Bronies.cz
Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+--- Téma: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů (/Vlakno-Sbornik-2015-2016-nabor-ilustratoru)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Vlče - 02.08.2016

Zdravím všechny tvůrce na bronies.cz!

Někteří z vás si už možná všimli, že se opět otevírá nábor pro Sborník 2015/2016. Hlavní téma, které bude pravidelně aktualizováno je již otevřeno v literární sekci fóra. Pro ty z vás kteří se se Sborníkem setkávají poprvé tady je krátké vysvětlení o čem tento projekt vlastně je:

Sborník se pokouší spojit pony tvorbu literární a výtvarné sekce. Lidé z fóra do něj přispívají svými povídkami z daného časového období, z nichž se následně udělá výběr, a tyto povídky jsou následně doplněny o ilustrace. Vše se spojí dohromady, provede se knižní design a pro zájemce se nechá udělat skutečná fyzická podoba, kterou si mohou přidat do své knihovničky.

Takto dopadly předešlé ročníky:
Sborník 2013
Sborník 2014

Toto vlákno slouží především pro diskuzi nad jeho obrazovou částí tedy ilustracemi, galerií, obálkou apod. Sem můžete směřovat všechny své dotazy a připomínky.

UPDATE 1.1.2017- přiřazování ilustrátorů ke spisovatelům
S potěšením oznamuji, že tito tvůrci byli schváleni k ilustrování Sborníku 2015/16

Martin x Strada2000
Dbleki x SecreterceS
Cally x Frolda
EresielRanwa x Mácaman
Marmouset x Birdyy
Skřivan x EresielRanwa
Sweet Elis
Baterka x Katrinka
Dyonys x Arrac
Eugene x Sc@lix
Drawirm x Rwakk

Jak jste si mohli všimnout, máme o jednoho ilustrátora více. Pro něj máme ovšem speciální úkol. Kdo na konci zbude bez literáta, vytvoří předěl pro galerii, popřípadě další drobnou grafiku do knihy celkově.



POŽADAVKY NA ILUSTRÁTORY:
  • Minimálně 2 ilustrace k povídce!
  • Portrét ilustrátorovy a spisovatelovy ponysony (fursony, OC,... ) Musí být ve formátu A5 na výšku!!! A nejlépe opravdu portrét, tedy hlava a popřípadě ramena!

Prosím ty, kteří tvoří tradičními materiály a následně svá díla skenují, aby mi poslali i jejich naskenovaná díla bez jakýchkoliv úprav. Do konečné sazby si je upravíme sami.

Ponysony chceme do konce února, tedy 28.2.2017!
  • Obrázek pojmenujte "vaše přezdívka"- ilustrátorova/spisovatelova ponysona a pošlete na e-mail bronies.sbornik@gmail.com s předmětem PONYSONY-"vaše přezdívka"

Všechny ilustrace chceme do konce března, tedy 31.3.2017!
Ti kdo se zúčastní soutěže o obálku mají dva týdny navíc, tedy do 9.4.2017!
  • Obrázky pojmenujte "vaše přezdívka"-ilustrace"pořadové číslo" a pošlete na e-mail bronies.sbornik@gmail.com s předmětem ILUSTRACE-"vaše přezdívka"

Děkujeme všem pilným pracantům, kteří aktivně posílají náhledy Pinkiesmile

Formát:
[Obrázek: 1479670123__mapy_antarktidaa.jpg]
dvoustránková ilustrace:
A4 na šířku!
300 dpi
png, bmp

[Obrázek: DSC_0733_Fotor.jpg]
celostránková ilustrace:
A5 na výšku!
300 dpi
png, bmp

[Obrázek: 50m.jpg]
volné ilustrace:
A5 může být na výšku i na šířku
S jednobarevným pozadím!
300 dpi
png, bmp



RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Melgarh - 02.08.2016

Yay, dalsi sbornik - fyzicka verze knizky je nadhernou ukazkou toho, jak se kreativci v komunite dokazali spojit a vytvorit peknou knizku s kvalitnim umenim jak textovym, tak grafickym!

Toto tema se pokusim bedlive sledovat - pac hledame kreslire pro grafiku na akce (Karaoke, srazy, CZQ..) Twilightsmile


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Antošík - 02.08.2016

Takže už to není tak, že se ilustrátor a písařík dohodnou?

Oh well, proč ne.

"Na posouzení musíte poslat 3 obrázky"
"Obrázky musí být z roku 2015/2016."

To je diskriminační, z toho mála co jsem nakreslil v 15/16 většinu nesmím sdílet z důvodu smluvního zavázání se zadavatelem Rainbowlaugh


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Zmok - 02.08.2016

A já nemám žádný poníkatý, to jsem taky nahranej :-)


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Baterka - 02.08.2016

Eloo guys jsme na tom dost podobně


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Cwossie - 02.08.2016

Já jsem zase přestala postovat na fórum, nevím, jestli se mi chce jenom kvůli tomuhle odemykat vlákno Pinkiesmile

Všichni jsme nahraní Rainbowlaugh


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Vlče - 02.08.2016

Pořád máte čas to napravit Pinkiesmile Uzávěrka náboru (ne odevzdání ilustrací) je až 30. listopadu.

Antošík: Písař a ilustrátor se stále mohou dohodnout, jenom do té dohody zasahuje ještě železná ruka z nebes, co řekne jestli jo nebo ne Pinkiesmile
Cwossie: Právě od toho Sborník je, aby nabudil autory k tvorbě a aktivitě na fóru. Řekněme si to popravdě, že i obrázková sekce v poslední době dost skomírá.


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Antošík - 02.08.2016

Tak jo no, budem kreslit Rainbowlaugh You forced us Rainbowlaugh


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - Baterka - 02.08.2016

Hmmm, musím dokreslit libušu.. Twilightsmile


RE: Sborník 2015/2016 - nábor ilustrátorů - EresielRanwa - 02.08.2016

Nabuzení Sborníkem opravdu funguje, to se musí nechat  Ajsmug  Až dosud jsem nezkoušela kreslit na formát A4 (vždy jen menší), ale tím, že Sborník má v podmínkách, že díla musí být velikosti A4, tak jsem si to vyzkoušela a se slávou zjistila, že to vlastně jde docela dobře  Pinkiehappy (až na moji lenost vybarvovat pozadí, ale to se snad časem poddá  Twilightblush ). Jen se donutit toho načmrkat víc a zlepšovat se  Twilightoops