Bronies.cz
Místa s Pony goodies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Místa s Pony goodies (/Vlakno-Mista-s-Pony-goodies)



RE: Místa s Pony goodies - Deecevans - 27.12.2013

Globus Ústí n.l. BB wave 6,7,8 za 45,-
P.S. Flima a Flama + Big Macintoshe už jsem vybrala Rainbowlaugh


RE: Místa s Pony goodies - pidi - 27.12.2013

Nikde v Brně jsem malovací FS nepotkal. A to jsem v tom tescu byl za poslední měsíc tak 10x. Byly jen Dashie a hromady Lun. Nejlepší cena byla víkend před vánoci kdy byly v akci za 314,- a zároveň platila plošná 20% sleva na hračky vč. zboží v akci. -> tzn. za 250Kč


RE: Místa s Pony goodies - Ferraripony - 27.12.2013

tak malovací FS už jsme s bourim vyřešili - sehnal jsem mu jí v liberci. Ted jí jenom dostat do Brna. Nehlásí se někdo jako kurýr? Rainbowlaugh


RE: Místa s Pony goodies - Bouri - 27.12.2013

Asi tak, malovací Fluttershy jsme vyřešili (jak se později zjistilo, tak na poslední chvíli), ale fakt jak ji ke mně dostat...
- PragoFFest, jestli tam dorazím (komu by se chtělo čekat Ajbemused)
- "Soukromou cestou" do Brna
- Nebo po nějakém zdejším kurýrovi z DPL Twilightsmile

Jinak Pidi: Brněnský Tesca jsem měl prošmejděný skrz na skrz + 1 Tesco v mým okolí. Po pár výměnách e-mailů se dospělo k názoru, že mi z technických důvodů nevyhoví (neví, která verze je kde).
Jinak jsem zkoušel v ČR shánět i na více místech a od jednoho majitele obchodu jsem dostal vyjádření, že centrální sklad pro ČR (zásobuje asi 75% hračkáren) nemá ani jedinou Fluttershy, dokonce ani Luny, jen Rainbow Dash (v té době jen 186 kousků), takže Fluttershy v ČR už asi nebude (pokud někdo nemá skladové zásoby). Od Blue Storma se mi dostalo, že prý se už ani nevyrábí. Twilightoops


RE: Místa s Pony goodies - Faiko - 28.12.2013

1 malovaci Flutters jsem našel nahodou v POMPU VE ZLÍNĚ NA CEPKOVE



ale hlavně RAINBOW POWER

Cadence ,Princess Twily ,double Rainbow Dash a Pinkie pie

jsem nateseny jak malé děcko , kromě Cadence je mám už koupené

[Obrázek: qv0ToZE.jpg]
[Obrázek: 2Rco8j4.jpg]

Twily vypada vic jako Alikorn (krasny dlouhy roh malinko vetsi nez PP ci RD)
Dashie ma spatnou capku (ma tam obalku s kridly ,asi vypomaha Derpy s postou)
a Pinkie je proste Pinkie Twilightsmile
jinak křídla u Twily jsou pohybliva a RD s PP maji na brisku kolecko diky kteremu se RD hybou kridla a Pinkie otaci
balonky

naskenovany letacek od poniku
[Obrázek: TAAGjpU.jpg]
RAINBOW POWER byly nalezeny v DRAČIKU ve Zlíně v OC Čepkov


RE: Místa s Pony goodies - Cally - 28.12.2013

Ta pinkie se povedla, dá se ten balonek i sundat nebo je tam napevno?


RE: Místa s Pony goodies - Faiko - 28.12.2013

komplet balonky se sedlem (ci co to ma na zadech) jde lehce sundat


RE: Místa s Pony goodies - Vanjirra - 30.12.2013

Takže, pony správy z Trnavy (SK)...

Hračkárstvo hore v Jednote: Predavačka nemala ani tucha čo to vôbec MLP je.
Dráčik v Maxe: Wave9 a jeden kúsok z Wave7.
Dráčik pri Kauflande: Wave8 (viem, že tam bola Rainbow Dash a Lotus vo výbere), ale blind bagy nie sú medzi MLP stuff ale napravo od pokladne je všeobecné BB oddelenie.
Dráčik v Tescu: Blinbagy som voľne nenašla a pri pokladni som sa pýtať už nestíhala. Ale boli tam Rainbow Power, kto by mal záujem.

Z maľovacích som videla už len dve Luny.


Takže do noviniek u mňa doma pribudla W8 Gilda, W9 Applejack a tá nová verzia Fluttershy Twilightblush


RE: Místa s Pony goodies - Dex - 06.01.2014

Tak jsem se v sobotu dozvedel ze sparkys ma 50% slevu na blindbagy a prosel dva v Praze (Mustek a Paladium). Meli jen wave 7, Paladium uplne probrane - BB se spitfire byl dokonce rozriznuty a zalepeny izolepou a bylo skrz ni videt ze v nem je neco jako ty veci z kindervajicek (po spitfire ani stopy). Mustek nebyl o moc lepsi, ale bylo tam toho vic a v lepsim stavu.
Co jsem koukal tak sleva se na ostatni MLP nevztahovala.


RE: Místa s Pony goodies - Malorine - 27.01.2014

V Bambuli v Kotvě (Pha) mají:
wave 6
wave 8
wave 9

Všechno za klasickou cenu a wave 9 o deset kč dražší.
A konečně... Fluttershy má vlastní, vymakanou formičku! Rainbowlaugh
Bohužel, zrovna tady už to bylo vyrabované = žádná FS. Tak či tak mám alespoň Cadance s Rainbow Accents.