Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 17.07.2016

Jak tak přemýšlím, zajímalo by mě, jak je to sexuální orientací u poníků jako takových  Twilightsmile Aspoň na pohled to v seriálu vypadá, že tam skoro nikdo není zadaný Rainbowderp  Tedy z hlavních postav nikdo, což je vlastně hrozně nepravděpodobné, protože snad není holčičí parta, kde by aspoň jedna štěstí v lásce neměla  Ajsmug Zdá se skoro, že v MLP partnerské svazky (v milostném pojetí) tvoří jen pomálu a když, tak rovnou na celý život  Pinkiesad2 Nebo to běsnění kolem hledání partnerů v seriálu prostě jen není vidět  Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Xenomorf - 17.07.2016

Možná na tyto věci v seriálu teprve dojde. Já nevím, protože nejsem ten, kdo na seriálu oficiálně pracuje.
Tak mě napadlo, že jediný pár je tam asi jenom....Kejdenc (nevím, jak se to má psát) a Shining Armor že?


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - blesk1j_CZ - 17.07.2016

Zapomněl jsi ještě na Cakekovi a rodiče všech poníku který známe. Rodiče Twilight Sparkle - Twilight Velvet a NightLight, rodiče rarity, Pinkie Pie, a další už nevim.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 17.07.2016

Neee, Cadence a SA jsou jediný královský pár, běžných párů je tam mnohem víc Pinkiesmile (Cakovi, rodičové Twi i ostatních, Donkeys,..). Ale většinou jde už o starší poníky tvořících stabilní páry bez rozvodovosti a takové to běžné lidské střídání partnerů u mladistvích, tam vlastně není  Twilightsmile A nebo, jak říkám, to prostě jen není sdíleno s divákem Ajsmug Mimochodem mě vždycky vrtalo hlavou, jestli taková Lyra s Bon-bon či Vinyl s Oktávií jsou skutečně jen kamarádky nebo je v tom i něco víc, co není řečeno naplno, jen aby nebylo haló od odpůrců jiných než heterovztahů  Flutterryay


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Xenomorf - 17.07.2016

Já ale myslel, že Cadence a SA je pár, který jsme viděli se zasnoubit v seriálu. Pak jsou tady ještě Cakeovi a Crankie s Matildou.
Ohledně Vinyl a Octy to jsou pouze spekulace mezi broníky, ale vím, že třeba Ashleigh Ball (dabérka RD a AJ) ze své strany uznala tzv. Appledash. V seriálu ale toto nemá potvrzení.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Anti Crafty - 17.07.2016

no a třeba ještě Big Mac. s Cherrylee nebo Pinkie Sestrou / Twilight a Flash Sentry/ Spike a Rarity, Starlight nebo dračí princeznou / Starlight a Sunburs (sorry že si nepamatuju ňekteré jména  Twilightblush  )


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 17.07.2016

V jednom videu jsem slyšela docela zajímavý názor, že podle toho, jak vypadá dům Octavie a Vinyl, tak to spíš poukazuje na to, že by mohly být sestry a nikoli milenky/roommates.


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Discordian - 17.07.2016

O jeden incestuální svazek víc nebo míň... už tak jich má fandom víc než dost Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Inlustris - 17.07.2016

hele - faktem je, že se tady banda dpspělých lidí baví o sexualitě barevných poníků ze seriálu pro malé holky :-D

tohle jsou pravděpodobně věci které se nikdy nedozvíme, protože je to něco s čím si původní demografická skupina seriálu nedělá hlavu a tudíž se s tím nemuseli zaobírat an tvůrci

jistě, v Bronies se dalo očekávat že se temné témata, násilí, sex vztahy začnou objevovat, nicméně všechno je to na úrovní fanonu
bohužel


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - EresielRanwa - 17.07.2016

OT BeronTriga
Trixieshiftright Careful, my dear... Přemýšliví lidé spekulují o mnoha věcech bez ohledu na to, jestli má zbytek společnosti omezený dojem, že je hloupé o tom přemýšlet. A ohledně temných vlivů populárních u moderní společnosti - myslím, že naštěstí se to drží pouze ve fanonu  Ajbemused