Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - a10 - 13.07.2016

Měl bych ještě jeden návrh. Potřebuju si projít pár podniků, abych mohl vybrat jeden na velký sraz. Co kdybychom do jednoho sedli a v podvečer si přesedli do druhého? Součástí by byla procházka Smetanovými sady. Twilightsmile

P.S. Oba mají zahrádku.


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 13.07.2016

Jsem pro... Stejně si myslím, že venku bude mokro a zima... Tento víkend moc letně nevypadá...

Odesláno z mého Pony Xperia Z2 pomocí Twilight's magic


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 13.07.2016

Uvidíme. Ale jak to myslíš, že projít pár podniků?


RE: Olomócky sčoche - FrosterDune - 15.07.2016

Já bohužel pro jednou nepřijedu, zrovna mi do toho něco vlezlo


RE: Olomócky sčoche - a10 - 15.07.2016

A sakra, lidi padajou jak muchy. Už jsme v pěti. Jinak z nádraží to zapíchnem U Čerta a na 17:30 máme rezervaci ve Svijanském šenku. Čus zítra. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - FrosterDune - 16.07.2016

[Update 16.7.2016 9:43]
Tak nakonec přijedu, plán který jsem měl na dnešek se trochu pokazil tak na sraz přijdu


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 16.07.2016

REPORT SRAZU:
trvání: 5 hodin (14:00-19:00)
zúčastnění: a10, Xenomorf0CZ, Quiet Keeper, OmniBronyCZ, jensy007, FrosterDune
místo konání: 3 olomoucké pajzly
Plyšáci: 3 (Rainbow Dash, Vinyl Scratch, Twilight Sparkle)
zničené sítě wifi: 2 Twilightblush
doprava po městě: Pěškobus a DPMO

Z dnešního srazu mám výborný pocit. Bylo nás sice méně, než minule, ale to neznamená, že sraz nebyl dobrý. a10 výpravu provedl třemi hospodami v Olomouci. Sraz byl super a srandy byl víc než kopec. Dělal jsem fotografa, ale nevím, jestli ty fotky vůbec někdy nahraju. Já, Omni a Jára jsmd měli plyšáky a Froster si svého zapomněl doma. Froster málem nedorazil, ale pak shodou okolností byl schopen účasti. a10 předal trička CZ/SK bronies. A do 2. hospody se nic zvláštního pro nezúčastněné neudálo. Ve 3. jsme probírali důvod brzkého rozpadu srazu minulého a zážitky ze školy.
hodnocení: 10/10
Srazy by podle mého měly probíhat takto hladce i ve více lidech. Čiže dobrá atmosféra, předem oznámení členové a ORGANIZOVANOST zúčastněných. Minulý sraz skončil dřív kvůli nedorozumění mezi a10 a dalšími. Podle mě by při větších srazech (více než 15 lidí) měla být organizace rozložena na více organizátorů než na jednoho. Aby nechodili s dotazy a věcmi pořád za jednou osobou. A aby bylo možné předejít něčemu takovému, co bylo na srazu u Puškaře. a10 se šel pouze provětrat, ale všichni ho následovali.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 16.07.2016

Sraz report:

Sobota 16.7.2016, 14:00 U Morousů (nomen omen), U Čerta a ve Svijanském šenku
- Počet účastníků: 6
- Trvání: 5,5 h
- Viz Senomorf

Svijanský šenk:
  • Čepujou dobrý pivo. Barokem.
  • Točí Kofolu
  • Pečou obstojný křídla
  • Mají Černý citron
  • Pěkné a čisté prostředí
  • Zahrádka
  • V sobotu večer neměli plno (ovšem pršelo)



RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 17.07.2016

Ještě jsi zapomněl na to, že to tam moji airsoftoví kámoši trochu poničili, ale už to spravili Twilightblush


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 03.09.2016

Plánuje někdo tento měsíc srazík a nebo počkáme, až přejdou dny NATO? Nejsem si totiž jistej, jak to zrovna je...takžéé...Budeme něco plánovat a nebo zatím ne?