Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - a10 - 14.05.2016

Tož jako děcka, vědět, že chcete repete Karaoke 2012, tak bloknu celou hospu. Rainbowlaugh
push(frosterDune);
push(krajkhour);
push(starfooty);


RE: Olomócky sčoche - Divočák - 14.05.2016

Tak já nakonec nedojedu Twilightsmile přítelkyně má holt přednost a navíc ji rodinka nepustí jinam než po Ostravě.


RE: Olomócky sčoche - DoktorPetr - 14.05.2016

Takže abych se vyjádřil. Pro mě sraz skončil, jelikož jsem už u babičky v Přerově a odpočívám.
V základu; sraz se mi absolutně nelíbil. Jen těžko budu hledat pozitiva. Na úvod bych řekl, že nejsem zklamán organizací, s tou jsem spokojen. První věc; ani by mě nemrzelo, že jsme nešli do Tibet clubu, kdyby u puškare byla schopná obsluha. Objednal jsem si chipsy a po více, jak hodině nedorazily. To samé polévka. Můj hlad později uhasila "after-party" s Fostrem a Quintem. Právě s nimi jsem se naposled rozloučil. Kvantita lidí je sice na běžný sraz velmi neobvyklá, přesto program byl v základu vymyšlený dobře. Zvrat a zároveň druhý bod mé nespokojenosti byl, kdy se někteří mohli odebrat ven na procházku a místo toho jsme se odebrali všichni. Protože všichni, za bod číslo dva si mohu sám. Zmatek a následný rozpad skupiny na menší až jednotlivce mě štval, jelikož už se nevědělo, co dělat. Ostatně sraz velmi předčasně skončil, což také není úplně příjemná zpráva. Ostatně ne chybou organizátora. Největší chybou, která spustila řetězec událostí ke konci srazu, by mohla být chyba v komunikaci. Také mě mrzelo, že půlka tech, na které jsem se těšil se na to vykašlala a asi to je hlavní stěžejní bod, abych se pečlivě rozmyslel, zda na další sraz jet. Zase chápu, že to hold nevyjde nebo někomu hrábne v palici. Celkově ze srazu nemám dobrý pocit. Také bych rád vysvětlil VŠEM, co to nechápou; já nejsem žádná autorita, nejsem žádný organizátor, jsem obyčejný člen srazu, který nemá v prstu záložní plán, když sraz skončí. Další důvody, proč jsem zklamán si nechám pro sebe, protože jsou příliš osobní. Jen na závěr nespokojenosti bych rád řekl, že za šest hodin ve vlaku a nadšení byl výsledek velmi... Nepěkný.
Abych ale pořád jenom nekáral, také bych rád pochválil až na drobnosti skvělé lidi na sraze, se kterými mám chuť se vidět i jindy. Neměli bychom kvůli jednomu nevydařenému srazu házet flintu do žita a těšit se na další sraz. Olomouc má co nabídnout a skvělý lidé, co vymyslet. Twilightsmile
Mimoto... Hlášky nemám, hlášky si nepamatuji, kdo ano, ať si je kamkoli napíše a zase jindy.


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 14.05.2016

Mojmír větnamčík (koš na pečivo na hlavě)
To už je třetí ďecko tenhlensten den! (omni hraje Fallout Shelter)
buck you (ode mě směrováno na doktora když popsal náš sociální stůl)
hrajou blackjack s Blackjack ( Jára směřoval hlášku na stůl s Balkjack a třemi lidmi)
překladači překládej (hláška od doktora směřovaná na mě na nádru)
Senomorf (špatné vyslovení mě přezdívky barmankou)
alespoň někdo tu má normální jméno (když jsme ohlašovali barmance naše jména/přezdívky)
Wie viel Musik hast du wenn Vinyl hoch zwei? [Kolik máš muziky pokud Vinyl na druhou?] (hláška směřovaná na Luku a později i na ostatní)

Jo a někdo si tam nechal bundu s motivem orla nebo nějákého ptáka na zádech. Byla prý u stolu vzadu (tam kde byla Blackjack). Pro případného majitele je tam k vyzvednutí.

Doktor má ale pravdu. Sraz nebyl nejlepší, ale ani nejhorší. Myslím si, že to mohlo být lepší. Ale měli jste tam 3 nebo 4 nové (u Járy (Quiet Keeper) si nejsem jistý.) Hodně se mi ale líbila přítomnost asi tak 20ti plyšáků. Já su do plyšáků magor Raritywink


RE: Olomócky sčoche - Ajdrianpony - 14.05.2016

Moje hodnocení srazu:
Byl to super sraz, spousty lidí a každý měl s kým povídat, hlavně tam bylo spousty poníků, plyšáčků, blindbagů a tak dále.. opravdu jsem se tam cítil naprosto úžasně. Je ale trošku škoda, že se to pak rozpadlo, to mně opravdu hodně mrzelo nejen za sebe, ale pak i za ty lidi, kteří dojeli až z Prahy a kteří trávili 3 hodiny ve vlaku aby dorazili na sraz, který trval 3 hodiny a mohli jet zase 3 hodiny zpátky Rainbowlaugh
My jsme se pak přesunuli s Krajkhourem, Blue a Starfoty do čajovny Assamica, kde jsme strávili zbytek volného času do odjezdu.

