Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Inlustris - 15.07.2016

(15.07.2016, 19:25)TheBlackie Napsal(a): Když miluješ poníka si pansexuál a nebo zoofil? Rainbowlaugh
EDIT: Btw v anketě jste zapomněli na chudáky transexuály

nemáš tak docela pravdu Twilightsmile

zaprvé správný termín je Transgender jelikož transsexualita nemá se sexualitou nic společného (a ano zde mluvím ze zkušeností taže jsem trochu pedant)
jestliže jsi transgender osoba jsi stále hetero/homo/bi/cokoliv ačkoliv tvoje fyzické pohlaví neodpovídá tvému biologickému nastavení


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Broseph - 15.07.2016

Tohle vlákno je velice SEXISTICKÉ a nereprezentuje MOJI sexuální orientaci, jak je definovaná zde.
Já se identifikuji sexuálně jako Volitsexuál
Citace:Volitsexual - To be attracted, but not to anyone in particular.
Přestaňte mě utlačovat!


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Quint-t-W - 15.07.2016

Z toho, co jsem pochopil na jedné přednášce na posledním FFku, tak se v anketě míchají dvě osy.
Homo-bi-hetero-pan je jakási škála vzhledem k pohlaví, a a-demi pak škála k "jak moc" pro projevy fyzické lásky, kde asexuál nemá zájem vůbec, demisexuál až po nějaké delší době. Protože pak jsou ještě projevy citové.
Ale ano, hádat se o těchto slovíčkách je, připadá mi, hlavně doménou politicky korektních studentů a normální člověk se s nimi v podstatě až na několik hlavních nesetká.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Discordian - 15.07.2016

(15.07.2016, 20:25)Jay Manty Napsal(a): Přestaňte mě utlačovat!

[Obrázek: 589.gif]



RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Purple - 15.07.2016

dneska je hrozně mainstream být prostě jen-hetero


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 15.07.2016

Děkuji všem za vysvětlení  Twilightsmile 
Při mytí nádobí jsem opět dedukovala a došla k závěru, že někteří (třeba já) se ani čistě a na 100% do jediné kategorie zařadit nedokáží  Rainbowlaugh Když si to tak vezmu, tak sexuálně mě nepřitahuje nikdo (tělesný kontakt moc nemusím  Pinkiesick ), vzhledově mému pohledu častěji lahodí ženy (nebo dlouhovlasí chlapi, páč to je moje úchylka  Pinkiecrazy ), ale společný život si dokážu představit jen s chlapem - protože mě přitahují vnitřně a ráda pobývám ve společnosti, kde tvoří silnou většinu, protože jim víc důvěřuji než ženským  Ajsmug Tak vlastně nevím, co jsem, ale dala jsem heterosexuál už proto, že jsem šťastně vdaná  Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - LEGION_1 - 15.07.2016

(15.07.2016, 19:25)TheBlackie Napsal(a): Když miluješ poníka si pansexuál a nebo zoofil? Rainbowlaugh
pozemský poník - zoofília
equestrijský poník - xenofília

No a čo? Aspoň ma nikto nemôže obviniť zo xenofóbie Rainbowlaugh

A inak jednoznačne hetero Pinkiesmile


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Luna May - 15.07.2016

Hele, bacha - 60.61% je tady hetero. Určitě jsou to bílí cis muži! S takovou se nám bronies.cz zruší Rainbowlaugh.

[Obrázek: triggered.png]



RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Intrix - 15.07.2016

Ty výsledky mne docela děsí. Snad se to ještě trochu vylepší.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - BronyPootis - 15.07.2016

Jelikož anketa je anonymní, tak se lidé nebojí říct o sobě pravdu Pinkiesmile . Řekl bych, že i v realitě není skoro každý 10. hetero. Pinkiesmile