Bronies.cz
Místa s Pony goodies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Místa s Pony goodies (/Vlakno-Mista-s-Pony-goodies)



RE: Místa s Pony goodies - Freax - 29.08.2012

(29.08.2012, 11:44)JanoS Napsal(a): Curych, Svycarsko:
Toys'r'us - 0
Franz Carl Weber u letiste - 0
Franz Carl Weber v centru - spousta poniku, zlute blind bagy (asi 50 kusu) za 72 Kc kus. Vybral jsem si 9 kusu, nebyl problem najit co jsem chtel, nikdo na mne divne nekoukal :D

sis zaletěl pro poníky do Švýcarska? :D


RE: Místa s Pony goodies - JanoS - 29.08.2012

(29.08.2012, 13:18)Freax Napsal(a): sis zaletěl pro poníky do Švýcarska? Rainbowlaugh
Ne, ja tady bydlim Pinkiesmile Ale v zari prijdu vykoupit nejake ty starsi blind bagy do Prahy, tak uvitam nejake napady kam se mam podivat.


RE: Místa s Pony goodies - BlackShield - 30.08.2012

A teď mi řekněte, kdo mi vybral před nosem ze Sparkys v Palladiu všechny princezny! Blindbagů pátý vlny plná krabice a princezna žádná Twilightangry2 (možná, že Cadence jo, tu jsem nehledal) A fakt nechápu jakej maj systém dodávek zboží. Když jsem zklamanej přeběh na příkopy v naději, že je to tam větší a budou jich mít víc, tak tam mi řekli, že jim vůbec nepřišlo nový zboží Rainbowhuh


RE: Místa s Pony goodies - Ferraripony - 30.08.2012



třeba jsi měl jenom smůlu a princezny zůstaly někde ve skladu Pinkiesmile. Alespoň takhle se budu utěšovat já jestli dopadnu stejně v úterý v Libereckým


RE: Místa s Pony goodies - Mondrogar - 31.08.2012

v Libereckym sparkysu maj BB s princeznama ?


RE: Místa s Pony goodies - Ferraripony - 31.08.2012

nwm právě to chci zjistit, když už je maj v Brně a v Praze tak už tam mohly dorazit taky. Ale moc velký naděje si nedělám


RE: Místa s Pony goodies - BlackShield - 31.08.2012

(30.08.2012, 20:49)Ferraripony Napsal(a): třeba jsi měl jenom smůlu a princezny zůstaly někde ve skladu Pinkiesmile.

No, docela dotěrně jsem se několika prodavaček, co tam pobíhaly, vyptával, jestli třeba nemají pod pultem nějakou další krabici a prej všechno co mají bylo v regálu. Tak zbejvá jenom čekat, až se to doprodá a objednají další Ajsleepy (snad do tý doby nevyjde nová vlna...)


RE: Místa s Pony goodies - Cwossie - 31.08.2012

Praha Palladium: snad všechny postavy kromě princezen, mám blbě pomalovanou Trixie. A taky tam mají za 140 Kč takovou tu Dashie se svítícím sedlem, normálně stojí 279 Kč.
Na Andělu měli jeden.
V pondělí ještě zaběhnu na Příkopy.


RE: Místa s Pony goodies - BlackShield - 31.08.2012

Tak to jsi pochoidla úplně stejně jako já. Na Příkopech maj kulový (nebo aspoň měli včera a pochybuju, že do pondělí to napraví) V bílý labuti v bambuli jsou ještě nějaký zbytky druhý a třetí vlny. V Kotvě taky nic


RE: Místa s Pony goodies - Cwossie - 01.09.2012

A dá se ještě někde po Praze nebo Brně sehnat první vlna? Nebo už zmizela v propadlišti dějin?