Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - KRAJKHOUR - 28.05.2016

Tvůj negativní přístup k novému je pochopitelný. Za sebe bych tam Olomoucký sraz (8 bronies) skusil udělat.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 28.05.2016

Tak přeju hodně štěstí, novátore. Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - Ajdrianpony - 02.06.2016

Podle mně by bylo nejlepší to udělat zase tam, kde předminule ( Jazz Tibet Club ) . Prostoru tam je celkem dost, klidně i pro 20 poníků ( při včasné rezervaci ), mají tam výtečné pivo a ani ceny jídla nejsou nejhorší a je fakt luxusní.
Ale hlavně ten sraz udělat o víkendu, nahlásit ho alspoň 14 dní dopředu ať si lidi stihnou domluvit volno ( pokud dělají i o víkendech )

Koukal sem se, kde je ta hospoda Na Pile ... Tam mně teda asi nedostanete Pinkiesmile Za prvé to tam neznám a za druhé dostat se tam bude problém i pro mně jako pro několikaletého Olomoučáka, natož pro úplné cizince Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 03.06.2016

Proboha. Já už v Olomouci nežiju už rok a vím, jak se k hospodě na pile dostat. Musíte na hlavní/autobusové nádraží. Tam počkat na bus, který jede směr Šternberk/Pohořany/Bělkovice. Hospoda na pile je skoro naproti obchodních budov Lidl a TS Bohemia.

Nemusíme využít ten velký sál pro 100 lidí, ale je tam ještě před sálem dost velká místnost, která by případnému srazu do 25 poňů mohla stačit. Bohužel tu hospodu neznám tak dobře jako hospodu v Dolanech u Olomouce.....ano tam jsem žil.
Jazz tibet club ale neznám vůbec, takže nemůžu říct, kde by byl sraz lepší.
Jo a na příští sraz znovu někoho přivedu, jen ještě nevím koho.


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 03.06.2016

S místem srazu nemám problém, dokážu se spolehlivě dostat kamkoliv.
Nabízí se ale opravdu otázka, jak moc je atraktivní samotná hospoda (Na Pile) a okolí - ne všem se musí hodit sedět celé odpoledne v hospě (zkušenosti z minulého srazu).

Jazz Tibet mi nepřijde jako vhodný podnik pro více než 20 bronies, protože se tam schází také velké množství ostatních návštěvníků, a tudíž si nemyslím, že by nám vyšli vstříc s rezervací celého podniku. Applejackunsure

Jinak přibližně do půlky července určitě do Olomouce nedorazím, mám teď jiné plány a povinnosti a v červenci jedu na FFko.


RE: Olomócky sčoche - DoktorPetr - 03.06.2016

Twl jak koukám na jejich web, tak si říkám, že až budeme chtít udělat zimní karaoke v Olomouci, asi máme spolehlivé místo Rainbowlaugh

Co se srazu týče - je pravda, že celý den sedět v hospodě asi není zcela atraktivní. Přes zimu nebo v menším počtu to je dobrý program, ale navrhuji si třeba po delší době (od září) zajít třeba na LG. Byla tam celkem sranda, akorát ten chlapík mě asi moc nemusel, ale to je fuk. Myslím, že děcka jako je OmniBrony by se tam určitě vyřádili Pinkiesmile

Moc lidí by také nebyl žádný problém. Kdyby na LG nás přišlo 20+. lze to zařídit tak, že jedna půlka se sejde dřív a druhá později. Jedna půlka si zahraje jednu nebo dvě LG hry a pak přijde druhá půlka a ta první se již přesune do hospody (třeba na té Pile). Neřekl bych, že se jedná o něco komplikovaného nebo tak.

Co se času týče, příští víkend čas mám, 18.6. máme NarozeninCON v ČB takže to bych nedorazil a pak máme aktivitu s divadlem. Takže dle toho, kdy bude sraz dorazím/nedorazím.

EDIT: BTW já jako takový nesportovec tu navrhuji LG Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 03.06.2016

Jop, myslím, že by to šlo udělat podle tvého návrhu, alespoň napoprvé na zkoušku to určitě není špatný nápad Twilightsmile
Aspoň uvidíme, jak ta hospoda skutečně vypadá a jaké tam jsou možnosti (jídlo, pití, zábava...)
Podle mě se tam dá od Laser Game i v pohodě přesunout pěšky - je to tak na půl hodiny...

Je otázka, kolik z nás bude mít zájem o LG. Kromě prvního srazu se myslím nikdy nenašlo tolik hráčů, aby šlo LG zrealizovat...
Je ale pravda, že minule nás už bylo víc, tak třeba na příštím srazu by to zase mohlo vyjít Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 24.06.2016

Ono to tu umřelo? Už o tyto srazy nemá nikdo zájem?
Chtěl bych to trocha oživit, ale nechci být organizátorem. Navrhuji, aby další sraz v Olomouci proběhl v sobotu 23.7.2016. Místo ještě nevím, ale rád bych slyšel vaše názory a návrhy.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 24.06.2016

Neumřelo. Organizátor má jiné starosti, zítra Brno a příští týden FF. Místo bych v mysli měl, ale napřed jej chci navštívit, už je to mnoho let.


RE: Olomócky sčoche - Ajdrianpony - 25.06.2016

(24.06.2016, 22:59)Xenomorf0CZ Napsal(a): Ono to tu umřelo? Už o tyto srazy nemá nikdo zájem?
Chtěl bych to trocha oživit, ale nechci být organizátorem. Navrhuji, aby další sraz v Olomouci proběhl v sobotu 23.7.2016. Místo ještě nevím, ale rád bych slyšel vaše názory a návrhy.

Teď je toho hodně Pinkiesmile FFko, pak Galacon atd Pinkiesmile Hodně broníků tam bude chtít být Pinkiesmile Je to lepší než lokální srazíky Pinkiesmile Já se tam bohužel nedostanu Twilightoops