Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - Divočák - 05.09.2016

Radši bych to nechal na říjen.

Odesláno z mého Z00D pomocí Tapatalk


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 05.09.2016

Zdravím. Co se týče srazů, tak jsem byl právě na tomto Olomouckém minulý rok v říjnu. Musím to (já vím, trochu víc opožděně, ale co už Rainbowlaugh) pochválit, protože ty lidi a atmosféra byly fajn. Opravdu jsem se bavil, na svém prvním sraze.  Twilightsmile
Vlastně, mohl jsem tam sedět mezi fajn bronies jen díky Jensy007, jenž mě vzal autem. Takže, vzhledem kdojíždění do školy v Olomouci, protože
bydlím v Přerově, se budu těšit na budoucí srazy, kde budu snad častěji.


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 05.09.2016

Sraz, který popisuješ, byl vlastně úplně první v Olomouci (pokud teda ještě předtím nebyly nějaké neoficiální srazy).
Je skvělé, že na tebe udělal dobrý dojem a chceš zase přijít.
Tak teď, když budeš častěji v Olmu, tak ti to třeba už vyjde. Twilightsmile

Jinak bych navrhoval termín dalšího srazu buď víkend 1.-2. října nebo 8.-9. října.

Odesláno z mého Pony Xperia Z2 pomocí Twilight's magic


RE: Olomócky sčoche - DoktorPetr - 05.09.2016

Jsem pro 8.-9.
Jen opravím... Ten sraz byl v září.


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 05.09.2016

Jop, máš pravdu, byl loni 26. září. Raritywink
A souhlasím s tebou navrženým termínem, protože o týden dřív bude nejspíš sraz v Brně.

Odesláno z mého Pony Xperia Z2 pomocí Twilight's magic


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 06.09.2016

Souhlasím s datem 8.9. Už to podle mého potřebuje další olomoucký srazík Twilightsmile


RE: Olomócky sčoche - Jamis - 06.09.2016

(05.09.2016, 21:36)jensy007 Napsal(a): Sraz, který popisuješ, byl vlastně úplně první v Olomouci (pokud teda ještě předtím nebyly nějaké neoficiální srazy).

Hlavně z toho srazování nedělejte vědu Twilightsmile rozdíl jen v tom, že na některé srazy už většinou chodí tolik lidí (obvykle 50 a víc), že je potřeba se věnovat organizaci hodně dopředu, s čímž se pojí spousta věcí, jako například propagace na více místech, společný program, organizace ubytování, sladění programu s přepravou atd. Při větších počtech účastníků už je holt potřeba, aby si to všechno někdo vzal na hrb.

Oficiální vs. neoficiální znamená jen to, že stálí organizátoři těch větších akcí se shodli na tom, že tak velká akce má dost velké zázemí a schopné lidi na organizaci, že z toho nebude průšvih, nebo že sraz nebude jen tak odvolán 14 dní před začátkem a rozhodli se tomu vyjádřit podporu a případně poskytnout pomoc, když to bude nezbytné (většinou netřeba).

Nehledě na velikost jde pořád o setkávání a společnou zábavu, ne? Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 06.09.2016

Pokud si dobře vzpomínám, tak na tom (prvním) sraze bylo 15 lidí. Nebyla to tedy velká akce, kterou by bylo potřeba nějak zvlášť organizovat, stačil nápad DoktoraPetra a Ejtena a domluva zde ve vlákně.
Pojem "neoficiální srazy" jsem v tomto případě myslel jako třeba náhodné setkání 2 nebo 3 broníků v Olomouci, která mohla nebo nemusela být - to nevím.
Naopak "oficiální" sraz v tomto případě znamená to, že jsme se dokázali domluvit na konání srazů ve městě, kde dříve nebyly žádné srazy. Možná "oficiální" není úplně správný výraz, ale nenapadlo mě lepší slovo. Rainbowlaugh
(06.09.2016, 08:01)Jamis Napsal(a): Nehledě na velikost jde pořád o setkávání a společnou zábavu, ne? Pinkiesmile
To rozhodně. Užili jsme si dost zábavy, i když se sešli na dalších srazech třeba jen 3 nebo 4 lidi.
Ale je myslím fajn, že zde máme vlákno, kde můžeme další srazy domlouvat nebo se o nich bavit. Díky tomu i další bronies z blízkého (popř. vzdálenějšího) okolí - jako třeba teď Adey - ví, kdy je další sraz. A mohou si užít tu zábavu s námi. Twilightsmile


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 06.09.2016

(06.09.2016, 08:41)jensy007 Napsal(a): Pokud si dobře vzpomínám, tak na tom (prvním) sraze bylo 15 lidí.
Tak by mě zajímalo, kolik lidí vás tam jezdí teď. Rainbowlaugh
Je vás tam pořád kolem 20 nebo vás tam přibylo ještě víc? Opravdu dlouho jsem tam nebyl, takže nevím, zda se něco změnilo...každopádně vám můžu říct, že na příští sraz (od DoktoraPetra navrhnutý na 8.10.2016) s velkou pravděpodobností přijedu. A nepřijedu sám, Fluttershy vezmu, vezme si na létání volno Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 06.09.2016

Ostatně, když jsou tyhle srazy v Olomouci, proč by nemohly být i v Přerově? Ještě přemýšlím o tom, že bych založil (ano, vím, že až po 20ti příspěvcích) nové téma Přerovské srazy, kde bychom mohli taky prakticky sednout do nějaké té restaurace, kde je nekuřácký areál...ale myslím, že na to, abych dělal takové srazy, budu potřebovat ještě aspoň jednoho jedince, který by měl o organizaci zájem. Raritywink

Ale ještě to není stoprocentní. Ještě mi někdo popř. napište SZ.
______________________________________________________________________________________________________________________

(Btw., kdyby tenhle příspěvek nebyl v souladu s pravidly serveru Bronies.cz, tak mi, prosím, napište zprávu. Protože opravdu teď nechápu, kam bych tohle měl napsat, a jestli to nepatří do OT. Rainbowlaugh)