Bronies.cz
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark (/Vlakno-Epizoda-25-26-The-Cutie-Re-Mark)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Terodeness - 30.11.2015

@ Mácman:
[Obrázek: mlfw8958-1357035936617.gif]


Jóóó prostě mi chybí ty časy, kdy se záporáci trestaly, a nekamarádíčkovalo se s něma... Kdybychom to měli zmírnit na MLP:FiM lvl, tak jsem si jist že v Canterlotských zahradách by se místo na jednu sochu našlo... vždiť jim tam dokonce jedna chybí...


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Mácaman - 30.11.2015

Terodeness: jj, ale SG neni typicky padouch, prece jen, je to equestrijsky ponik....


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - jaroslav - 01.12.2015

Čas nejde měnit. Si představte tu ohromnou enrgii, která by byla třeba na změnu nebo vymazání celého vesmíru. Podle mě jen skákali mezi ruznýma realitama a poté co Twilight přesvědčila Starlight, tak je Strom harmonie vrátil do té správné reality. Otázka je jestli to byla původní Starlight. Možná to byla Starlight z alternativního vesmíru. Pinkiecrazy Strom harmonie si řekl:"Tahle se polepšila, tak tu beru."


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Black - 01.12.2015

Starlight byla ta stejná, ačkoliv rúzné reality (multiverza)(paralelní) nemusí být hloupost.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - LEGION_1 - 01.12.2015

(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Čas nejde měnit. Si představte tu ohromnou enrgii, která by byla třeba na změnu nebo vymazání celého vesmíru.
A videl si niekedy Stargate? (naozaj odporúčam si pozrieť film SG: Continuum, zápletka je dokonca podobná ako v Cutie: Re-Mark)  Pinkiesmile Ale aj v seriáli to jeden týpek dokonale vysvetlil, ale nemusíme ani chodiť inam. Zecora to vysvetlila jednou vetou a ešte aj sa to rýmovalo  Twilightblush Samozrejme o tom, či by niečo také bolo možné aj v reálnom živote pochybujem (ja som schopný uveriť všetkému okrem možnosti cestovania v čase), ale v seriáli sa to podarilo, vlastne vo veľa filmoch a seriáloch.

OT:
O tom, že aj nepatrná zmena v minulosti môže riadne zmeniť budúcnosť sa hovorí napríklad vo filmoch Návrat do budúcnosti 1 a 2 (ktoré určite každý zná), resp. v menej známom Lovci dinosaurov (i keď v tomto filme je to až absurdné  Pinkiehappy )



RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - LunoOndra - 01.12.2015

(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Čas nejde měnit. Si představte tu ohromnou enrgii, která by byla třeba na změnu nebo vymazání celého vesmíru.

Jak někdo vzkázal výše nademnou, myslím že v SG nebo taky ve Star Treku. Cestovat časem jde, však jím cestujeme i my - tam kde si teď ty je o nějákou mikrosekundu jiný čas, ale na jiné vzdálenosti to potom může být sakra rozdíl.

Změna... tak prostě původní časová linie existuje ale v budoucnosti už se vracíš do jiné časové linie. Tedy nemusíš mazat celý vesmír.


(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Podle mě jen skákali mezi ruznýma realitama a poté co Twilight přesvědčila Starlight, tak je Strom harmonie vrátil do té správné reality.
Což se nevylučuje, dokonce to i nasvědčuje tomu, že to tak bylo (např. proč jen v jedný realitě nebyla NM poražená, jak potom ovládali den a noc když si porazili obě princezny??)



(01.12.2015, 15:50)jaroslav Napsal(a): Otázka je jestli to byla původní Starlight. Možná to byla Starlight z alternativního vesmíru. Pinkiecrazy Strom harmonie si řekl:"Tahle se polepšila, tak tu beru."
To né, Starlight byla podle mě furt stejná.

Lidi - já bych sem časové teorie nezatahoval, protože to sem prostě nepatří a je to OT. V Mlp jde prostě a jednoduše o "magii", dokázal to Starlight Glimmer.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Discordian - 01.12.2015

Hugh Everett, poníci

odesláno z krychličky


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Dragonalicorn - 02.12.2015

Hele, jak se střídali ti záporáci, místo toho že tam byla pokaždý jen NMM, tak že se jim jako mane six dařilo porazit některý z nich , ale pokaždý u někoho selhali. Tak možná že jako hlavní boss mane six nemusela být Twi, ale SS? Ale to je asi blbost né?


Hmm zajímavá teorie k té poslední budoucnosti/realitě

[Obrázek: the_ashlands_by_silfoe-d9imjf8.png]

Já si říkal že mi na tý minuloati v Cloudsdale něco nesedí. To žluté hříbě mělo v první sérii CMko.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Melgarh - 02.12.2015

MLP CCG je zname, ze jejich karticky obsahuji 100% obrazku primo ze serialu, tudiz SPOILER:

---
ano, tento charakter by se mel objevit v serialu a tato teorie je tedy neplatna - spise se jedna o post-apokalypticky svet, kde vsichni "zloduchove" vyhrali a dohnali svet ke zniceni a strom harmonie zemrel.

[Obrázek: AbsoluteDiscord_-001.jpg]



RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - jaroslav - 02.12.2015

(01.12.2015, 16:35)LunoOndra Napsal(a): [quote='jaroslav' pid='521170' dateline='1448977834']

Jak někdo vzkázal výše nademnou, myslím že v SG nebo taky ve Star Treku. Cestovat časem jde, však jím cestujeme i my - tam kde si teď ty je o nějákou mikrosekundu jiný čas, ale na jiné vzdálenosti to potom může být sakra rozdíl.

Změna... tak prostě původní časová linie existuje ale v budoucnosti už se vracíš do jiné časové linie. Tedy nemusíš mazat celý vesmír.
OT:
To ale mluvíš o hodinovém čase, který je vlastně jen ukazatel polohy Země vůči Slunci. Podle mě, čas, kterým by se dalo cestovat do minulosti nebo budoucnosti, neexistuje. Existuje jen teď. Lidi si vytvořili čas pro snažší plánování činnosti.
Kdyby šlo cestovat časem, tak vytvořením nové časové linie nebo změnou času by se vlastně stvořil nový vesmír nekonečno let do budoucnosti. Kdyby šlo cestovat časem, znamenalo by to, že všechny okamžiky vesmíru existujou najednou. Což je nesmysl. Budoucnost není a není ani minulost.

Jediný způsob, kterým by se dalo nahlédnout do pravděpodobné minulosti nebo budoucnosti, by bylo v případě, že by existovalo nepočetně alternativních realit do kterých by se dalo cestovat. Ale protože by to byla alternativní realita, tak by se události nemusely stoprocentně shodovat s naší realitou.