Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - Hwězda - 25.02.2017

Díky všem, co přijeli. Vážím si toho, že jste v některých případech najeli stovky kilometrů – troufám si tvrdit, že vás dojížděčů bylo víc, než nás, co tu bydlíme. Rainbowlaugh Rád jsem svým dílem přispěl k utužení přátelství nás všech. Milerád jsem poznal lidi z Ostravska. Celý sraz se vyvedl parádně. 8)

Mystery Fox: určitě vaše nedorozumění mělo nějaký důvod, třeba to byl šprým z vaší strany, jelikož jste se vsadili s Alexem o to, jak zareagujeme. Hlavní je, že nic vážného se nestalo a nic se nerozbilo. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 25.02.2017

S Foxem šlo jen o žert z mojí strany a o NIC VÁŽNÉHO nešlo. Kvalitu srazu hodnotím 8/10. Ty dva body odečítám za sebe, protože se tam potom se mnou něco stalo...to ale neřešme. Sraz byl fajn a postupně jsme odcházeli, až jsem tam zbyl jen já a ADEY. Následně jsme šli k nám do bytu a asi před hodinou odešel na vlak.
Těším se ale moc na další sraz a...doufám, že se nebude opakovat to, co tam dnes. Zúčastnění asi víte, co mám na mysli a nebo to můžete alespoň tušit


RE: Olomócky sčoche - sc@lix - 25.02.2017

Xenomorfe, začátek srazu ti opravdu nevyšel. Ke konci jakmile ses už uklidnil, tak už to bylo lepší. Uvědom si, že nám takové situace kazí pověst jako celku. A věřím tomu, že to přeci nechceš. Takže příště bych opravdu uvítal, kdyby ses už od začátku choval tak, jak ke konci srazu. A také bych uvítal, kdyby si do svého repertoáru přidal i trochu toho slušného chování.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk


Olomócky sčoche - a10 - 26.02.2017

Když jsem psal, že do Tibetu ne, nebyla to pobídka chovat se v Zoře jako školka na výletě. Ačkoliv spasticismu jsme tu zažili habaděj, ještě se mi nestalo, aby hospodský musel krotit některé účastníky, protože řvou a mlátí do stolu a dveřmi, sotva si na minutku odskočím. A to jsem si myslel, že jsme konečně našli důstojné místo kde pravidelně konat srazy, aniž by obsluha kroutila očima, kdykoliv uvidí u rezervace moje jméno. Takhle tedy ne.
Dotčená osoba ví, o kom mluvím. Považuj toto, prosím, za poslední varování. Chápu, že to neděláš naschvál, ovšem kazíš zážitek ze srazu ostatním, rušíš hosty a ohrožuješ naše dobré jméno.

P.S. Ke "střetu" - absolutně mě nezajímá, jestli vy dva mezi sebou máte či nemáte nějaký problém, ovšem váš zvukový a vizuální projev byl za hranou. Byli jsme sakra ve společnosti, tak příště se podle toho budeme i chovat, ju?


RE: Olomócky sčoche - Mystery Fox - 26.02.2017

Už jsi nám to vysvětlil a mě na takové věci stačí upozornit jen jednou, abych si z toho vzal poučení do příště, což jsem udělal. Rovněž jsem se za to omluvil, takže dalších výtek snad už netřeba. Doufám že jedna omluva stačila a nyní je snad už vše v pořádku Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - ADEY - 26.02.2017

Musím podotknout, že ač se prý něco dělo, já měl nejspíš, až na výjimku, kdy se Xeno praštil o stůl (podle číšníka "práskl dveřmi"), myšlenky v oblacích...krom toho, ten včerejší hluk byl poněkud, i když v tolika lidech celkem očekávaný, velice neúprosný. Chtělo by to trochu ztlumit tu druhou polovinu blíž ke dveřím, jelikož jsme s tou první polovinou slyšeli své každé druhé slovo...no co už, nějak to dopadlo a ke konci už to bylo fajn.

Co se týče komunikace mezi všemi, docela mě mrzí, že jsme jako skupina nic pořádného až na kecání nepodnikli, což je škoda.

Organizaci srazu nemůžu nijak disovat, jelikož chápu, že je to náročné a o to víc, když tam někdo "nevědomky" dělá bordel. Příště už by to snad mohlo být lepší. I když tam nejspíš nebudu, protože projev mojí mámy na to, že jsem dorazil až někdy po 10.h namísto jak jsem psal v 10, kdy podle ní by bylo akorát tak brzo být doma už v 9, byla ta poslední kapka, co mě z celých její starostí vykolejila, takže se předem omlouvám, pokud na příští sraz nedorazím.

Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.


RE: Olomócky sčoche - Aya Yai - 26.02.2017

Adey: Těmi dveřmi praštil deset vteřin na to, co sebou praštil o stůl. Je divné, že sis nevšiml, protože to byla rána jak z kanónu. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - Miky - 26.02.2017

Podle komentářů muselo být v Olomouci veselo. Rainbowlaugh
[Obrázek: giphy.gif]


RE: Olomócky sčoche - a10 - 27.02.2017

Exoform již brzy:
[Obrázek: 3mFWrZJ.gif]



RE: Olomócky sčoche - Aya Yai - 28.02.2017

Dva "kvalitně vyfocené" obrázky ze srazu, aby se neřeklo:
Quint se svým dlouho ztraceným dvojčetem Qwintem.
[Obrázek: 1qK4f95.jpg]

Zamlžený Dóm sv. Václava, aby bylo vidět, že jsme i kulturně vyžití. Pinkiehappy
[Obrázek: Z5F8tbV.jpg]