Bronies.cz
Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S6 (https://bronies.cz/Forum-S6)
+---- Téma: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again (/Vlakno-Epizoda-25-26-To-Where-and-Back-Again)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Azuliana - 23.10.2016

Teď mě tak napadlo... Chrys jako královna je jediná ženská... oj joj... se jí asi blbě bude samotné něco budovat.


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - BatygameCZ - 24.10.2016

Zvládla to sama doteď, nějak to holt dá sama Rainbowlaugh


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Dragonalicorn - 24.10.2016

Přesně. Buď už v sobě jednu dávku nesla, nebo to u ní funguje jako u vetřelčí královny. Pinkiesmile


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - LEGION_1 - 24.10.2016

(23.10.2016, 23:35)Discordian Napsal(a): Byl to osud. Určitě není žádná náhoda že teď vypadají jako hodně laciné plastové hračky
A vidíš to? Ty si možno aj trafil klinec po hlavičke. Za všetkým hľadaj merchandise Rainbowlaugh Nech sa majú dievčatká s čím hrať.


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Jamis - 24.10.2016

Jsou to roky a desetiletí, všichni ví, že je Hasbro komerční firma.... a stejně se pořád někteří diví, že chce na své značce vydělávat? Rainbowlaugh A někteří to dokonce prezentují jako něco nekalého... just lol. Na seriálu Hasbro nevydělává - ten dává zadarmo.

Tak je jasný, že seriálem propaguje svůj merch, který se bude dobře prodávat cílové skupině (což jsou děcka). A finále sezón jsou dobré příležitosti pro uvedení nových charakterů.


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - EresielRanwa - 25.10.2016

Mě se tedy tohle dvoudílné finále velice líbilo  Twilightsmile U jeho první části bylo hned několik pasáží, které mě překvapily a zůstala jsem civět s otevřenou tlamou na monitor nebo se začala smát hurónským smíchem s výkřiky "Oh yes!!!" (hlavně když se objevil Discord  Ajsmug ) a finále s proměnou changellingů? Ano bylo to rychlé, ale díky té rychlosti jsem opět zůstala zírat na monitor ve snaze pochopit, čeho že jsem to právě byla svědkem  Pinkiegasp A proměna se mi líbí, už jen proto, že ten jejich původní vzhled ala zombie armáda klonů bez větších jedinečností a vlastního rozumu (až na pár výjimek) mi přišla nudná (sorry zastánci původního roje). Doufám, že se o nich v budoucnu dozvíme víc, začali mě rázem zajímat, když už to není jen tupé stádo s jediným mozkem  Ajsmug A za nepřevychování Chrys jsem samozřejmě ráda. Padouchové docházejí a raději zavýskám, když se objeví starý dobrý padouch než zase poznávat nového, který bude stejně napodobovat něco, co už tu bylo. A také věřím tomu, že si zbuduje nové hnízdo. Záběry neukazují, jestli se přeměnili všichni changellingové, nějací mohli někam zalézt, přečkat "bouři" a pak se přidat k úprku královny. A pokud ne, tak je stejně možnost, že je Chrys jakožto správná hmyzí královna oplodněná už dopředu a tak může v klidu někde naklást nové pokolení jakožto samoživitelka Rainbowlaugh


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Elevea - 25.10.2016

Moje dojmy?
[Obrázek: 1juSiQh.jpg]



RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Iluzon - 26.10.2016

Tak všichni ti changelingové, co zůstali v Equestrii zůstali neproměnění Ajsmug


RE: Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Melgarh - 26.10.2016

(24.10.2016, 14:11)Alex Jacinto Napsal(a):
(23.10.2016, 23:35)Discordian Napsal(a): Byl to osud. Určitě není žádná náhoda že teď vypadají jako hodně laciné plastové hračky
A vidíš to? Ty si možno aj trafil klinec po hlavičke. Za všetkým hľadaj merchandise Rainbowlaugh Nech sa majú dievčatká s čím hrať.

LOL cely serial je reklama na hracky, tak je i podavany Rainbowlaugh
A ted hybaj nakupovat Hasbro merch, at se mi hejbou akcie a muzu si koupit ten novej Razer laptop za 120 litru Rainbowlaugh

Opravdu velmi prijemna a dobrodruzna epizoda, skoda jen te posledni minuty s tou promenou, celou situaci slo vyresit jinak -> SPOILERZ Season 8:
Spike mohl privolat draci stado a totalne to tam zdevastovat, preci jen draci lasku moc nevedou a Draci Princezna Ember Spikovi dluzi.

EDIT: pro ty, co rikaj ze zajmuti celeho vedeni My Little Pony G4 je Deus Ex Machina:

S6 premiera - na konci v pozadi Crystal Empire proleta changeling, bud Thorax a nebo spis pruzkum teritoria a priprava infiltrace.


Epizoda 25, 26: To Where and Back Again - Glory Rogue - 26.10.2016

Já právem myslel, že to byl Thorax