Bronies.cz
Drabbly - druhá porce - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+--- Téma: Drabbly - druhá porce (/Vlakno-Drabbly-druha-porce)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Drabbly - druhá porce - Quint-t-W - 20.03.2017

Kam na takováhle témata jen chodíte.  Trixieshiftleft No, díky podivnému popudu zvědavosti jsem zkusil zadání vyhledat. Vybafly na mne nové, pro každodenní život ne úplně užitečné zajímavosti o historii vlajky české. Twilightsmile
Ale dost tlachů, jsme tu pro drabble.

Nermoutil ji jen pohled na měsíc, který nyní zdobila tvář její sestry.
Že Luna dokázala procházet sny poníků věděla. A bylo jí jasné, že jako Nightmare Moon tuto schopnost zneužívala. Ne, nemusela si představovat, jak by to bylo možné. Jeden důkaz stál přímo před ní.
Kdysi pracovitý, zodpovědný a věrný poník. Přes roky ale v jeho hlavě zasazené sémě nenávisti vykvetlo v odhodlání k povstání. Stál tu před ní a v kopytě svíral kopí, na jehož konci visela vlajka plná hvězd.
Povzdechla si a pokračovala dál labyrintem soch.
Její plán musel vyjít. Nikdo z nich tu nesměl zůstat stát napořád.



RE: Drabbly - druhá porce - Frolda - 20.03.2017

Nevím jak ty Quinte, ale já tím myslel něco takového

S tím, že je to takové krásné téma a je mi jasné, že si to všichni přizpůsobí a to je jen dobře Pinkiesmile


RE: Drabbly - druhá porce - Quint-t-W - 21.03.2017

Tohle mezi výsledky vyjelo taky. Dokonce tak nepřehlédnutelně, že ten osamocený článeček, o kterém mluvím, mezi všemi bil do očí Rainbowlaugh


RE: Drabbly - druhá porce - Frolda - 10.04.2017

Další téma je Kouřící čaj

Pinkiesmile


RE: Drabbly - druhá porce - Quint-t-W - 10.04.2017

Don't you just hate it when this happens?  Pinkiecrazy
Zapínám konvici s vodou. Vyndávám hrnek z kredence. Do hrnku připravím čaj na vyluhování.
Voda vře. Konvice klapla. Beru ji a zalévám čaj.
Z hrnku stoupá sytá pára.
Nechávám čaj odstát a připravuji zbytek svačiny.
Vracím se k čaji s připravenou svačinou. Pára stále stoupá.
Usrkávám. Zamračím se. Stále je moc horký.
Zakousnu se do svačiny. Třetina je pryč. Polovina. Tři čtvrtiny. Vše.
Zkouším znovu usrknout.
Stále horký.
Pokrčím rameny a usedám k počítači. Zapojuji tablet. Otevírám grafický program.
Nakreslím tři čáry. Sahám po čaji. Usrkávám.
Celý se zašklebím a vrhnu na hrnek zlý pohled.
Je studený jak psí čumák.



RE: Drabbly - druhá porce - SecreterceS - 10.04.2017

Ah Quinte ty jseš kouzelník Rainbowlaugh
Já jsem viděla nedávno epizodu Adventure Time kde takový kouzelník oživuje neživé věci a tak vznikl můj Kouřící čaj:
Coca si ráda občas vyrazila do města. Sem tam potkávala parťáky jako Fantu, nebo rivaly jako Pep. Milovala, když mohla zajít na nákupy s Nespre, a tak teď vedle ní stála před výlohou plnou šatů a obě dvě vesele štěbetaly. Alespoň dokud si Coca nevšimla za rohem postavy opřené o zeď. "Ty, Nespress?" špitla. "Je to Lipton nebo mám halucinace?"
"Asi je to fakt on, hele."
V tu chvíli Coca úplně zapomněla na nákup a rozběhla se ke svému spolužákovi, aby mu vyrazila z ruky cigaretu.
Lipton se na ni rozhořčeně podíval: "Cukr-Cola? Co to-"
"VÍŠ JAK JE KOUŘENÍ ŠKODLIVÝ?!"



RE: Drabbly - druhá porce - Frolda - 10.04.2017

Já věděl, že se toho někdo chytne. Pravda, nepřekvapuje mě, že jsi to zrovna ty, ale stejně jsem ultra mega rád Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Drabbly - druhá porce - Mácaman - 11.04.2017

Kouřící čaj

Celestia si dolila čaj a pozorně se zadívala na hrací plochu. Soupeř během posledního tahu ustoupil. Věděla, že je to past. Přesto rozsvítila roh a posunula figury dopředu, jako by pokračovala v útoku.
„Vítězství mám na dosah,“ řekla, aby ho ukolébala.
„Vítězství,“ pronesl zamyšleně Discord a usrkl z kouřícího šálku, „co je vítězství? Vybudovat mocnou říši? Vyhrát válku? Nebo prožít plný život?“ Jedné z figur narostly nožičky a popošla na nové políčko.
„Plný život?“ Táhla a hned si uvědomila, že táhla zbrkle.
„Kolik je ti let, princezno?“
„To přece víš...“
„Vím... Přemýšlela jsi někdy, jaké by to bylo mít hříbě?“




RE: Drabbly - druhá porce - SecreterceS - 11.04.2017

Ale ale ale ale Máco to zní jako začátek něčeho veeeeelice zajímavého Rainbowlaugh


RE: Drabbly - druhá porce - Mácaman - 11.04.2017

SecreterceS> no já zrovna četl na žena.cz článek o single ženách kolem čtyřicítky, kterým už bijí biologické hodiny no... Pinkiesmile