Bronies.cz
Logo - hodnoceni - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Logo - hodnoceni (/Vlakno-Logo-hodnoceni)



RE: Logo - hodnoceni - AleXan - 29.11.2017

Myslím, že si prenastvaím Stylish na toto logo. Neuveritlené.
Toľko spomienok.
A dokonca som sa aj našiel do pár sekúnd.

Velice pekné.

@Empík: Pozdravujem ťa v tom záhrobí Rainbowlaugh Zachvílu budeme asi susedia Rainbowlaugh


RE: Logo - hodnoceni - Mystery Fox - 29.11.2017

Tak tohle se povedlo, dobrá práce Pinkiesmile Kupodivu jsem se našel Rainbowlaugh


RE: Logo - hodnoceni - Jamis - 29.11.2017

Dobrý nápad, pěkné logo Pinkiesmile


RE: Logo - hodnoceni - AngelF1re - 29.11.2017

Musim povedat taku jednu istu hlasku.. : "Tak tohle se povedlo" Rainbowlaugh Celkom som sa potesil, ze som moj nick zbadal, sice mensim, ale stale tam som Rainbowlaugh Podarene. Pinkiesmile


RE: Logo - hodnoceni - Dex - 07.12.2017

Je super že logo je v SVG a můžu si z něho nicky v textové podobě vytáhnout. Tak jsem si udělal trochu data science a zjistil, že z nezabanovaných členů fóra co mají >= 42 příspěvků (kterých je 470), znám 228... neboli skoro půlku (na fóru) aktivního fandomu. Wow Pinkiegasp


RE: Logo - hodnoceni - Melgarh - 07.12.2017

OT Fandom:
Ono forum jako fandom pool bych jiz nedoporucoval brat, nizsi desitky procent lidi, co se ucastni akci jsou z Facebooku. Preci jen do FB se clovek nemusi logovat a muze tam clovek instantne postovat obrazky, je to moderni a "vhodnejsi" pro mladsi generaci.

Jake logo dal? Z fotek uzivatelu? Ci nazvy temat s nejvice prispevky? :p

Chtelo by to i nejake karaoke logo! Raritywink


Logo - hodnoceni - a10 - 07.12.2017

Banner z fotek uživatelů už tu byl (makáme). Rainbowwild Jinak já už svůj příští submitnul.
A ty? Ajsmug


RE: Logo - hodnoceni - Jamis - 09.12.2017

Tohle logo je fajn i pro pamětníky - některá ta jména uvedená většími písmeny patří lidem, co sem už dlouho nepřišli (a asi už nepřijdou). I tak tu zanechali výraznou stopu Twilightsmile

OT Fandom:

Citace:Ono forum jako fandom pool bych jiz nedoporucoval brat, nizsi desitky procent lidi, co se ucastni akci jsou z Facebooku. Preci jen do FB se clovek nemusi logovat a muze tam clovek instantne postovat obrazky, je to moderni a "vhodnejsi" pro mladsi generaci.

Že se do Facebooku člověk nemusí logovat? To sou mi novinky Rainbowlaugh nejenže logovat, ale i registrovat o dalších věcech radši ani nemluvě. Atraktivní pro mladé patrně, nicméně sám víš, jak to na FB vypadá: přístup firmy, fake účty ve velkém...

Imho se člověk nestává bronym/pegasis/doplňte_si, když dá like skupině s MLP tématikou (vzpomíná si někdo, že kdysi na FB bylo "stát se fanouškem" místo "to se mi líbí" u stránek?). Lidí je tam jistě hodně, v uzavřených či otevřených skupinách a ty skupiny se používají na svolávání lokálních srazů (protože pro menší skupinu, kdy všichni mají FB je to výhodné). Nicméně když nepočítáme ty, kteří mají registraci i tady, tak z těch globálních skupin chodí na srazy/cony velmi malé procento. Dosah příspěvků v těch skupinách je mnohem menší než tady.



RE: Logo - hodnoceni - Melgarh - 09.12.2017

wohoo jdem spamovat logo vlakno OTckem dokola Rainbowlaugh

Nizsi desitky procent muze byt treba 15% Raritywink

Ty mluviz o registraci, ja o loginu... FB login se drzi automaticky skrz devicy, Bronies forum obcas expiruje.. FB je.jednodusi a modernejsi na pouzivani, staci se vzit do kuze mladych Rainbowlaugh Z tech par tisicu uctu uz je jen nejake 3 stovky aktivnich tez. A nikdo tu neresi co a kdo je brony a fandom, na to jsou jina vlakna. /).-



RE: Logo - hodnoceni - Tadys80 - 12.12.2017

Tak po pravdě čekal jsem něco ehm.. na téma vánoce hlavně když už je karaoke za 3 dny ale tohle opravdu ne. :/