Bronies.cz
Příbuzenské vztahy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S6 (https://bronies.cz/Forum-S6)
+---- Téma: Příbuzenské vztahy (/Vlakno-Pribuzenske-vztahy)

Stran: 1 2


Příbuzenské vztahy - Dddbluk - 10.02.2016

Tak jsem si všiml, že si jsou Twilight, Starlight a Flurry Hearth podezdřele podobné. Pinkiegasp
Začnu tím, že má Twilight a Starlight podobnou barvu pleti - fialovou. Starlight jí má sice o něco světlejší, ale to neni tak podstatné. Fialová je barva magie, takže to s tím něco může mít společné. Flurry Hearth je růžová, takže se podobá spíš Cadence.
Všechny mají fialovou hřívu. Flurry Hearth jí má o něco světlejší. Twilight a Starlight v ní mají tmavě fialový pruh a Twilight dále ještě červený a Starlight světle zelený. Flurry Hearth jen jeden - světle modrý. 
Twilight a Starlight mají fialové oči. Samozdřejmě Twilight je má o něco tmavší, jako pleť. Flurry Hearth má zelené oči.
Jo a ještě jedna věc - všechny mají roh Facehoof a křídla kromě Starlight. Fluttercry 
Ale stejně to byla nejspíš náhoda a magičnost fialové, protože je to jediná podobná barva. Twilightblush Napadlo mě to, když jsem si uvědomil, že si pletu Twilight a Starlight. Facehoof  Taky se mi líbí teorie, že se Twilight nenarodila svým rodičům, ale adoptovali ji. No ale, že by byla sestra Starlight? Ale Flurry Hearth určitě ne. Protože je její teta. Rainbowlaugh (jakože Twilight je Flurry Hearthina teta)
Ale nejsem první, koho to napadlo. Někdo v všeobecné diskuzi o 6. sérii zmínil něco o zmrazování křídel Starlight a jejím alikornství, ale to by bylo i na autory MLP moc divné.


RE: Příbuzenské vztahy - Dddbluk - 11.02.2016

V anketě jsem povolil 2 odpovědi. Co si myslíte, že je pravda a co chcete.


RE: Příbuzenské vztahy - BatygameCZ - 11.02.2016

ILUMINÁTI Pinkiecrazy
Mě to spíš přijde jako tužby těch, které už seriál nebaví Rainbowlaugh


RE: Příbuzenské vztahy - LEGION_1 - 11.02.2016

Ani nie, že nebaví, ale skôr je tam snaha z toho robiť nejakú telenovelu a to je to posledné, čo pri MLP potrebujeme Pinkiesmile Dosť pochybujem o príbuzenských vzťahoch, ktoré sa tu spomínajú, akurát pripúšťam myšlienku, že by Starlight mohla byť v príbuzenskom vzťahu so Starswirlom, keďže majú podobné mená, sú veľmi silní v mágii a takisto ten pergamen o cestovaní v čase patril pôvodne jemu. Jedine toto by dávalo logiku, čo sa týka príbuzenských vzťahov.


RE: Příbuzenské vztahy - Elevea - 11.02.2016

Ale vida. Další zájemce pro hledání alel a jejich fenotypových projevů. No nic. Popřejeme hodně štěstí při řešení hádanky vylučujících se genových sad a jejich násilné kombinace při alicornizaci Twilightsmile


RE: Příbuzenské vztahy - Mácaman - 11.02.2016

tak pribuzenske vztahy poniku jsou zajimave a nejen alicornu, i treba vztahy Apple family a Pie family , atd... Pinkiesmile ale nemyslim, ze je SG pribuzna TS, barvy jsou podobne ale jine , i stavba tela je jina - SG je jinak stavena....

LEGION-1: OT

a preco nie telenovela? je to serial pre dievcata a tie maju telenovely rady Pinkiesmile no ja uz tez obcas pozeram na Ordinaci Rainbowlaugh ale najradcej som mal Osklivu Betty, ale tu originalnu, kolumbijskou - rad so pozeral Armanda a Patriciju Rainbowlaugh



RE: Příbuzenské vztahy - Terodeness - 11.02.2016

Jejich podobnost vidím jen v tom, že autoři byli líní vymyslet něco lepšího....


RE: Příbuzenské vztahy - Mácaman - 11.02.2016

Terodeness - mas na mysli vzhled SG, nebo cely jeji charakter?


RE: Příbuzenské vztahy - Terodeness - 11.02.2016

Myslím vzhled a jména.
EDIT: Moment rozepíšu se...


RE: Příbuzenské vztahy - Mácaman - 11.02.2016

Terodeness - no jeji vzhled...podle me vypada dobre, hlavne uces se mi libi...a barva...no, ono moc na vyber nemas...spousta charakteru uz nejakou barvu ma jakoby rezervovanou..a pokud ji nechteli dat nejkou vyraznou barvu, jako treba u Treehugger, tak meli v podstate na vyber prave jen odstiny ruzove a fialove, si myslim...