Moc děkuji všem zúčastněným za úžasné chvíle, protože mezi poníky se člověk cítí opravdu úžasně a je se na co koukat a také bych rád poděkoval člověku, který nechal na talíři skoro celý kuřecí řízek, který jsem následně po jeho odchodu sežral i se zeleninou Rainbowlaugh

PS: Ta bunda co se našla byla moje. Při příjezdu domů, jsem na nádraží zjistil, že ji nemám Pinkiesmile

Také chci poděkovat A10 za úžasnou akcičku jak Bunkr, tak i sraz, doufám že tě kritika neznechutí od pořádání další akce. Lidé
, já, na tebe spoléháme :p


RE: Olomócky sčoche - a10 - 15.05.2016

Sraz report:

Sobota 14.5.2016, 14:00 v pajzlu U Puškaře
- Počet účastníků: 21?
- Trvání: 3,5 h v hospodě + okolní program

Už když jsem na předsrazu pokřtil pivkem dvoje kalhoty, mohl jsem tušit, že se toho podělá víc. Nebudu vám lhát. Jak říkal Doktor, stálo to za prd. Za výběr místa konání se omlouvám, jistě chápete, že s naším počtem a věkovou i povahovou různorodostí to v Tibetu už prostě nešlo. Po minulé zkušenosti tuplem, vyhlášený podnik není pavilon opic. K Puškařu už ovšem nepudem, to se fakt nebojte. Dál mě mrzí, že nevyšel původní plán dekonu, předpověď počasí nás zrazovala do posledního dne a jak bylo nakonec pěkně. V den srazu si ale holt už tak radikální změny nemůžu dovolit.

Za předčasný konec můžu výhradně já, neměl jsem se nikoho ptát. I když jsem vysvětlil, že sraz neukončuji, ať lidi klidně zůstanou a že pro ně venku další program nemám, stejně se všichni (až na KRAJKHOURa ^_^) zvedli a šli za mnou. Přitom jsem jen potřeboval ven a mí compadres zase na jídlo. V té díře byl na mě moc velký hluk a dusno, nebavil jsem se a chtěl jsem si jít oddechnout do přírody. Uvnitř byl rozjetý program, ale co se dá dělat. Když jsme tedy byli všichni venku, nezbývalo mi než poděkovat za účast a oznámit konec, páč mi bylo jasné, že se okamžitě rozpadneme. Přesto věřím, že většina oněch skupinek se zabavila i tak. FUN je přeci o lidech, ne o "ofiko" programu (který vlastně stejně nikdy žádný nebyl). Já navíc třeba raidy na hračkářství ani háemka nevedu, tak měli pro jednou broníci trochu volnější ruku a třeba za to byli někteří i rádi.

Co mně osobně ten debakl vynahradilo stonásob, byla naprosto fenomenální exit game s jensym, Ajdrianem, Bluem a Nitramem. Rozhodně ta nejlepší, na jaké jsem zatím byl. A i když nám vypršel čas u poslední úlohy, pokládám celé tažení za úspěšné.
K večeru zase večeře v parku a vlacon v pěti do Krna. Epizoda byla fajn a z Nitramovy sbírky webmů mě pálí bránice ještě teď.

All 'n all, nelituju, že jsme se zase sešli. A jsem asi rád, že se mi zase něco nepovedlo, tak se z toho poučíme a jedem dál. Pinkiesmile

Zvláštní díky: DoktorPetr (vrchní bača), NitramBro (arcade master), KRAJKHOUR & Ajdrian (stolní hry), Exit game team, Luka, všichni co nehulákali jak paviáni

</sraz>


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 15.05.2016

Host se jmenuje Luka. Příšteě přivedu dalšího, ale ještě nevím kterého. Já jinak soucítím s pražáky, protože jsem jel z Vídně 2 a půl hodiny a dnes to pojedu znova zpátky. Ale jinak byl sraz celkem dobrý. Až na některé maličkosti (př Omni mi solil palačinky, podle mě hodně předčasné ukončení a rozpadnutí nebo že jsme se nedívali na stream nové epizody)

EDIT by Tom0147: Když reaguješ na předchozí příspěvek, tak ho necituj. Pro více info prosím viz pravidla.


RE: Olomócky sčoche - Ajdrianpony - 15.05.2016

Tak ono tam bylo dost lidí a nebyly prostředky k promítání nové epizody, nemluvě o tom že ne všichni mají již šestou sérii rozkoukanou Rainbowlaugh Neumím si představit, jak by se těch 21 lidí vměstnalo do malého prostoru tak, aby každý viděl a slyšel Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - a10 - 15.05.2016

Seno: Jak říká Ajdrian. Na mých srazech streamy nikdy nebyly a ani nebudou, na co týden je to moc zařizování, chceme-li stream z projektoru. A pouštět to na laptopu je k ničemu. Být 4 proč ne, ale ve dvaceti to nejde. Jinak díky za připomenutí, já připomenu zase tobě, že předchozí příspěvek se necituje. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 15.05.2016

Ok beru na vědomí. Ale proč Seno? Já se tu měl přihlásit raději svou starou přezdívko. Nebuďte jako Oncek (kámoš z CS:GO) a neříkejte mi na srazech Seno nebo mocná bojovnice Xena. Jako jo, já to beru ze srandy, ale není to moje přezdívka. Můžete mi to připomínat, proti tomu nic nemám.
A u toho promítání máte asi pravdu. Ve 20 lidech by se to na noťasu fakt nedalo.
Rád si ale přečtu vaše pochycené hlášky ze srazu.
Jo a propo. Dáte mi na sebe nějáký kontakt? Třeba fb, whatsupp, číslo, steam, origin, Uplay COKOLIV. A nemá někdo kontakt na ty dvě pegasister ze srazu? Mě dali pouze kontakt na bronies ale mě to nic nenašlo.