Bronies.cz
Hvězdná znamení a Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Hvězdná znamení a Bronies (/Vlakno-Hvezdna-znameni-a-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Hvězdná znamení a Bronies - Quint-t-W - 19.01.2017

Mňau.

Já měl vždy za to, že keltové znamení dávali přes stromy.
Zase na druhou stranu, v době největší slávy byli tak roztažení, že se tohle mohlo ve vzdálených regionech lišit. Seapony Seahorse naznačuje, že to asi nevzniklo ve vnitrozemí Twilightsmile  A taky kdoví, co všechno z těch neurčitých záznamů o nich dokážeme vyčíst.


RE: Hvězdná znamení a Bronies - PonyMetalhead - 19.02.2017

Astrologie na Bronies.cz, zajímavé. Pokud bych se měl podělit o svůj názor, nemyslím si, že by astrologie měla fungovat a mělo ovlivnit život jedince. Člověk se narodí v datu, kdy slunce vychází v určité konstelaci hvězd ( Ono jich je teda hodně, ale bylo vybráno je pár) a to by mělo formovat jeho osobnost, emoční stránku apod... To si osobně nemyslím. Další věcí je posun. Hvězdy a my se neustále posouvají, ale na horoskop se zřejmě zapomnělo a teď po tisíci letech je vlastně vše posunuté o jedno znamení, ale horoskopy do té doby seděli. Zvláštní že?


RE: Hvězdná znamení a Bronies - EresielRanwa - 13.04.2017

Čas od času vždy natrefím na nějaký článek, který mě upomene na nějaký další horoskop, na který tu ještě není odkázáno. A dnes na mě takto vyskočil Egyptian Zodiac - ano, článek je v angličtině a co mě na něm především zaujalo, je to, že jsou tu znamení přisouzena úplně jinak než si pamatuji já z dob, kdy jsem se vším se starověkým Egyptem spojeným hodně zaobírala spike letter  
V egyptském horoskopu se člověk rodí pod vlivem některého z eqyptských bohů. Ne, že bych nebyla spokojená s Thovtem (Thot), bohem moudrosti, kterého mi v této verzi egyptského horoskopu přisoudili, ale já si přisvojila svého dříve přisouzeného pána posmrtného života - boha Osirise (Usír) Ajsmug  Takže jsem propátrala české horoskopové stránky a téměř všechny se shodly na verzi horoskopu, kterou si pamatuji já. Těžko posoudit, čí přístup je ten správný a ve starém Egyptě používaný (dost možné, že žádný Rainbowlaugh ), ale tady je tedy mnou vítanější Egyptský horoskop


RE: Hvězdná znamení a Bronies - Rwakk - 13.04.2017

Mno, tak jsem se mrkl na ten egypsky a musím konstatovat, za téměř vůbec nesedí. XD


RE: Hvězdná znamení a Bronies - EresielRanwa - 13.04.2017

Taky si říkám, že asi ten den, kdy ses narodil, měla manželka mého boha zrovna dovolenou a zaskakoval někdo jiný  Rainbowlaugh


RE: Hvězdná znamení a Bronies - Hwězda - 13.04.2017

Tož jsem si ze srandy zkontroloval egyptský horoskop. Moc horoskopy a zodiakální znamení nemusím, ať už se jedná o jakoukoliv kulturu (korejskou egyptskou, řeckou, atd), ale pro srandu: proč ne?

Prý mám přisouzeného boha Amun-Ra. Podle té anglické stránky bysem měl být přirozený vůdce. Su panovačný a taky su příliš sebejistý. Partner kompatibilní s mojim znamením je narozený v Nilu, tedy snílek, který je zápalený do všeho a má pozitivní náhled na život (a mimojiné je ostatníma lidma takový člověk považován za divného) považován. Lolwat, v popisu se nestrefili, ve  až na tu část s divnýma lidma vůbec nic nesedí. No a tomuhle jsem se fakt smál:

A teď pro srandu ta česká stránka. Sedí na mě jenom část s velkýma ideálama. Jinak – inteligentní nejsu, originální taky moc ne a dovednosti/znalosti též nenabírám snadno.

"Nositelé tohoto boha bývají velmi milováni, ale jejich city jsou jen zřídkakdy silné. Jsou poněkud zdrženliví a jen velmi neradi o svých citech hovoří. Není lehké s nimi žít, protože jsou velmi nároční, ale zato věrní, oddaní a spolehliví." City že mám zřídkakdy silné, a že o nich nerad hovořím? Hahaha, každý, kdo mě zná jen trošku víc, ví, že su naopak založený na emocíćh a citech a rád o nich mluvím. A že su velmi náročný? Lol.

Aspoň jsem se dobře pobavil nad těma popisama. Raritywink


RE: Hvězdná znamení a Bronies - EresielRanwa - 13.04.2017

Horoskopy pro mě vlastně jsou zábavou a bavím se pročítáním různých charakteristik, které tvoří samozřejmě lidé, což je druh omylný, ale otevřená mysl dokáže vytěžit obohacující myšlenky z mnohého  Ajsmug 
S těmi city, lunaví, na co autor horoskopu myslel. Třeba měl na mysli konkrétně romantické city a projevováním jich v partnerství a nikoli prostě jen všeobecným emočním prožitkům  spike letter


RE: Hvězdná znamení a Bronies - Discordian - 13.04.2017

Já jsem podle českoegyptského věčný optimista. Fakt to sedí.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk


RE: Hvězdná znamení a Bronies - EresielRanwa - 13.04.2017

Kde jsi to našel? Rainbowderp Ty snad spadáš pod Osirise stejně jako já a tam jsem nic o věčném optimismu nenašla moustache Přisoudit Štírům věčný optimismus by asi dokázal jen horoskopář s dalekohledem zmaštěným od lunavíčeho  Rainbowlaugh


RE: Hvězdná znamení a Bronies - Discordian - 13.04.2017

Aha, sorry. Podle toho prvního, ne českýho

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk