Bronies.cz
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark (/Vlakno-Epizoda-25-26-The-Cutie-Re-Mark)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Furry_VlkCZ - 30.11.2015

Po dlouhé době na youtube než sem našel nějakou epizodu bez stupidního "blind commentary" tak musim říct, že tenhle díl byl epic, tedy až na ty cringe momenty ve změněný budoucnosti, ale nesouhlasim s twilight, že pokaždé to bylo horší a horší, s NMM to byla snad nejlepší z nich, ano sice byla věčná tma a taky měli diktátora, ale lepší než válka, není-liž pravda.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - jaroslav - 30.11.2015

Co se mi na tom dvoudílu nelíbilo, je to, že z toho úplně odstranili zbytek mane six a měly jen nevýrazné vedlejší role. A to je to o čem by měl dvoudíl být. O celé mane six. Do teď dvoudíly obsahovali celou mane six, kde se podílely na řešení problému. V tomhle dvoudílu to najednou byla jen Twilight. S odstupem času se mi tento dvoudíl líbí čím dál tím míň.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Dawnflash - 30.11.2015

Mane Six nebola nijako z epizody odstránená. Rola šestice však bola poňatá inak ako v predošlých sériách.

Namiesto priamej akcie voči deju epizódy bol zvyšok Mane 6 (okrem Twi) podmienka k zdravej budúcnosti Equestrie (vlastne súčasnosti). Boj, ktorý Twi viedla, bol za udržanie integrity ich špeciálneho CM puta, takže vlastne stále boli stredobodom pozornosti.

Epizoda tým vlastne dala najavo, že ich priateľstvo je kritické pre ich budúcnosť a koľko udalostí na tom v minulých sezónach stálo.
Je to také pekné zhrnutie posledných 4 sezón podtrhnuté inklúziou Starlight ako "novickou" Manes.

Celkovo príjemná dvojepizoda. Dragonball-Z level action tam nebol (odhliadnuc od Sombra cyberwars), ale nijak mi nechýbal. Pekný song na záver, hladký priebeh, why not? Pinkiesmile


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - LunoOndra - 30.11.2015

Je to cestování časem, nehledejte v tom logiku  Rainbowlaugh

10/10, epizoda by si zasloužila větší minutáž, mohl by to být parádní třebas film na 2 a půl hodinky, ty reality by se daly dobře rozvíst  Twilightsmile  (a zajímala by mě realita, kde by byli všichni záporáci najednou a měli proti sobě souboj)

Btw. není Twilight teoreticky silnější než Nightmare Moon? Přece jenom je elementem magie...
Chtělo by to spin-off nějakejch poníkovskejch válek, ty efekty jsou pěkný RainbowlaughD


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - RadlanJay - 30.11.2015

(30.11.2015, 08:52)jaroslav Napsal(a): Co se mi na tom dvoudílu nelíbilo, je to, že z toho úplně odstranili zbytek mane six a měly jen nevýrazné vedlejší role. A to je to o čem by měl dvoudíl být. O celé mane six. Do teď dvoudíly obsahovali celou mane six, kde se podílely na řešení problému. V tomhle dvoudílu to najednou byla jen Twilight. S odstupem času se mi tento dvoudíl líbí čím dál tím míň.

A já si zase myslím, že finále sezóny by se mělo točit kolem hlavního charakteru.

Když už si dali tolik práce s jeho "vývojem".


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Žeryk - 30.11.2015

Jednak by bylo cestování v čase s více poněmi náročnější na vysvětlování a už tak si myslím, že pro menší publikum bylo cestování v čase podané celkem pěknou formou, tak proč to ještě stěžovat Rainbowlaugh

A po tomto díle si můžu asi myslet, že Rainbow Dash je v podstatě nejdůležitější poník v novodobých dějinách Equestrie Rainbowlaugh


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Terodeness - 30.11.2015

Nice! Hasbro nezklamalo! Už jsem si říkal co by to bylo za sérii bez totálně *ehm..* finále...  Pinkiehappy

(28.11.2015, 23:24)BatygameCZ Napsal(a): lol,Azu to prostě musí nějakým způsobem změnit v zvrhlost Rainbowlaugh

Nope. Azu má dostatek optimizmu a dokáže to vidět s humorem...

(28.11.2015, 19:08)Discordian Napsal(a): A z toho plyne ponaučení, milé děti. Když uvidíte takové to "divné" dítko, které obvykle sedí v koutě a dělá si svoje a které už přišlo i o posledního kamaráda, tak se k němu raději chovejte hezky, nebo se jednou vrátí a rozhodne se kvůli tomu zničit svět ať taky víte, jaké to je.
This double episode in nutshell...

And this:
http://captainpudgemuffin.deviantart.com/journal/Season-Finale-fuck-dat-noise-575118793


Za mě:
Někdo kdo psychickým týráním vymyje mozky celé malé malé vesničce, zmíněným obyvatelům k tomu ještě odstraní CMka a hraje si s časoprostorovou magií jako děcko se zápalkami, jenom kvůli tomu, že má mindrák z toho, že jí v mládí opustil "nabíječ" xD, spolu s tím, že má dostatečnou magickou moc (znalosti, čistou sílu a kontrolu) používat Starswirlovi kouzla a přemoct alicorna je too f*****g dangerous to be left alive! Srsly na šibenici a nebo do Tartarusu (Toho z Twilight's Inferno*) s ní a ne se s ní začít kamarádit.... Facehoof

*[spoiler: Toho koho tenhle název zaujal, varuji. Jedná se o Fimfic kde si Twilight projde opravdivým necenzurovaným peklem podle lidských norem. I se mnou to hnulo... ]


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - RadlanJay - 30.11.2015

Já osobně jsem rád, že se problém vyřešil přátelstvím, a ne násilím.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Mácaman - 30.11.2015

Terodeness: ....too f*****g dangerous to be left alive!

Pinkiesmile muhehe, na tuhle dvouepku sem se koukal se strachem, protoze hrozilo, ze pohrbi me headcanony, ktere mam v planu pouzit v tvorbe. Nakonec nejen ze nepohrbila, ale je i potvrdila Pinkiesmile akorat ted budu asi podezrivan, ze tvorim podle teto epky - ale ja uz to mel dost odobne rozmyslene pred tim - no at si kazdy mysli, co chce, whatever...a na tva slova vyse jeste dojde... Pinkiesmile

RadlanJay: yop, to sem taky hodne rad, ja byl i trochu dojaty na konci, ale jelikoz sem se uz vybrecel na konci epizody 24, tak jen trochu Pinkiesmile


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Elevea - 30.11.2015

Terodeness: Twilight se svojí moudrostí blíží princezně Celestii, která taky omilostnila svou nemesis. To obyčejní poníci nemůžou pochopit Rainbowwild.