Bronies.cz
MLP pomůcky v běžném životě - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: MLP pomůcky v běžném životě (/Vlakno-MLP-pomucky-v-beznem-zivote)

Stran: 1 2 3 4


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Moně - 02.03.2016

Mám MLP propisku, za 10 kč z obchodu Pepco, nazvala bych to spíš vetešnictvím Pinkiehappy Nicméně jsem na ní hrdá, protože psaní s ní je 20% cooler.


MLP pomůcky v běžném životě - TechnikTomCZ - 02.03.2016

Jinak ja když najdu něco co se mi podoba mlp tak jso tobsamozrejme taky pořídím.
[Obrázek: c7e571af0e40ed13748db6196bcd38fe.jpg]


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Mácaman - 02.03.2016

ja su asi blbe Pinkiesmile co je na tech propiskach mlp?


RE: MLP pomůcky v běžném životě - TechnikTomCZ - 02.03.2016

Barvy srstí ne ( jinak jestli nepoznas, tak Fluttershy a Rainbow). Jinak ja jsem neřikal že to města sí bý celé z mlp.

Odesláno z mého Allwinner-Tablet pomocí Tapatalk


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 23.06.2016

V naší domácnosti asi brzy dojde k bronyvraždě  Twilightoops Včera večer jsem usoudila, že je náš obytný prostor jakýsi fádní a nudný, tak jsem rozstříhala časopisy MLP od Egmontu a všude po domě rozmístila motivační plakáty s poníky  Rainbowlaugh Takže v ložnici je Luna a Cadence, na dveřích do spíže Celestia (ano skladuji tu i banány  Trollestia ), Fluttershy sídlí na dveřích do budoucího dětského pokoje, Applejack je v chodbě (skladujeme tu zahradnické náčiní  Ajsmug ) a Pinkie Pie v kuchyni (jo, při mytí nádobí tu mám menší disko, páč jinak by to byla děsná nuda  Pinkiehappy ). Náš pidibroník z toho je nadšený a ukazuje na obrázky s výkřiky "Jéééééé!" a "Pipi Pá", ale manžílek už vymýšlí, jak mi poníky naředí svými obrázky s letadly a tanky  Twilightangry2 Bitva začíná muhehéééé!  Rainbowdetermined2 Pinkiecrazy


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Jamis - 23.06.2016

Tak ho zkus překvapit třeba tímhle Flutterryay

[Obrázek: fluttershy__s_siege_tank_by_foxi_5-d57oc6x.jpg]


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Mácaman - 23.06.2016

heavy metal Fluttershy Rainbowlaugh

no ja spachal bronyvrazdu malem vcera. moje kamaradka se mi priznala k tomu, ze dostala v praci jako darek obriho plysaka Pinkie Pie a chtela mi ho dat jako darek, ale pak (nasledujici cteni neni pro slabsi povahy!!!) [spoiler: ho v zachvatu hnevu na mou osobu, ktery ji postihl VYHODILA DO POPELNICE!!! ] ja myslel, ze me trefi! Twilightangry2 Pinkiegasp Facehoof


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 23.06.2016

Jamis: Jj, o těchto kombinacích víme, jen je musíme provést k dokonalosti a taky z 3D na 2D, aby to šlo věšet na zeď Pinkiehappy
             

Mácaman: U Celestie, co jsi jí provedl, že rituálně obětovala nebohého poníka??!!  Pinkiegasp  Raritycry


RE: MLP pomůcky v běžném životě - Mácaman - 23.06.2016

EresielRanwa - koukam ze si doma vyhrajete Rainbowlaugh pslu pm...


RE: MLP pomůcky v běžném životě - EresielRanwa - 24.06.2016

Zjistila jsem, že BB poníci se dají mimo jiné i dobře využít jako výuková pomůcka pro moje mládě  Pinkiehappy Poníci v jeho rukách dělají "ham ham" u stolu, "číí" na záchodě, "hají" v postýlkách, "áááá" ve vaně a "au au" a "mňam mňam" u ohýnku  Rainbowlaugh Já vám, že buřty jsou v ponysvětě zatracované, ale potřebovala jsem tam vypíchnout nebezpečí, jaké skýtá ohýnek  Ajsmug Tak je mějte třeba za sojové  Twilightsmile (blééé  Pinkiesick ).