Bronies.cz
Místa s Pony goodies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Místa s Pony goodies (/Vlakno-Mista-s-Pony-goodies)



RE: Místa s Pony goodies - paradisa - 08.01.2016

Tak som sa tesila, ze po dlhej dobe budu zace mcdonald ponici a oni zo vsetkých moznych variant dodaju prave masky... Twilightoops


RE: Místa s Pony goodies - Cwossie - 08.01.2016

   

Twilightblush Taky bych radši figurky, ale co už.


RE: Místa s Pony goodies - Freax - 08.02.2016

Bambule je zásobena

[Obrázek: 3TRi1jr.jpg]


RE: Místa s Pony goodies - paradisa - 22.02.2016

Ahojte rada by som upozornila na akciu v obchode KIK. U nas na Slovensku mali zlavnene plysaky Famosa, cena bola 4,19 Eur, hned som si kupila Apple Jack a zvazujem aj Pinkie Pie Pinkiesmile Predpokladam, ze aj v Cesku by mohli mat akciu.


RE: Místa s Pony goodies - Xenomorf - 06.03.2016

Momentálně bydlím v Rakousku, a někdy procházím obchody ve Vídni a okolí. Občas najdu MLP plyšáky/oblečení/vinyl fugurky a spol. Takže pokud by někdo o něco měl zájem, mohu se podívat, jestli to zde nemají.
Momentálně vím o plyšové Rainbow Dash v Badenu a zatím nic víc. Já mám pár věciček, i zezahraničí (amerika). Ale pokud by měl někdo zájem o plyšáka. Kontaktujte mě. Mám úplně stejného, a obrázek najdete na mém profilu na Steamu.
steam: Xenomorf0CZ nebo Vinyl Scratch. Obrázek Vinyl lízající obrazovku.


RE: Místa s Pony goodies - Linzerony - 07.03.2016

(06.03.2016, 15:30)Xenomorf0CZ Napsal(a): Momentálně bydlím v Rakousku, a někdy procházím obchody ve Vídni a okolí. Občas najdu MLP plyšáky/oblečení/vinyl fugurky a spol. Takže pokud by někdo o něco měl zájem, mohu se podívat, jestli to zde nemají.
Momentálně vím o plyšové Rainbow Dash v Badenu a zatím nic víc. Já mám pár věciček, i zezahraničí (amerika). Ale pokud by měl někdo zájem o plyšáka. Kontaktujte mě. Mám úplně stejného, a obrázek najdete na mém profilu na Steamu.
steam: Xenomorf0CZ nebo Vinyl Scratch. Obrázek Vinyl lízající obrazovku.

Často mužeš take koupit MLP-merch v Mamaz v Wiener Neustadte. http://www.mamaz.eu/


RE: Místa s Pony goodies - EresielRanwa - 14.03.2016

Sice to není přímo předmět MLP, ale pouhý Pony Land, ale jelikož mi to trochu připomíná staré série MLP a vím, že někteří z vás je rádi, tak vás tímto musím upozornit na tento produkt, na který jsem narazila v ústeckém Globusu mezi sladkostmi  Twilightsmile . Nevěřila jsem moc, že za 25 korun tam opravdu najdu nějakou figurku a ona tam kupodivu je (sice tyto ponytvary nelahodí mému oku tak jako MLP, ale pro tu srandu...  Ajsmug )

       


RE: Místa s Pony goodies - paradisa - 14.03.2016

(14.03.2016, 16:32)EresielRanwa Napsal(a): Sice to není přímo předmět MLP, ale pouhý Pony Land, ale jelikož mi to trochu připomíná staré série MLP a vím, že někteří z vás je rádi, tak vás tímto musím upozornit na tento produkt, na který jsem narazila v ústeckém Globusu mezi sladkostmi  Twilightsmile . Nevěřila jsem moc, že za 25 korun tam opravdu najdu nějakou figurku a ona tam kupodivu je (sice tyto ponytvary nelahodí mému oku tak jako MLP, ale pro tu srandu...  Ajsmug )

Tiež som si kupila pre zmenu v Kauflande na SR a urobilo mi to celkom radost. Su cute Pinkiesmile Len ja som tam nemala ten planik,vyzera to, ze mam asi inu seriu, lebo ja som mala ruzovo bieleho ponika Rainbowlaugh


RE: Místa s Pony goodies - Faiko - 17.03.2016

Dnesni navsteva Pompa odhalila 15 vlnu

3 specialni ponici maji v hrive pruh trpytek

bohuzel je to jen opacko mixu predchozich vln

kody a dalsi


AA - Twilight Sparkle
AB - Rainbow Dash
AC - Fluttershy
AD - Rarity
AE - Applejack
AF - Sunny Rays
AG - Junebug
AH - Breezie
AI - Island Rainbow
AK - Pinkie Pie
AL - Saphire Shores
AM - Flippity Flop
AN - Gardenia Glow
AO - Skywishes
AP - Trixie Lulamoon
AR - Diamond Rose
AS - Cinnamon Breeze
AT - Ploomette
AU - Golden Delicious
AV - Ribbon Wishes
AW - Forsythia
AX - Flitter Heart
AY - Rainbow Wishes
AZ - Lyra Heartstrings



RE: Místa s Pony goodies - EresielRanwa - 17.03.2016

Aha, tak ona je tato série nová, já už z ní mám Trixie asi 14 dní z Globusu Twilightblush . A mám dojem jsem se s těmito blindbagy podle vzhledu pytlíku setkala už dříve (v Kauflandu), ale dala jsem přednost postupnému skupování blindbegů s průhledem na zadní straně (nevím, jaká je to série), takže jsem si těchto nějako zvlášť nevšímala  Twilightblush .