Bronies.cz
BronyPost – Dopisy Broníkům - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: BronyPost – Dopisy Broníkům (/Vlakno-BronyPost-%E2%80%93-Dopisy-Bronikum)

Stran: 1 2


BronyPost – Dopisy Broníkům - Bluelight - 14.11.2015

Vážení přátelé,

s potěšením vám oznamujeme, že jsme se rozhodli založit projekt s názvem BronyPost. Jde o zjednodušení poštovní komunikace mezi Broníky.

Poštovní komunikace je tu už od dob Mezopotámie a byla vždy důležitou součástí života našich předků. Dopisy, které nacházíme na půdách našich babiček a dědečků, jsou vždy obestřeny tajemnem kouzlem dávné doby. Zároveň dopisy umožňují prakticky nekonečné možnosti vzhledu a nejrůznějších dárečků k přiložení.

Projekt BronyPost by tedy měl umožňovat Broníkům komunikovat mezi sebou formou dopisů. Kdokoli by měl zájem se přidat, má možnost se přihlásit a tím dát ostatním Broníkům najevo, že o takovýto druh komunikace má zájem. Adresu pak může sdělovat veřejně nebo na požádání, dle vlastní volby.

Zúčastnění:
Mácaman
Michal Macek
Františka Kadlece 900/21
180 00  Praha 8 - Libeň
Ondrahrr
Ondřej Šporcl
Pátkova 2136/3
182 00  Praha 8 - Libeň



RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Baterka - 14.11.2015

To má být něco jako verze postcrossing pro bronies ?


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Bluelight - 15.11.2015

Ano, ovšem v menším měřítku, ale myslím, že by mohlo být fajn postupně přidávat další státy.

Flutterryay


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Dex - 15.11.2015

Je to pěkný nápad, občas najít v poště nějaké překvapení Pinkiesmile
Akorát se bojím, že hodně lidí nebude chtít takhle zveřejňovat svojí adresu...


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - D.K. - 16.11.2015

Zajímavý nápad, ale já bych takhle adresu nezveřejňoval. Připomnělo mi to různé mobilní aplikace, pomocí kterých se dají posílat pohlednice. Já zkoušel Postisimo kdysi dávno s kámošem, když ta služba začínala. Na letáčku byl kód na jednu pohlednici zdarma. Nahodil jsem tam z mobilu obrázek z MLP a opravdu to po pár dnech došlo. Rainbowlaugh


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Fun1k - 16.11.2015

Určitě je to zajímavý nápad, ale nevím, jestli to mnoho lidí upřednostní před pohodlnou rychlou internetovou komunikací.


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Mácaman - 16.11.2015

kdy jsem naposled napsal rucne dopis? budu to jeste vubec umet? Rainbowlaugh

Michal Macek
Františka Kadlece 900/21
Praha 8
180 00


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Elis856 - 16.11.2015

Nápad je to velice hezký. Taková pauzička od všech technologií .... a navíc aspoň každý zjistí jestli existuje někdo, kdo píše hůř než on sám Rainbowlaugh

Každý by asi nechtěl jen tak zveřejnit svou adresu, ale myslím, že by to nebyl zas takový problém. Daný člověk by prostě napsal, že má zájem a pak by ho někdo, kdo má taky zájem, požádal přes PM o adresu. Pinkiesmile


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - BatygameCZ - 16.11.2015

Uvažoval jsem o tom, ale páč mám NESKUTEČNEJ (jakože fakt) škrabopis,tak na to dlabu Rainbowlaugh


RE: BronyPost – Dopisy Broníkům - Moony - 16.11.2015

Taky jsem o tom přemejšlela, ale přece jenom, netušim co by na to řekli rodiče Rainbowlaugh

btw, taky škrábu, což je další problém ^^