Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Inlustris - 18.07.2016

(18.07.2016, 10:49)Mácaman Napsal(a): Martin: ad asexualita...

ted me ber s rezervou prosim, jen napisu jak to mam ja s asexualitou  Rainbowlaugh  - no proste, me je vas asexualu hrozne lito. ano, vim ze je to stredoveky nazor Facehoof  ale proste pro me je asexual neco jako nekdo nemocny a mam furt tendenci ho chtit jako lecit, dohazovat mu rande atd. i tobe sem to chtel jeden cas udelat  Rainbowlaugh ano, ja vim ze bys o to vubec nestal a taky vim, ze je to stejna blbost, jako chtit treba "lecit" homosexualitu...vim to, ale stejne si vzdy rikam chudak asexual... Facehoof a neboj, napad dohazovat ti rande sem uz zavrhnul  Rainbowlaugh

tady to dovedu pochoppit

osobně jsem otevřený člověk který nic a nikoho nediskriminuje. Nicméně ačkoliv se považuju za Pansexuála, tak mám jako každý (většina) sexuální touhy a i když chápu a podporuju rozdílné orientace, ty mají podobné touhy jakbysmet - jednoduše řečeno, ačkoliv to dovedu akceptovat, je pro mě těžké si (stejně jako pro většinu jiných) představit že někdo podobné touhy nemá.



RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Anti Crafty - 18.07.2016

Se mi to zdá, nebo celá diskuze je o tom, že v hlasování byly "zbytečně" přidaný složitější  pojmy Pansexulita a Damisexualita. A vlatně celí je to o tom   a pak jsou tu i ostatní druhy? Twilightblush Rainbowhuh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Aya Yai - 18.07.2016

Jo, to se ti jen zdá. Pinkiehappy


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Melgarh - 18.07.2016

Jsem taky docela zaskocen zvysenou mirou statisticke deviace oproti prumerne populaci, na druhou stranu, u Demi a Bi se da generalizacne rici, ze 50% jsou vztahy na hetero bazi, u Acka by to mohlo byt 25%, takze vysledek je nejakych ~70% pro hetero sferu. Stale ale masakr, i kdyz ono to bylo i drive, eg. pred vice jak tisici lety.

Samotne informace jsem ted dohledal u Socratese a hlavne u Platoa ( https://en.wikipedia.org/wiki/Plato ), kde uz ve starovekem Recku to meli velmi rozlicne.

Je mozne, ze definice se behem temne doby krestanstvi, inkvizice atd. ztratili, protoze po Recku a Rimu jiz nebyl zadny narod na tak vyspele urovni, aby mel gramotne obyvatelstvo a dokazal diskutovat o tematech, ktera jsou velmi ozehava. (ano, mozna taky hraju asi moc Civilizace V...)

Trochu OT:
Tenhle pruzkum je jasnou ukazkou toho, proc je tenhle song, v Disney filmu pro mladez, docela dvoj-secnou sekerou Rainbowlaugh




RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Jamis - 18.07.2016

(18.07.2016, 15:51)Melgarh Napsal(a): Jsem taky docela zaskocen zvysenou mirou statisticke deviace oproti prumerne populaci

Ono jestli to taky nebude tím, že většina "sexuálně mainstream" (aka heterosexuálních) lidí nemá potřebu hlasovat v podobných anketách, protože svoji sexualitu neřeší, nebo jim to prostě nepřipadne důležité.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 18.07.2016

Myslím, že se svým poměrem 5/4 to fakt neřeším Rainbowlaugh

Ale víte jak složitý je sehnat babu? Buď jsou striktně hetero nebo striktně zadané Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 18.07.2016

Azuliana - no vidíš to, a podle mych zkusenosti je prakticky kazda holka aspoň trochu bi (nebo o tom aspoň fantaziruje), například jsem se takhle jednou podival do historie po tom, co byla jedna ma pritelkyne na pocitaci a docela sem koukal, co sem tam nasel Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 18.07.2016

No trochu bi jo, ale jakmile na ní vyvalíš, že se ti líbí a že by si chtěla být víc, než kamarádka (po té vztahové, ne čistě sexuální stránce), tak začne couvat a zdrhat.

Hlavně spousta holek to užívá buď jako attention whoring nebo jako balící techniku na chlapy.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Aya Yai - 18.07.2016

Taky když se holka snaží sbalit holku, obvykle to vypadá takto:
[Obrázek: Homo+intended_3cd6bb_5468582.jpg]


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 18.07.2016

Aya yay, to je můj nejoblíbenější citát na tohle téma! Rainbowlaugh