Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - DominikNik - 04.04.2017

Jo.. S tou rezervačkou to trochu dodupali. Ale stane se Pinkiesmile A všechno se to i tak vyřešilo Rainbowlaugh Tobymu někdo zaplatil útratu a bylo Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - a10 - 05.04.2017

Next sčoch

Příští sraz si dáme v sobotu 29. dubna, a to ve formě pěší, kdy se vydáme po vlastních kopytech z Olomouce-Chomoutova na Loveckou chatu a nazpět. Cider, košíky, bity a dobré počasí* s sebou!  Rainbowdetermined2

*Zklamou-li pegasové, pokusím se bloknout kryté prostory ve městě.


RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 07.04.2017

(02.04.2017, 21:36)NitramBro Napsal(a): Pár fotek zde.
Nitrame, krásné fotky Twilightsmile

+ Pokud mi nic dalšího nevleze do programu, tak na příští sčoch dorazím (zatím to vypadá tak na 80% ). Včas upřesním.  Ajsmug


RE: Olomócky sčoche - Bluebear - 07.04.2017

Hoj, a10, čtu dobře, že týden předtím (20. až 23. dubna) je Flora Olomouc? Nechceme tam někdo zajet? Jarní etapa, snad nejkrásnější Twilightsmile


RE: Olomócky sčoche - a10 - 07.04.2017

Čteš správně. Osobně jsem na Floře nebyl roky a upřímně to neplánuju změnit (kytičky mi nic neříkají), ovšem bude-li zájem, klidně se ke skupině floristů přifařím. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - a10 - 16.04.2017

Nevztahuje se ke srazu 29. dubna:
Escape from Canterlot Dungeons

Dostal jsem email od lidí, co minulé léto vytvořili v olomouckém protiatomovém krytu únikovou hru, že na příští měsíc chystají nový příběh. Jedná se o krátkodobou záležitost (11.–19. května), mně se ale nehodí víkend. Měl by někdo zájem? Skupinové vstupné (4–5 osob) vyjde na 600 Kč. Loni jsme si to moc užili (a dostali jsme placky Ajsmug)!

Stránka projektu a přesnější informace na této FB stránce.

Případný zájem či dotazy mi pište, prosím, do soukromé zprávy. Bude-li dostatečný zájem, spojili bychom exit game se srazem. Pinkiesmile

TEASER


RE: Olomócky sčoche - a10 - 24.04.2017

更新

Sobotní sraz se blíží. Pinkiesmile

Přidám ovšem ještě informaci novou: tři čtyři z nás se již dohodli na termínu exit game, a to na pátku 12. května, 17:30 h. Hledáme ještě dva lidi jednoho člověka do týmu. Tak se nestyďte. Rainbowwild

EDIT – předpověď z úterka:
[Obrázek: RQkakVm.png]



RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 28.04.2017

Hola hej, přijdete ještě někdo zítra na sraz?

Sraz se koná za každého počasí a ani účast zatím limitně se blížící ke třem lidem jej neruší. Pinkiesmile

OFF TOPIC:
Totéž platilo pro poslední brněnský sraz (21.4.), akorát tam se účast limitně blížila k nule. Raritywink


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 28.04.2017

No jo. Nejde vetřelec, nejde nikdo Rainbowlaugh


Olomócky sčoche - a10 - 29.04.2017

Vzhledem k nízkému počtu přihlášených dávám na vědomí, že v případě, že to bude nahlášená trojka stíhat, vyrazíme již autobusem č. 763 ve 12:48.