Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - ADEY - 11.09.2016

(11.09.2016, 16:02)DoktorPetr Napsal(a): Sraz 8.10. očividně připadá na mě.

Jak to myslíš? Jedeš nebo ne? A krom toho, co s tím má společného Ponícon? Ano, potom jsem se dočetl, že sraz bude už příští sobotu, ale stále na tom nechápu další věc, a to účast/neúčast NitramBro a a10...pardon, jestli jsem opravdu tak pitomej, ale prosím někoho z vás, aby mi to vysvětlil tzv. polopatě. Předem moc dík za polopatickou odpověď.


RE: Olomócky sčoche - Tadys80 - 11.09.2016

To znamená že sraz normalne bude ale a10 a nitram nedorazí takže místo organizátora a10 bude doktor Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - DoktorPetr - 11.09.2016

DoktorPetr Napsal(a):Sraz 8.10. očividně připadá na mě.

ADEY: Srazy v Olomouci za tu dobu, co jsi tu nebyl organizoval převážně a10 a já pouze v případě, kdy jsem o to byl požádán. Tak jsem o to byl požádán.

Jinak sraz klasika (8.10.) od 14:00, v rozumném počtu lidí vyhrává Jazz Tibet. Sraz - nádraží a pak společná doprava.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 14.09.2016

Pro nedostatek účastníků 17.9. neproběhne sraz.


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 14.09.2016

(14.09.2016, 19:21)a10 Napsal(a): Pro nedostatek účastníků 17.9. neproběhne sraz.

Když jsme u toho probíhání...na 8.10. se taky zatím nehlásí moc lidí, jak to vypadá? Je ten počet účastníkú aktualizovaný nebo ne?


RE: Olomócky sčoche - Quint-t-W - 14.09.2016

Osmého chci přijet taky, jen ještě řeším osobní logistiku (a jinak času dost).


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 14.09.2016

Abych uvedl zdejší odhady a dohady na pravou míru,
8.10. sraz určitě bude, i když dorazí malý počet lidí. Po domluvě s Doktorem Petrem jej mám na starost já.
Čerstvé informace o nadcházejícím sraze budou výjimečně v TOMTO příspěvku (prosím Ejtena, aby sem občas mrkl a aktualizoval první příspěvek).

Začátek:
sobota, 8.10. v 14:45 na Hl. nádraží, u pizzerie Stazione (jako obvykle), potom přesun pěšky nebo šalinou
NEBO
v 15:30 před restaurací Svijanský šenk (viz Místo srazu) - třeba pro ty, kdo by chtěli přijet autem (v okolí se dá poměrně dobře parkovat)

Očekávaný konec:
v 20:30 (kdo bude chtít, může zůstat déle)

Místo srazu:
Svijanský šenk
(tam, kde byl ZOOlomoucký sraz - Krapkova 42, 772 00 Olomouc)
Máme zarezervovány 2 stoly (cca pro 12 lidí) na 15:30.

Novinky k programu:
Vzhledem k předpovědi špatného počasí na víkend minigolf nebudu organizovat (není krytý).
Pokud by si ho přece jen někdo chtěl zahrát třeba před srazem, musí si jej domluvit sám.
Lasergame - kvůli malému zájmu nebude. Jinak platí to samé co pro minigolf.
Pokud by náhodou bylo aspoň trochu slušně, můžeme část srazu strávit venku (přesun pěšky od hlavního nádraží do restaurace).
Zatím to na to ale nevypadá.
[Obrázek: Vstiek10.jpg?ver=0]

Seznam účastníků:

jensy007, Quint-t-W, ADEY, Xenomorf0CZ, Blofeld, OmniBronyCZ, Dragnborn, Plum Jimmy, (Denna), muzina, DoktorPetr, FrosterDune, hanesgaz, hviezdosz, krithias, krša,
ThunderSky (?)


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 14.09.2016

Hlásím se, že na srazu 8.10. budu. Alespoň mi taky ukážete Jazz tibet club, kde byla většina srazů Twilightblush


Olomócky sčoche - ADEY - 14.09.2016

Dobrá tedy...moc se na vás všechny s Fluttershy těšíme. :$

Odesláno z mého INFINITY_II_S pomocí Tapatalk


RE: Olomócky sčoche - Quint-t-W - 21.09.2016

Ode mne si otazník můžeš umazat. Cestování mám vyřešeno, budu se těšit.