta volnost pohybu byla úžasná. Když jsem nechtěl bojovat, tak jsem si prostě šel džunglí a kochal se krajinou. A kolikrát jsem se potápěl ve vodě a vynořoval jen k vůli tomu, abych viděl stékat ty kapky po skle helmy? No jejej. Rainbowkiss

I samotný děj byl víc vtáhnutelný do hry.


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Miky - 28.10.2015

Hrál jsem 1,2 a u 3 se mi to kouslo na začátku... To víte originální hra.  Twilightblush Musím souhlasit s většinou, že jednička byla nejlepší. Boj proti mimoušům byl už takovej sušší, ale jako celek povedenej s jistou dávkou volnosti. Na můj vkus mohla být vyšší obtížnost, protože i na nejvyšší obtížnost byl oblek stále moc OP.
Musím si to někdy znova zahrát, abych si udělal trochu objektivnější obrázek o kvalitě hry, protože v tý době šlo hlavně o bezkonkurenční grafiku a pak ten zbytek, kterej už grafice nestačil.


RE: Jaký je nejlepší díl série Crysis? - Discordian - 28.10.2015

Trojku jsem nehrál, ale hlasuju za jedničku.

Jednička měla takový ten "wow" efekt a v prostřední relativně otevřené krajiny ostrova podle mě grafika hry vynikla mnohem více, než v ulicích města. Pamatuju si zvlášť jeden moment, za cca polovinou hry, když se účastníte tankového útoku a za obzorem zvolna opadávají kusy skály z právě probuzené mimoňské lodi. Tehdy jsem se opravdu zastavil, abych se mohl pár minut kochat tou scenerií. Nic takového se už ve Warhead a zvlášť ve dvojce neopakovalo.