Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Miky - 18.07.2016

(18.07.2016, 21:16)Cally Napsal(a): Koukám, že se to tu docela hezky rozjelo,,ale co taky se někde ráda svěřímRainbowlaugh,,
navíc jako free si můžu psát kde co chci,,už to budou skoro 4 měsíce, co mě bývalý vypustil z vodítka

Že by parkující blbec opustil svoje dobré místo? Rainbowlaugh Skvělé. Takže teď už jen rychle zaparkovat?

EresielRanwa: Raději ani nechci domýšlet jaká slovesa tě napadala. Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Cally - 18.07.2016

Miky: já raději motorky RainbowlaughRainbowlaugh xD dah mám na ni i výbavu :c


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Melgarh - 18.07.2016

[Obrázek: i_like_to_move_it_facebook_cover.jpg]

Tema jsme presunuli do Generalniho offtopicu My Little Pony a Vy, preci jen se to MLP netyka, ale fanousku Raritywink


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Melgarh - 19.07.2016

@Cally: to je docela normos se do takoveho stadia dostat, sam jsem se, po vzoru dnesnich Pokemonu, "evolvnul" do takoveho stavu po mnoha letech neuspesnych vztahu. Pak clovek potka rodice a prarodice a ti jen bezradne koukaji, ze si clovek domu privede misto pritelkyne novy laserovy projektor  Twilightblush

*sweating intensively* [Obrázek: 152970_temp.jpg]



RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 19.07.2016

Rainbowlaugh Originální poslání tématu k ledu  Ajsmug  Aspoň mě nebude tolik lákat ho navštěvovat, když je v ústraní OffTopiku, kam tak často nechodím  Twilightsmile


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Melgarh - 19.07.2016

@Eresiel: Taky nam to zabralo pul den se vyjadrit (v ramci Glob modu a adminu), co s timhle udelat - preci jen, mame tu "target audience" a nacpat tohle primo do My Little Pony sekce je nevhodne, ale pak otazka, kam s tim - v tyhle sekci uz je diskuze Transexualita a Bronies, coz se docela dobre doplnuje. Mozna jeste vhodna lokace byla Predstavte se, ale to by bylo drsne jako prvni setkani mit tam tohle vlakno Rainbowlaugh Kam ale jinam?


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Jamis - 19.07.2016

Jedna věc k tématu - zjevně se co se probíraného tématu tady týče, týká nejen nových technologií, ale i MLP:FiM Pinkiesmile

[Obrázek: simple_answers.png]


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 19.07.2016

Dobře, vy  Rainbowlaugh  Myslím, že je to umístěno naprosto adekvátně  Ajsmug Vždy ve společnosti znalé i neznalé vznikají polemizace, jestli nějak bronictví ovlivňuje sexuální orientaci, a ty zdejší anketní výsledky myslím dobře reprezentují fakt, že jsme vlastně úplně běžný a průměrný vzorek širé společnosti a naší jedinou společnou odlišností od zbytku světa je láska k MLP  Twilightsmile


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Miky - 19.07.2016

Cally OT:
(18.07.2016, 21:56)Cally Napsal(a): Miky: já raději motorky RainbowlaughRainbowlaugh xD dah mám na ni i výbavu :c

Tak když raději motorky, tak mám Yamahu XT660 a teď mám k dispozici R6. To by mohlo pro začátek stačit ne? Ještě teda malého Derpyscoota, ale to nestojí za řeč.Rainbowlaugh



RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - kotja - 19.07.2016

Těch identit je tolik, že bych z nich dokázal udělat Einsteinovu hádanku
Ale nejsou k dobrému, jako třeba když subík hledá dominu, ale ke zlému, protože si musím dávat strašlivýho bacha na hubu, protože bych výrokem:"Špenát je sračka" urazil transšpenáty a ti by ze mě udělali hashtag a vyhodili by mě z práce.