Bronies.cz
Game of Thrones (Hra o trůny) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: Game of Thrones (Hra o trůny) (/Vlakno-Game-of-Thrones-Hra-o-truny)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Máro - 28.05.2012

u nás v pondelok o 22:00


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Máro - 29.05.2012

Tak lebka nie je problém v podstate, keď sekáš pod správnym uhlom, ale preseknúť niekoho od ramena k pánve, tak to dokáže fakt len niekto silný ako Hound


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - WintersonCZ - 26.08.2012

Tohle je přesně ten seriál u kterýho si řeknu - Sakra, jsem tak rád, že nežiju ve středověku. Někoho by to určitě lákalo, ale mě ne Rainbowlaugh Vydržel jsem do šestý epizody, ale pak jsem si už řekl dost.


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Cailean - 14.11.2012

Moc nechápu srovnávání s LOTR, osobně jsem viděl pár úryvků, které byly podle kamarádů nejlepší části seriálu... no absolutně mě to nenadchlo Rainbowlaugh příběh mi byly schopný během pár minut převyprávět a koukat na celkem laciný efekty (ztvárnění zimních zombie či co to mělo být, bylo vážně legrační) to mě nebere. Ale láká mě kniha, pač příběh je to zajímavej.


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Nessie - 15.11.2012

Už se nemůžu dočkat na další sérii! Pinkiesmile


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - turboviking - 15.11.2012

To já taky, ani nevíte jak moc Pinkiesmile akorát mě štve že to nejzajimavější se vždycky děje až na konci, a pak to zkončí a wait another half year bro


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Antošík - 15.11.2012

A proto se koukáme až když vyjde clá seérie, pokud možno více dílů za sebou Rainbowlaugh

Kouzlo seriálu .. o to víc seš pak nalepenej/á na obrazovku hned další tejden Rainbowlaugh

Moc bych to neporovnával - obě dvě jsou to dneska už klasiky, jak Tolkien tak Martin.


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - mancer - 16.11.2012

A preto čítam knihy, aby som si pri tom čakaní na novú sériu neodhryzla ruky Pinkiesmile


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - Nessie - 16.11.2012

(16.11.2012, 10:30)mancer Napsal(a): A preto čítam knihy, aby som si pri tom čakaní na novú sériu neodhryzla ruky Pinkiesmile

Bohužel se nedá říct, že by to HBO natáčelo zcela podle knížek. Twilightoops


RE: Game of Thrones (Hra o trůny) - RadlanJay - 17.11.2012

Četl jsem knihy, všechny.

Nechci se povyšovat, nebo tak něco, ale pár podobných knížek jsem už četl.
Řeknu to takhle - má to hlavu a patu, skvěle se to čte a člověk se nemůže odtrhnout.
Ale. Pak přijde "Rudá svatba", se kterou jde vše do háje. Autor pro mě nepochopitelně potopil tahnoucí prvek celé série, a šlápl totálně vedle. Od té doby jsou knížky psány formou telenovely - postavy chodí z místa na místo, smutně koukaj z okna, nebo jen melou nesmysly. Vážně, ta poslední kniha, to byl hnus, to už raději Pottera.