Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - hanesgaz - 08.12.2016

Bohužel jsem nemocný, takže si nejsem jistý, jestli budu moc přijet  Fluttershysad 
V sobotu ještě napíšu jestli přijedu nebo ne  Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 08.12.2016

Tak to mě mrzí Fluttercry
Nechť se uzdravíš a na sraze se uvidíme. Ajsmug

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp


RE: Olomócky sčoche - Plum_Jimmy - 08.12.2016

Ty Monopony - poníkovská verze hry Monopoly,
blindbagy budou skvělé hrací figurky, rezervuji si Rainbow Dash  Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - a10 - 08.12.2016

Bad news, Šenk má taky plno. Nějaké návrhy? Do Tibetu nechci, je nás moc. Což takhle začajit?


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 08.12.2016

Svijanský šenk je ten, kde jsme sedli, když sraz organizoval Hviezdosz? Tedy před minulým srazem.

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp


RE: Olomócky sčoche - a10 - 08.12.2016

Ano, viz seznam srazů v úvodním příspěvku. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 08.12.2016

Nevím o žádné (mé...oblíbené) restauraci v centru Olmu...snad se něco najde do zítřka. Pohledám ještě Ajsmug

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp


RE: Olomócky sčoche - Hwězda - 08.12.2016

Tak možeme zkusit třeba Zašívarnu ShishaPub, ale osobně sem tam ještě nebyl a nevím, jak to tam vypadá, příp. pro kolik lidí je vhodná (podle jejich fotek to však vypadá na maličký podnik :/). Nicméně, do zhruba 12-13 lidí by byl vhodný podnik "U Magora", kde se takový počet vleze k jednomu stolu. Pro více lidí pak ještě pivní bar Atlant, nicméně ten je strašně velký (tímpádem i hlučný).

Ještě jedna maličkost. Já vím, že toto je sraz menšího rázu, nicméně nabízím ubytování pro kohokoli, komu by se nechtělo jet posledním možným spojem domů. Je to kolej UPOLu ve Chválkovcích, dá se tu v pohodě dostat jak MHD, tak pěšky – z nádru to je tak 5-6 minut busem, 20 minut pěšky. Pokoj je to oficiálně dvoulůžkový, který mám pro sebe, ale postele tu sou tři, takže se tu vlezou ještě dva lidi. Akorát jeden bude muset spát bez polštáře+peřiny. Pro přibližnou představu přikládám fotku do přílohy (nemám dotykáče, proto ta nekvalita).

Kdo by měl zájem, nechť mi dá vědět tady, přes SZ nebo až osobně na sraze. Flutterryay

Edit: obrázek moc velký, tak proto sem fotku nahrál na imgurTwilightoops

P.S.: Adey, jen pro upřesnění. Já sem organizoval zatím jenom jeden sraz někdy před třema týdnama, a ten byl v Jazzu (kdes nebyl). Pak ještě byl sraz někdy v říjnu ve Svijanském šenkovi a měl ho na starost myslím Jensy.


RE: Olomócky sčoche - Plum_Jimmy - 08.12.2016

(08.12.2016, 16:20)a10 Napsal(a): ... Do Tibetu nechci, je nás moc...

Znám jednu co v Tibetu dělala rezervaci pro 20 Bronies  Twilightblush


Olomócky sčoche - a10 - 08.12.2016

hviezdosz: U Magora otvírajou až v 17 h., proto jsem ho ani nezmiňoval. Co se Zašívárny týče, radši bych experimentoval, až nás nebude 10. Ajsmug

Plum_Jimmy: No já taky, a byl tam bordel. Pinkiehappy

Jinak čajka připadá v úvahu Dobrá a Assamica.