Bronies.cz
Logo - hodnoceni - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Logo - hodnoceni (/Vlakno-Logo-hodnoceni)



RE: Logo - hodnoceni - Mácaman - 25.04.2016

Melgarh - jj, u slabších jedincu by mohly hrozit epilepticke zachvaty... Pinkiesmile jinak logo ma moc pekny napad...


RE: Logo - hodnoceni - Baterka - 25.04.2016

Nápad super analytický, jen se mi to trochu mixuje dohromady z textem v pozadí, a musím se dost soustředit na přečtení (font by to chtělo čistý - helveticu ta je čitelná naprosto všude)


RE: Logo - hodnoceni - Elevea - 25.04.2016

Melgrah: Tak slowmo by šla udělat. Stačí, když v gifu dáš rozestupy mezi jednotlivými snímky na delší časové úseky. Formát se s tím popere. Nastavit jde dokonce i různé časy za každým snímkem, takže by to mohlo rychle projet, potom to nechat základní snímek a tak dokola. Gif je víc powerfull, než se zdá...

Vypadat to může třeba takhle:
[Obrázek: 22Si2kD.gif]

A samozřejmě bude taky dost záležet na správném přepočítání barev a podobně. Pod mega by ses měl dostat s přehledem

Ha! Teď koukám, že jsem se minul o jeden snímek, když jsem měnil časové rozestupy, takže se to nezastaví na bílé, ale myslím, že jako demonstrace to stačí Twilightblush


RE: Logo - hodnoceni - blesk1j_CZ - 26.04.2016

Kouknul jsem se na original a zjistil jsem: Počitač ve škole na kterým tetka jsem to ani nedával TwilightblushTwilightblushTwilightblush Ale samotný logo s časovou přimkou je skvělej nápad


RE: Logo - hodnoceni - Quint-t-W - 26.04.2016

Na tomhle logu jsem objevil zajímavou psychologickou deformaci.

Vidím siluetu Pinkie. Vidím začátek nápisu "4th". A mozek místo "Winter" začne podouvat pokračování "Wall". Pinkiegasp
Roky udělaly své.


RE: Logo - hodnoceni - Melgarh - 26.04.2016

(25.04.2016, 22:50)Baterka Napsal(a): Nápad super analytický, jen se mi to trochu mixuje dohromady z textem v pozadí, a musím se dost soustředit na přečtení (font by to chtělo čistý - helveticu ta je čitelná naprosto všude)

Jop, trochu jsem se toho bal, ale kdyz jsem na to koukal na vice laptopech a monitorech, tak to bylo citelne celkove. Spis si lidi pohnou vice krkem Rainbowlaugh

Font je Cooper Black (TTF) - ten samej, co byl pouzitej na Czequestria 2015 jako primarni font textu (protoze Celestia Redux je moc vykoukanej).

Puvodne bylo pozadi cele bile, ale Flaiming chtel, aby tam bylo napis nekde Bronies.cz... tak jsem jich tam nacpal asi 50 (rucne, proto OCD lidi ted na tyden lituji) Pinkiecrazy

@Animace: Logo by melo byt idealne kolem 150 KB, coz s animaci se mi moc nedarilo, resp. jen s vysokou kompresi a tam ten font vypadal uz strasne.


RE: Logo - hodnoceni - LEGION_1 - 02.05.2016

Tak súčasné logo je epic Rainbowkiss


RE: Logo - hodnoceni - AngelF1re - 02.05.2016

Logo krasne, aspon ma Luna sleduje aj tu. Ten kto to vytvoril, mal asi Lunu rad tiez. Rainbowlaugh Dufam ze vydrzi co najdlhsie.


RE: Logo - hodnoceni - AleXan - 05.05.2016

Luna is best. Logo is very gut!

Odoslané z Equestrie.


RE: Logo - hodnoceni - Mácaman - 11.05.2016

Masterpiece Pinkiesmile