Bronies.cz
Logo - hodnoceni - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Logo - hodnoceni (/Vlakno-Logo-hodnoceni)



RE: Logo - hodnoceni - Jakluk - 10.07.2016

Funkční zmizení loga:

Kód:
#logo div.wrapper a img {
   height: 0;
}

Teď už je jen potřeba na tento plugin upozorňovat všechny nováčky a náhodné návštěvníky, aby náhodou nepřišli k újmě AJ lie


RE: Logo - hodnoceni - niemand - 10.07.2016

(10.07.2016, 19:51)Dex Napsal(a): Takže... what exactly is wrong here? Pinkiesmile

Očividně byl wrong ten člověk, co vedle tebe seděl...


RE: Logo - hodnoceni - Baterka - 10.07.2016

Proč se tu vlastně hádáte ?
Vždyť to jde zablokovat v prohlížeči.


RE: Logo - hodnoceni - Intrix - 10.07.2016

Něbo změnit vzhled fora na default, bez žádnýho blokování v prohlížeči, přepisování stylů a podobnejch zbytečností


RE: Logo - hodnoceni - czAdamV - 10.07.2016

(10.07.2016, 19:26)Bouri Napsal(a): Promiň, ale běžně při updatu loga nebyl žádnej problém. Od doby, co sem používal plugin, tak se to stalo jen jednou, řešil jsem to a dostal omluvu, že se logo nahrávalo na fórum jiným než běžným způsobem. Dostal jsem omluvu! Pak se to opravilo a šlo to dál v běžných kolejích bez jakýchkoli problémů a úprav.
Nevím, kdo to nahrával (nezajímá mě to), ale asi to taky nedělal jako běžný update loga a rozbil to. Facehoof

Obecný filtr img[src="https://bronies.cz/Stranka-logo"] je dostatečně silný filtr pro určení loga, aby to nefiltrovalo víc věcí, proto jsem ho použil.
Zkusil jsem to upravit podle tvého návodu a nefungovalo to.

Změna byla provedena přesně tak, jak se v MyBB normálně dělá:
[Obrázek: NWse1qD.png]

To, že máme systém, který to částečně automatizuje, je vedlejší, se stránkou nebylo děláno nic nestandardního. Systém pro změny napsal Flaiming a já jsem s ním nikdy nedělal, navíc jsem byl na horách a opravdu jsem neměl chuť hrabat se v PHP. Počítat s neměnnou adresou obrázků je prostě blbost. Neřeknu, kdyby to nešlo dělat jinak, ale logo je v divu, který má ID (které se nezměnilo btw). Třeba Dawnův plugin funguje správně, jeho uživatelé si změny ani nevšimli...


RE: Logo - hodnoceni - BatygameCZ - 10.07.2016

Jak tady několik jedinců píše, že se musíme prezentovat veřejnosti- omlouvám se, ale ať je logo jakkoli kràsné, v celkové prezentaci to bude vlastně jedno, přeci jen je tam furt ponìk Rainbowlaugh

Mám snad jen jedinou výhradu- prohodil bych Froldu víceméné s kýmkoli jiným, ale to je jen můj názor.


RE: Logo - hodnoceni - Frolda - 10.07.2016

Batygame: Tady šlo o tu pointu v Kanceláři Frolík, ne o tom, kdo si tam zaslouží být víc.


RE: Logo - hodnoceni - BatygameCZ - 10.07.2016

Mě nejde o privilegium pozici v popředí, spíše o tom, kam se díváš Rainbowlaugh
EDIT: Ops, při zoomu vidím, že koukáš před sebe Facehoof


RE: Logo - hodnoceni - Frolda - 11.07.2016

(10.07.2016, 14:06)Azuliana Napsal(a):
(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.

Celý víkend jsem strávila prací na ostravském Festivalu v ulicích a ještě stihla jít v noci do práce, takže jsem ráda, že si můžu odpočinout.

Jediný, ci vidím je D'Artagnanův butthurt...

A teď si jdu namazat ten spálený ksicht.

Mě by zase zajímalo, co dobrého vidíš na - Já s tím nesouhlasím a to znamená, že oni to mají špatně.

Melova hláška nebyla o tom, že lidi nedokáží trávit svůj čas (například já dneska hrál 12
hodin třetí mass effect a i když to byl jednotvárný den, jsem spokojený), tady šlo o to, že "někteří" nemají co dělat.


ad ostatní: Není špatné na tom vyjádřit, že se vám něco nelíbí, ale jak už bylo stokrát řečeno a jak si stále určití lidé neuvědomují (tím teď nechci generalizovat všechny, co proti logu vystoupili, mám na mysli konkrétní stále se opakující jména), dá se to říct i jinak a mnohem slušnějí než - logo je hnus, nespravedlivé a proti přírodě, udělejte jiný.


RE: Logo - hodnoceni - Pajzl - 11.07.2016

Mno, když si takhle člověk otevře fórum ve 4 ráno, tak se i lekne Rainbowlaugh


"Melgarh turned a strange yellow colour"
-Worms Armageddon FF 2016