Bronies.cz
Pokémon GO - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Pokémon GO (/Vlakno-Pokemon-GO)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pokémon GO - EuropeL - 03.08.2016

Tak už vím jak je to se spawnem Pokémonů a počtem gymu. Vše závisí na počtu obyvatel dané oblasti.
Pokémoni se objevují: 100+ obyvatel
Gym : 500+ obyvatel, množství gymu závisí na rozloze vesnice (města)
Má smúla že je u nás jen 64 obyvatel. Naštěstí je ode mně asi 2 km vzdálená tisísová vesnička tak se aspoň projdu Pinkiesmile


RE: Pokémon GO - Discordian - 03.08.2016

No oni teď prý mechaniky spawnu pokémonů předělávají a prý v ještě větší neprospěch menších sídel.


RE: Pokémon GO - Intrix - 04.08.2016

přijde mi, že je mechanika posledních pár dní náhodnější. měl jsem místo, kde se vždy přesně každou hodiny objevily tři většinou vodní pokémoni. teď bývá jen jeden nebo dva a v různý časy.


RE: Pokémon GO - Xenomorf - 04.08.2016

Víte o tom, že slovo Pokemon vymysleli hanáci?
Pokemon=po kem on (je) Rainbowlaugh


RE: Pokémon GO - Baterka - 04.08.2016

Je to dost na pikacu s temi mesty. Logicky by se měli spawnovat všude.


RE: Pokémon GO - Dawnflash - 04.08.2016

Celý ten prístup Nianticu sa mi vôbec nepáči.

Najprv "nepočítali s preťažením serverov", subsidiary Googlu má všetky dáta aby si to dopredu prerátal. Neverím, že nemali odhad a ten experience je potom meh.

Potom "nefungujú features, tak ich zrušíme (footsteps)" - wat? Ako dobre, asi je to ťažké opraviť, ale kto má väčší budget ako Google?
A politika mazania (C/D requests) na 3rd party pokemaps v spojení s týmto vyznieva ako "Nemáme na to pripravené servery, ale ani location feature" - nemali by náhodou ponúknuť k tým nežiaducim mapám alternatívu namiesto jej mazania?

Nakoniec "spawn scaluje s obyvateľmi" - hráme ešte vôbec Pokemon hru? Tí sa mali spawnovať podľa prostredia (vodní pri vode, ohniví pri geotermáloch,...) a podporovať cestovanie - nie farmenie v mestách na lure moduloch.
To mi príde ako totálne sprasenie konceptu. Áno, som fanúšik, nie, nepáči sa mi, že namiesto objavovania pokemonov tam, kde by sme ich podľa ich popisu a typu čakali budeme musieť snoriť po centrách miest a farmiť na luroch od ziskuchtivých podnikateľov s pokestopmi v podniku. </rant>


RE: Pokémon GO - Melgarh - 04.08.2016

Dividenda akcionaru se musi z neceho zaplatit, kor kdyz ta hodnota stoupla tak vysoko.

Ac se tam daji koupit veci v pokeshopu, tak je to zlomek toho, kolik se da ziskat z offiko reklamy, jako je placement Gym a Lure do vybranych podniku, kteri si reklamku zaplati. Reklama v tomhle svete tahne dost chechtaku!


RE: Pokémon GO - Baterka - 04.08.2016

(04.08.2016, 11:44)Dawnflash Napsal(a): Nakoniec "spawn scaluje s obyvateľmi" - hráme ešte vôbec Pokemon hru? Tí sa mali spawnovať podľa prostredia (vodní pri vode, ohniví pri geotermáloch,...) a podporovať cestovanie - nie farmenie v mestách na lure moduloch.

Mě se spawnujou vodní pokémoni vedle odpadkových košů -nice.
Právě jsem si myslel podle reklamního videa že telefon vytáhnu u nás na chalupě a půjdu prozkoumat lesy a ono nic.
zatím co v Praze ze chytají snadno, v malém městě chytnu 3 pokémony za 2 hodiny.


RE: Pokémon GO - Intrix - 04.08.2016

Ani v ty praze se skoro neda hrát

[Obrázek: jU8dBvd.jpg]


RE: Pokémon GO - Baterka - 04.08.2016


[Obrázek: tumblr_o1zsff87qS1tf26cio8_1280.jpg]