Bronies.cz
Logo - hodnoceni - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Logo - hodnoceni (/Vlakno-Logo-hodnoceni)



RE: Logo - hodnoceni - Ivan - 11.04.2016

Frolda, parádne logo! Twilightsmile Veľmi originálne. Tá Libuša na kraji sa mi veľmi páči Twilightsmile


RE: Logo - hodnoceni - a10 - 18.04.2016

Fluttercry Nemám chuť se rozepisovat, co všechno mi na novém banneru vadí. Bylo by toho moc a lidé se stejně ozvou. Za mě palec až na zem, poprvé přepínám na default styl.
EDIT @AleXan: V jednoduchosti by možná byla krása, kdyby nebyla řeč o vynaloženém úsilí. Nápad dobrý, provedení už ne.



RE: Logo - hodnoceni - Dawnflash - 18.04.2016

Lol AleXan,

je toto pokus o rozpútanie OS War a Browser War zároveň? Rainbowlaugh
Páči sa mi námet, Win98 pony je super, pixelated mane!
A pohľad CentOS na RHEL je tiež funny ^^
Akurát Skype pony mi tam príde navyše medzi browsermi Pinkiesmile

Zbieral si vektory alebo domaľovával poníky z modelov?


RE: Logo - hodnoceni - Mácaman - 18.04.2016

funny Pinkiesmile


RE: Logo - hodnoceni - EresielRanwa - 18.04.2016

Sakriš, mě se to ještě jakožto logo nenačetlo! Ajbemused Ale díky Flaimovi aspoň vím, na co se mám těšit a že se vážně těším  Pinkiehappy 
Tohle logo se mi totiž vážně moc líbí  Twilightsmile


RE: Logo - hodnoceni - Mácaman - 18.04.2016

EresielRanwa - zkusila si zmacknout F5?


RE: Logo - hodnoceni - Dbleki - 18.04.2016

ctrl+F5 nebo čistě F5 by mělo postačit Twilightsmile

A k logu? Moc se mi nelíbí, přijde mi přeplácané, název Bronies mi přijde jako z malování a navíc jsou to čistě jen hozené vektory, otázka pár minut, logo bronies by mělo mít nějakou úroveň a nebýt to jen poskládané, aby se neřeklo. Ano, spoustu lidí kreslit neumí, ale jde to udělat i jinak a tak, aby z daného loga bylo poznat i nějaké to úsilí (viz loga třeba od niemanda, které jsou i dobře barevně sladěné atd.)


Re: Logo - hodnoceni - AleXan - 18.04.2016

@Dawn:
Tak Skype ani neviem prečo som tam dal Rainbowlaugh Ale patrí Microsoftu ako Explorer, tak som ich dal spolu. Pôvodne tam mali byť aj programy ako VLC, Winamp, atď. Ale postačili OSka a browsre. Rainbowlaugh Skype nejak ostal.

Pokus o nejaké vytvorenie hádky nebol, skôr presný opak Rainbowlaugh [spoiler: nie nepoviem, ktorý je best Rainbowlaugh]
We are all equal, we are making same thing, but diferent Ajsmug

Malovať nevím, tak som ich pozbieral. Ak ma niekto naštve, pojdem pýtať teda copyrighty Rainbowwild Problém s tím nemám, viem sa dohodnúť, skôr sa mi nejak nechcelo Rainbowlaugh



A vďaka, že sa páči, nečakal som veľký úspech Rainbowlaugh Skôr bizdenie kvôli toľkatím vektorom.

EDiT: @Blackie: Uznávam, že to neni nejak moc prešpicované, ale v jednoduchosti je krása. Ajsmug
Snažil som sa vystihnúť aj podstatu rôznorodosti Operačných systémov. Linuxov je veľa Rainbowlaugh


RE: Logo - hodnoceni - Eugene - 18.04.2016

Více méně souhlasím s Blackie, logo mi přijde odbyté, u některých vektorů je stín, u některých ne, rozdílná velikost (ani náznak pomyšlení na dvoubodovou lineární perspektivu), spousta barev, které se tlučou mezi sebou a v neposlední řadě odlišné vektory, některé jsou show accurate, jiné z pony creatoru nebo s jinými proporcemi a černým obtahem.

Ale nechci tě odradit od tvorby log, tohle mělo dobrou ideu, jen zpracování pokulhává, doufám, že ještě nějaké tvoje lepší logo v budoucnu uvidím.


RE: Logo - hodnoceni - Corwin - 18.04.2016

Super nápad na logo, líbí se mi Pinkiesmile Jen by mě zajímalo, kdopak to skáče Ubuntu z tašky? Ubuntu One? Či některý ze společných projektů Canonicalu a Microsoftu?