Bronies.cz
Cosplay - Všeobecná diskuze - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+---- Fórum: Cosplay (https://bronies.cz/Forum-Cosplay)
+---- Téma: Cosplay - Všeobecná diskuze (/Vlakno-Cosplay-Vseobecna-diskuze)



RE: Kostýmy (cosplay) - czAdamV - 08.01.2014

Thread nesleduju, o cosplaye se moc nezajímám a je to i trochu OT, protože to ani není MLP, ale je to tak úžasný, že to sem prostě musím dát Pinkiehappy

Ten plačící anděl je dokonalej Pinkiecrazy



RE: Kostýmy (cosplay) - Aidrien Assagir - 09.01.2014

Některé jsem poznala, některé ne. Tak jako tak klobouk dolů - vyřádili se teda pěkně.


RE: Kostýmy (cosplay) - Melgarh - 09.01.2014

@Mad / OT:

Jop, ty cosplaye tam jsou na opravdu super vysoke urovni, jsou tam i profi cosplay shopy a trznice s nima a cosplay soutez tam ma opravdove hodnoceni professionali do nejakeho evropskeho zebricku cosplayeru ci co (moc jsem to necet Twilightblush )

Proto tam taky v kvetnu jedu do Londyna na Comic Con - se na to vsechno podivat zblizka a i na nataceni od Zebry Rainbowlaugh Akorat musi bejt dobry pocasi aby se dalo venku posedavat na travniku..



RE: Kostýmy (cosplay) - Zagami - 09.01.2014

Ta Xena je dokonalá Heart


RE: Kostýmy (cosplay) - ithil - 09.01.2014

(07.01.2014, 17:22)Lampička Napsal(a): Poznejte má křídla! Flutterryay Zatím nejsou zažlutěná a připevněná, ale pro začátek mi to přijde celkem fajn, i když nejde o nic světoborného. Jen z věcí, co člověk zvládne úplně sám, bývá dobrý pocit. Pinkiesmile
Webková fotka, protože jsem derp.
[Obrázek: 1554601_279149505569819_1669959079_n.jpg]
Snad ten cosplay FS brzy dodělám. Pořád se vyskytují nové komplikace, pfff... Čas, lenost a peníze.

z jakyho materialu to delas?


v tom videu je krasne videt jak ti lide maj nacviceny nejaky pozy a tu postavu hrajou. a taky je tam videt ze ne vsechny kostymy jsou slozity a staci dobrej napad. na muze vcernem oblek, na agentku romanovovou z avengers zrzava paruka a cerne saty. mimochodem na predminulym FF byla taky luxusni xena
jeden z nenarocnych cosplayu ktery mam hodne rada je plastovej zelenej vojacek. proste chlapek se nabarvil komplet na zeleno a vypada skvele. viz video


RE: Kostýmy (cosplay) - Azuliana - 09.01.2014

OT:

Když má kostým nápad, nemusí být ani složitý. Viz. dva z mého pohledu nejlepší a nejvtipnější kostýmy z letošního BlizzConu

Target Dummy

[Obrázek: 627804.jpg]

a No-lifer Rainbowlaugh

[Obrázek: ku-xlarge.jpg]

(07.01.2014, 16:35)kotja Napsal(a): Už mám věci pohromadě.
Koupil jsem si tuhle kuklu a teď řeším jak přidělat uši.
Napadlo mě propíchnout dírky a protáhnout sponku, ale nechci aby se mi kukla začala párat. Měl bych je nějak zajistit?

Ještě můžeš zkusit lepidlo na textil, pak nemusíš nic přišívat ani propíchávat (čímž odpadá problém s potencionálním páráním). Ale chce to vybrat dobré lepidlo a mít k.revskou trpělivost při lepení Pinkiesmile


RE: Kostýmy (cosplay) - Lampička - 09.01.2014

(09.01.2014, 14:04)ithil Napsal(a):
(07.01.2014, 17:22)Lampička Napsal(a): Poznejte má křídla! Flutterryay Zatím nejsou zažlutěná a připevněná, ale pro začátek mi to přijde celkem fajn, i když nejde o nic světoborného. Jen z věcí, co člověk zvládne úplně sám, bývá dobrý pocit. Pinkiesmile
Webková fotka, protože jsem derp.
[Obrázek: 1554601_279149505569819_1669959079_n.jpg]
Snad ten cosplay FS brzy dodělám. Pořád se vyskytují nové komplikace, pfff... Čas, lenost a peníze.
z jakyho materialu to delas?
Z tvrdého filcu. Pinkiesmile


RE: Kostýmy (cosplay) - ithil - 09.01.2014

tak z filcu bych fakt necekala ze to bude tak hezky drzet. inu obcas moc kombinuju a takhle jednoducha reseni mi nedojdou


RE: Kostýmy (cosplay) - Lampička - 09.01.2014

Ono je to z filcu na metráž, ten je hodně pevný a krásně drží tvar. Z toho měkkého by to asi fakt nešlo.


RE: Kostýmy (cosplay) - Melgarh - 10.01.2014

Nemate nekdo nebo se nepripravujete na cosplay ze Stargate ?
Sice je to momentalne "mrtvi" serial ale stale legendarni se svymi 17 seriemi (a ukazkou, ze serialy opravdu muzou trvat tak dlouho a porad byt zabavne =) )

Pujdu asi do SG-Team OD/Sage Off-World Uniformi - mam na to uz tu vestu co jsem pujcoval Pajzlovi a zbytek je easy z vojenskeho surplusu. Akorat prisit nasivky a par detailu a let the fun begin! Rainbowlaugh