Bronies.cz
Místa s Pony goodies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Místa s Pony goodies (/Vlakno-Mista-s-Pony-goodies)



RE: Místa s Pony goodies - Freax - 08.09.2012

Sparkys Brno Dům hraček 3 kolekce, zbývá tam ještě jablečná rodinka a královská svatba :)
[Obrázek: V74bk.jpg]
[Obrázek: uPKny.jpg]



RE: Místa s Pony goodies - JanoS - 08.09.2012

(08.09.2012, 18:10)Freax Napsal(a): Sparkys Brno Dům hraček 3 kolekce, zbývá tam ještě jablečná rodinka a královská svatba Pinkiesmile
[Obrázek: V74bk.jpg]
[Obrázek: uPKny.jpg]

Ja dal tyhle kolekce koupit kamosovi v USA Pinkiesmile Pristi tyden mi je ma prinest... To je dobre vedet ze jsou i v CR.

Ja by dnes v Usti nad Labem v OC Forum.
Pompo - Blind Bags 2 serie za 69 - docela vybrany, nic trpitivyho, koupil jsem Pinkie+Rarity
Dracik - Blind Bags 2 serie za 64 - obrovsky kybl plnej, vzal jsem komplet trpitivych, jeste jim par zustalo, nenasel jsem Applejack


RE: Místa s Pony goodies - Ondrahub - 09.09.2012

Na to, že tyhle kolekce nejsou až tak staré, se to tady v ČR objevilo nějak brzo. Těžko říct jestli je to dobrá nebo špatná zpráva. Dobrá pro mě, špatná pro peněženku Rainbowlaugh


RE: Místa s Pony goodies - Rai-che - 11.09.2012

Poslušně hlásím, že Sparkys v Praze na Můstku má několik regálů plných MLP, včetně blindbagů s princeznami a sériemi trojic výše uvedených.
Dneska jsem si za odměnu za dokončené zkouškové pořídila Gildu, jupí :3


RE: Místa s Pony goodies - Melgarh - 11.09.2012

Dalsi report z mych vyprav po Hradci Kralove:

Eurocenter Interspar:
Bambule - Serie 1 (fialove sacky s twillight), asi 12 ks, pak dalsi ruzne pony goodies ale jinak jen 4-pack mane 6, tach asi 5 tam je, zbytek jsou bud prerostle a nebo "fashion" style.

Interspar jako supermarket:
[Obrázek: DSC_10901.jpg]
Je jich tam tak.. 50..60.. mozna vice, zdani klame ale ma to hloubku a jak jsou naladovane pres sebe tak jich tam je hodne Rainbowlaugh

Ten stojan je tam jen tak vedle elektroniky.. hracky tam jinak nemaji skoro.. O.o


RE: Místa s Pony goodies - Blue Storm - 12.09.2012

Sparkys Praha Můstek?....OK.Sobota je jistá!.


RE: Místa s Pony goodies - Cwossie - 13.09.2012

Má někdo ve svém okolí místo, kde se dá ještě sehnat 1. vlna BB? Marně po Praze i Brně sháním, chybí mi Roseluck a ty tři třpytivé.


RE: Místa s Pony goodies - Freax - 13.09.2012

V Brně objeveno další místo s 5. sérií: Dráčik ve Špalíčku. Mám Trixie Pinkiesmile


RE: Místa s Pony goodies - Frolda - 17.09.2012

Slaný, hračkárna vedle hranolkárny, masny nebo naproti hodinářství a drogerii teta.

Rozpačité pocity, obsluha vstřícná, nicméně nebyly žádné blindbagy, ale spousta česacích - ty mě zrovna nezajímali. Naštěstí jsem tam našel dvě sady - Cloudsdale - Gilda, Rainbow Dash a Wonderbolt a Canterlot Wedding - Shining Armor, Cadence, Twillight Sparkle.

Obě dvě jsou teď doma Rainbowlaugh


RE: Místa s Pony goodies - Legeden - 17.09.2012

Bratislava a myslím že aj Piešťany hlásia 5. vlnu BlindBagov ... potvrdiť môžem u siete dráčik, menovite predajňa na konci obchodnej ... boli tam všetky 3 Alicorni, aktuálne už tam nie sú ale snáď doplnia Rainbowlaugh