Bronies.cz
Olomócky sčoche - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Olomócky sčoche (/Vlakno-Olomocky-scoche)



RE: Olomócky sčoche - jensy007 - 15.05.2016

Ahoj všem, také bych rád trochu zhodnotil včerejší sraz:

Užil jsem si jej hezky, nejvíc kvůli exit game "Skryto v krytu", odpolednímu posezení v parku a večernímu vlaconu do Brna  Rainbowkiss

Ke zdejší kritice a moje názory:
  1. Minule jsem na sraze (když tam bylo více broníků) nebyl, protože jsem byl nemocný. Předchozí sraz v Olmu (na kterém jsem byl) byl oproti tomu jen ve 4 lidech - trochu mě překvapil nárůst počtu účastníků.  5-10 lidí se daleko lépe domluví program tak, aby vyhovoval všem. 20+ lidí se vždycky rozdělí do skupinek, a pak přece není problém zorganizovat se ve skupince tak, aby sraz bavil všechny. Nebo se předtím třeba domluvit tady na fóru, co by se dalo podniknout, tak aby měl každý pocit, že na sraz nejel zbytečně.
    Když někdo není ani schopen napsat, jestli dorazí, tak je to těžký...
  2. K odchodu ven - chtěli jsme jít někam na jídlo na čerstvej vzduch, rozhodně to ale neznamenalo konec srazu. Pokud to tak někteří pochopili, šli ven a pak zjistili, že venku není co dělat, tak je to jen jejich problém - pokud se do té doby vevnitř nenudili, mohli zůstat v hospě.
    Nebo si venku vymyslet něco zábavnějšího nebo příjemnějšího (tak jako my).
  3. K Puškařovi už příště ne
  4. Přezdívky příště napsat na papír předem než je pořvávat na obsluhu  Rainbowderp
    [Obrázek: DSC_0127.jpg?ver=0]

    [Obrázek: DSC_0128.jpg?ver=0]

A jedna hláška, která zatím nebyla zmíněna: "Prosím krokety s hranolkama a tatarkou." Pinkiesmile

Hodnocení srazu: 4,5/5 (toho půlbodu dolů je za předpověď počasí, na kterou se nedá spolehnout)

Společné foto z exit game (je také na FB této EG):
[Obrázek: 13226660_1924238111136479_28741550663862....jpg?ver=0]



RE: Olomócky sčoche - KRAJKHOUR - 25.05.2016

Dneska mám menší sraz s Xenomofem. Kdyby se chtěl někdo přidat není problém.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 25.05.2016

Ono by stálo za to taky napsat kdy a kde. Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - KRAJKHOUR - 25.05.2016

Ted v Olomouci.


RE: Olomócky sčoche - Tadys80 - 25.05.2016

Dojdi do Blanska Pinkiesmile


RE: Olomócky sčoche - DoktorPetr - 25.05.2016

Pěšky... Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - TakeruDavis - 26.05.2016

(25.05.2016, 16:24)KRAJKHOUR Napsal(a): Ted v Olomouci.

[Obrázek: 1314029819767.png]
Krajkhoureeee  Facehoof


RE: Olomócky sčoche - Ajdrianpony - 26.05.2016

TakeruDavis:
Bože Rainbowlaugh Tomu obrázku jako reakci na Krajkhoura se prostě nemůžu přestat smát Rainbowlaugh Nic nesedne tak dobře, jako právě tohle Rainbowlaugh


RE: Olomócky sčoche - Xenomorf - 28.05.2016

S Krajhourem jsem dostal nápad, kde by mohl být další sraz. Mohl by být v hospodě "Na Pile". Je to nekuřácká hospoda, s velkým výběrem jídel a největší pizzou v Olomouci. Je tam k dispozici i sál (nevím k čemu určen) a dost stolů pro všechny broníky, kdybychom se na tom případně schodli.
ALE nevolte PROSÍM datum 8-19 Srpna. V toto datum NEJSEM schopen účasti.


RE: Olomócky sčoche - a10 - 28.05.2016

Samozřejmě vám nijak nebráním v uspořádání vlastního srazu, jen bych rád podotkl pár věcí:
1) Velká pizza ani výběr neznamená, že bude jídlo kvalitní.
2) Sál pro sto lidí nevyužijete, leda byste snad plánovali velký sraz se vším, co k tomu náleží - s dosavadním maximem 21 účastníků je každá hospoda dost velká.
3) Chápu správně, že máte s tímto podnikem osobní zkušenost? Hodnotit podle informací na netu je totiž velmi zrádné.
4) Asi nebudu daleko od pravdy s tvrzením, že by účastníci preferovali spíše sraz v centru než v putyce na smradlavé výpadovce na Šternberk. Ze zkušenosti vím, že se broníci a bronice taky rádi rozkouknou po merchi, udělají fotky u Orloje/na kašně/na želvě apod. V okruhu 2 km od Pily krom Lidlů a průmyslových zón nic není. Pinkiesmile