Bronies.cz
MLP pomůcky v běžném životě - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: MLP pomůcky v běžném životě (/Vlakno-MLP-pomucky-v-beznem-zivote)

Stran: 1 2 3 4


MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 27.02.2016

Zdravím vás  Twilightsmile
Jelikož jsem od přírody hravý člověk a každodenní povinnosti jednomu někdy dokáží parádně otravovat život, neustále si je snažím zpříjemňovat Ajsmug
A tak čas od času si vyrobím nějakou nadbytečnost pro potěchu oka a oklamání mozku, s kterou trochu změním přístup k povinnostem  Pinkiehappy
Určitě nejsem jediná a tak by mě zajímalo, jestli z vás také někdo "zneužívá" poníky k prospěchu svému  Rainbowlaugh . Ráda bych se totiž inspirovala  Rainbowkiss


Zatím jsem si vyrobila závěsný pony-kalendář pro tento rok a tzv upomínátka na lednici, abych věděla, jaké domácí povinnosti hoří a měla bych se do nich pustit  Twilightblush


   


   


RE: MLP pomůcky v běžném životě - TechnikTomCZ - 27.02.2016

Já bych toho taky rad zneužil ale ještě doma nebydlím sám a můj brácha to moc nemusí ale určitě bych si taky něco takového pořídil nebo udělal.
Jinak hodně trefné a hezké. (Jinak mimochodem si potom tady dávej pozor na bleska, protože na druhém obrázku mát mamku Twilight.)
Jinak já jsi kupuju třeba tetka nedávno propisku ve Fluttershyině srstní barvě například.


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Dawnflash - 27.02.2016

Aww, a ja som čakal fotku nejakého Bad Dragon produktu po tom popisku Twilightoops

Radšej MLP pomôcky nezneužívaj, skončí to ako s tou Lyra plushie Rainbowlaugh

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 27.02.2016

FlutterTomCZ - Taky jsem měla dlouho společný pokoj se ségrou s absolutně jinými zájmy (do 16ti...), ale důležité je si vyhradit část pokoje jako vlastní teritorium a tam si vládnout dle svého  Pinkiehappy


Dawnflash - Nevím sice jistě, co máš na mysli, ale tak nějak nemám odvahu to zadat do vyhledávače, abych pak nemusela manželovi vysvětlovat, proč v historii objevil zrovna tento odkaz  Twilightblush  (kecám, musela jsem se ujistit, že tuším správně, co máš na mysli  Rainbowlaugh  )


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Luna May - 27.02.2016

Čím asi tak můžu začít. Jménem? Vytetovaným cutie mark? Firemním projektem pojmenovaném po poníkovi? Rainbowlaugh Něco málo by se našlo. ^-^

Dawn: Dawne, ponyfikuješ občas svůj kód nebo to dělá jen jistý náš kolega? Rainbowlaugh


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 27.02.2016

Firemní projekt pojmenovaný po poníkovi? Twilightsmile Co na to kolegové? Rainbowderp Nebo jsi samosprávce své pracovní náplně? Pinkiehappy

Jinak s mým ponykalendářem souvisí i doprovodný šílený rituál  Twilightblush . Podle poníka, jehož obrázek připadá na daný týden, volím i oblečení pro onen týden - takže teď jsem ve fialovém  Pinkiehappy Rainbowlaugh


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Mácaman - 27.02.2016

hehe jsi sikovna Pinkiesmile ty upominatka na lednici sou super, no ja uklizim když uz se to fakt neda a pak to vezmu vse na jednou jednim vrzem Pinkiesmile ja bych tam spis mel Bulk Bicepse s cinkou, abych cvicil a vůbec bych si mel dat na lednici nejakyho hroznyho zaporaka, abych nezral Rainbowlaugh


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 27.02.2016

Díky Twilightsmile . To já mám taky někdy veleuklízecí záchvaty (tak 1 za 2 měsíce  Rainbowlaugh ), ale s rodinou se musím donucovat průběžně a zároveň neupadnout v šedý stereotyp  Twilightoops . 
Od března zavádím motivaci formou kreditu - co vykonaná činnost z upomínátek, to pět korun do kasičky, za které si pak můžu rozšiřovat svoji ponysbírku  figurek  Pinkiehappy . Zkrátka dejte před osla mrkev a on se dá do práce  Rainbowlaugh


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Luna May - 27.02.2016

EresielRanwa: Teď mě ještě zajímá, zda se v daném týdnu chováš i jako onen poník Rainbowlaugh.

A co se týče názvu projektu, tak to asi nikomu nepřijde divné. Navíc na něm pracuje 5 lidí a z toho jen dva nejsou ve fandomu. Jsme zvláštní firma. Trollestia


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Mácaman - 27.02.2016

Pinkiesmile me vždy uklidi a navari pritelkyne ale ted je nemocna, takze tu mam bordel a v lednici oběšenou mys Rainbowlaugh no to není spatny napad MLP pokladnicka Pinkiesmile taky potrebuju nejakou "mrkev" Rainbowlaugh