Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - DominikNik - 22.11.2017

Tohle téma mi příjde docela zajímavé. Já se o ty měsíční cykly dříve docela zajímal, ale že by mi někdy někdo popisoval jak funguje ženské tělo, tak to v mém okolí od žádné autority nehrozilo Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Jamis - 22.11.2017

Není to náhodou součástí výuky biologie na základní/střední škole? Alespoň nás, když se probírala biologie člověka, učili všechny tyhle aspekty fyziologie a samozřejmě zmínili i ty psychologické dopady (to bylo ale spíš téma ve Společenských vědách).


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 22.11.2017

Učí, ale letem světem. Ze zkušenosti vím, že spousta mužů ví tak nějak zhruba, co se s ženou děje během menstruace, ale nemají ani šajna, co se děje během ovulace (a začnou to zjišťovat, až když chtějí počít a nejde to).


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Ajdrianpony - 19.12.2017

Zjistil sem, že mi už nezáleží na tom, jestli je žena krásná a chytrá a bohatá ale jen na tom, jak moc má ráda poníky ( a jestli je ochotná se za něj v některých situacích i převléct ). S ženou, co poníky ráda nemá, bych být nemohl, protože bychom si neměli co říct. Mno, takže už se pomalu chystám na to, že až příjde můj čas a já půjdu do Equestrie, půjdu tam jako "starý mládenec" Rainbowlaugh Doufám že v Equestrii si to pak vynahradím, to bude rachot Rainbowlaugh ( a nebo tam prosedím celej druhej život v base Rainbowlaugh )


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 19.12.2017

Ajdrianpony: tak idelani je kdyz je krasna, chytra , bohata a ma rada poniky...a taky umi varit a je majitelkou pivovaru Rainbowlaugh ale tak s tim starym mladencem bych to jeste tak nevidel, v tomhle fandomu ma prave clovek sanci takovou idelani zenu najit...a ten pivovar lze odpustit Pinkiesmile


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - LEGION_1 - 19.12.2017

No neviem, ale práve v tomto fandome to pri tomto ružové práve nevidím Rainbowlaugh Pegasisters je skôr málo.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Ajdrianpony - 19.12.2017

A když jsou, tak jsou mladý a nebo zadaný Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Santhiras - 19.12.2017

Každá je zadaná, než potká tebe. Rainbowdetermined2


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 19.12.2017

Santa: no, s timhle pristupem opatrne... mam s tim bohuzel v tomto fandomu velmi zle zkusenosti Twilightoops ja teda respektuju, ze je to holka myho kamose, i kdyby se mi libila sebevic a i kdybych vedel, ze ji dokazu mu prebrat, to se proste nedela, aspon podle me Ajsmug


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Moně - 19.12.2017

Boyz, proč heldat jen ve fandomu. Preference nějakého seriálu je podle mě fakt minoritou při tvoření šťastného vztahu. Rainbowlaugh