Bronies.cz
Vetřelcovy písemné výtvory - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Vetřelcovy písemné výtvory (/Vlakno-Vetrelcovy-pisemne-vytvory)

Stran: 1 2 3 4


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 28.01.2017

Ještě se musím naučit brát pozitivní kritiku, ale děkuji ti za ni. Jsem začínající autor, takže nepočítám moc s tím, že by to bylo nějakým způsobem vynikající nebo nedejluno úžasné. Nejsem ani moc nadaný, ale to se bude postupem času pilovat a zlepší se to. Například makám na další básni a povídku "Seznámeni za Vánoc" (tentokrát Vánoce Twilightblush ) mám již skoro dopsanou, ale asi ji vydám až na prostředek Února.

Jsem ale rád, že jsi si našel čas na to si moje výtvory přečíst a konstruktivní kritikou jsi je ohodnotil.

Ještě jedna věc. Proč jsem k "Seznámeni za Vánoc" psal i děj předtím (spoiler), než se Sky Rusher vůbec seznámil s Trilliss? Protože stejný postup používám, když tvořím i cokoli jiného. A sice je možnost, že čtenář nepochopí a tak to musím psát od úplného začátku. Například jsem nedávno dělal "seminární" práci do dějepisu. Učitel nám dal určité body, které jsme měli vypsat a vysvětli. Já to ale dal i s předmluvou, protože je tu možnost, že čtenář té práce by nepochopil, proč to tak je a tak dále...


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Mystery Fox - 18.02.2017

Alexi, tvoji tvorbu mám přečtenou, předtím než vydáš další díly. Co se týče básní, souhlasím s Hviezdoszem, ty nepatří k nejlepším, co se týče gramatiky a je to takové kostrbaté.

Na druhou stranu mě ovšem hodně zaujal ten deník. Až na to přílišné popisování, které opět zmínil Hviezdosz, se mi toto dílo velice líbí. Prvky militarismu a válečnou literaturu mám hodně v oblibě a mě konkrétně se to četlo velmi dobře. Podle mě bude tohle téma tvojí silnou stránkou a docela se těším na pokračování. Ale zmírni trochu ty popisy a také bych vynechal pokud možno krvavé scény Ajsmug
4 z pěti Twilightsmile


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 18.02.2017

Deník Vojáka Sky Rushera jsem prozatím pozastavil. Nemusím ale jak se zdá opouštět ten vesmír...teď jsem si vzpomněl na to, že mám skoro dokončenou třetí část té povídky. Ikdyž jsem ji pozastavil, tak to dodělám a nahraju možná ještě dneska. EDIT: Do konce týdne Rainbowlaugh

Ohledně toho popisování se řídím radou Hviezdosze a nepopisuju tolik. Na vydání shipficu to bude už znát...alespoň těch pár posledních stránek Rainbowlaugh

Military literatury se ale hodlám držet. Poslední dobou nepíšu, protože prostě dělám jiné věci... AJ lie
Četl jsem si něco o bojovnících 1. a 2. světové a plánuji něco ještě v tomto směru psát.

Jinak děkuji za hodnocení Pinkiesmile


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 27.02.2017

Dlouho jsem to odkládal...ale nakonec jsem vydal třetí rozepsanou část Deníku vojáka Sky Rushera. Já vím, trvalo mi to dlouho, ale nakonec jsem to dokončil a dal další a nejspíš poslední kapitolu. Tady


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 12.03.2017

Přidána druhá část shipficu. Přečtěte si, kdo by chtěl  Pinkiehappy


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 14.03.2017

Nevím jak se s mými literárními počiny vůbec je a bude. Něco je více povedené a něco méně...kdyby vám to nevadilo, tak jestli by ti co si něco ode mne přečetli mohli anonymně hlasovat, co dál...um...pokud vám to nevadí Twilightblush
http://www.strawpoll.me/12527772


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Rwakk - 14.03.2017

K čemu být anonymní. Piš pokud tě to baví a to že nemáš komentáře je sice smutné, ale prostě realita. O ty se těžce bojuje. Máš ještě před sebou dlouhou cestu, ale pokud tě to baví, tak piš. Nepiš protože chceš být čtený, piš protože chceš psát a dát to lidem číst. Pak tě každý komentář ještě více nakopne, protože bude zasloužený.



RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Xenomorf - 14.03.2017

Já to dělal proto, aby zjistil jestli mě vůbec někdo čte...nemusí se k tomu každý vyjadřovat, ale kdyby mě třeba dal tip, co mám do příště zlepšit, tak by to bylo neskutečně super.
Anonymně proto, že ne každý se chce přímo vyjádřit a dávám tím pádem možnost se vyjádřit i těmto semi-Fluttershy uživatelům Twilightblush
Ano...o komentáře se těžko bojuje a tato skutečnost je mi známa...ale i tak...v podstatě si tu píšu buď s tebou (Rwakkem) a nebo pro sebe.
Jsem si ale jist, že má další díla si vyslouží po těch hodinách práce alespoň jedno pozitivní kritické ohodnocení Twilightsmile


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Rwakk - 14.03.2017

Doufám, že dostaneš více reakcí. Určitě by se ti hodil někdo kdo ti umí říct co děláš špatně nebo naopak co děláš dobře. Já jsem bohužel na tohle poněkud neschopný Rainbowlaugh nejsem dobrý kritik ale i já vidím že máš fakt před sebou ještě dlouhou cestu. Já taky aby jsi si nemyslel Pinkiesmile


RE: Vetřelcovy písemné výtvory - Mystery Fox - 14.03.2017

Alexi... k té třetí kapitole deníku. Stále tam máš příliš mnoho popisků a špatně formulovaných vět. Zkus si po psaní (nebo během něj) tu větu říct a upravit ji tak, aby dávala smysl. Určitě si taky zkontroluj pravopis, jakmile dokončíš část díla, ta gramatika je nic moc. A také by bylo dobré, kdybys čísla nahradil slovy. Tohle jsou tedy (alespoň podle mě) nedostatky na kterým bys měl zapracovat Twilightsmile

Ale jinak co se díla týče jako takového, velmi dobře vykresluje a poukazuje na život vojáků (jednotlivců i skupin) na frontě a na to, jak těžké to mají. Pokračuj dál Pinkiesmile