Bronies.cz
2. Veľký bratislavský zraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: 2. Veľký bratislavský zraz (/Vlakno-2-Velky-bratislavsky-zraz--6719)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Jamis - 15.11.2016

Posláno Twilightsmile

(14.11.2016, 21:32)Lattellerr Napsal(a): EŠTE JEDEN OZNAM! a dúfajme, že ich už tak veľa nebude.
Prihlásení z ČR, ktorí chcú využiť platbu na účet môžu odteraz využívať domácu platbu na č.ú.:

2501025184 / 2010
IBAN: CZ6020100000002501025184
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jen upřesním, že při platbě z ČR (z účtu v korunách) nepotřebujete ani IBAN, ani BIC/SWIFT - stačí je to první číslo účtu.


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Frolda - 15.11.2016

Taky jsem to poslal Pinkiesmile


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Dex - 15.11.2016

Koukám, že nikdo nezačal organizovat společný vlacon, tak jen do étaru vyhlásím, že nejlevněj vychází (pro většinu ČR) koupit si zpáteční lístky X->Břeclav a Břeclav->Bratislava. (EDIT: Není to pravda, Praha-Brno a Brno-Bratislava je lepší)

Pro Prahu:
Jeden směr:
Normální:        572kč   [379 za Praha-Břeclav, 193 za Břeclav-Bratislava]
S IN25 kartou: 444kč   [289 za Praha-Břeclav, 155 za Břeclav-Bratislava]

Zpáteční:
Normální:        1192kč [806 za Praha-Břeclav, 386 za Břeclav-Bratislava]
S IN25 kartou: 919kč   [609 za Praha-Břeclav, 310 za Břeclav-Bratislava]

Lístky ve směru Praha-Bratislava jsou levnější než v tom opačném, asi to bude tím, že je to neděle.

IN25 stojí na tři měsíce pro 15-25let 150Kč (akce ČD) -> pokud jí nemáte, tak si jí doporučuji pořídit, byť jen na tuhle jednu cestu. Vyděláte.

EDIT: Trochu jsem zderpil kalkulace, Dawnflashův post je přesnější.


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Dawnflash - 15.11.2016

Pridávam špecifické vlakové info:

v skutočnosti sa najviac vyplatí X-Brno, Brno-Břeclav a Kúty-Bratislava. Využijú sa tak akčné jízdenky a vnútroštátne tarify SR aj ČR.
Úsek Břeclav-Kúty sa dá väčšinou (z mojej štatistiky >95% ) prejsť bez lístka. Inak stojí niečo okolo 50Kč a treba ho riešiť zvlášť.
Kto má slovenskú freetrain kartu, má úsek Kúty - Bratislava zadarmo alebo za euro (EC = euro, R/Os/EN = zadarmo).
Mne cena (IN25+študent. karta+freetrain karta SR) vychádza 130(Praha-Brno)+40(Brno-Břeclav)+30(Kúty-BA) = 200Kč


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Aya Yai - 16.11.2016

My jedeme s RegioJet autobusem Praha-Bratislava za 340,- (×2 i se zpáteční cestou) a sic jsou zácpy velký strašák, tak alespoň budeme v teple, s internetem, filmy a elektřinou... alespoň na půdě ČR. Pinkiehappy


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Quint-t-W - 19.11.2016

Abych se mohl dostatečně připravit a nestalo se, že by mi v půlce došlo, že jsem přecenil své možnosti, jak dlouhá zhruba bude trasa LARPu (stačí přesnost na km)?

A nejspíš bude na týmy. Doufám, že najdu někoho, komu nebude vadit můj režim "nemobilní navigace" - tedy že půjdu pomalu, spíše v MHD, ale v ty nejnevhodnější okamžiky budu chtít okliku, páč je za rohem zajímavá keš Scootangel


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Anonymous - 19.11.2016

Ahojte, kamarát by chcel ísť ale už prihláška nefunguje..Dá sa s tým ešte niečo spraviť?


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - DarthTUK - 19.11.2016

(19.11.2016, 19:15)Quint-t-W Napsal(a): Abych se mohl dostatečně připravit a nestalo se, že by mi v půlce došlo, že jsem přecenil své možnosti, jak dlouhá zhruba bude trasa LARPu (stačí přesnost na km)?

A nejspíš bude na týmy. Doufám, že najdu někoho, komu nebude vadit můj režim "nemobilní navigace" - tedy že půjdu pomalu, spíše v MHD, ale v ty nejnevhodnější okamžiky budu chtít okliku, páč je za rohem zajímavá keš Scootangel

Trasa bude niečo menej ako 12km pešej chôdze. Všetko má MHD alternatívu.
Áno budú týmy a budú náhodné.

(19.11.2016, 19:33)Anonymous Napsal(a): Ahojte, kamarát by chcel ísť ale už prihláška nefunguje..Dá sa s tým ešte niečo spraviť?

Bohužiaľ, podnik má kapacitné obmedzenie, ktoré sme beznádejne vyčerpali Raritycry


RE: 2. Veľký bratislavský zraz - Lattellerr - 20.11.2016

Pridávam dve dôležité informácie o krčme, kde budeme:
  1. Podnik sme si vyhradili ako nefajčiarský. Poprosím fajčiarov, aby fajčili vonku. Twilightsmile
  2. Podnik sa nachádza v tesnej blízkosti dvoch nemocníc, preto všetkých už teraz prosím, a budem to pripomínať aj na mieste, aby vonku dodržiavali pšt-con od 22:00!



RE: 2. Veľký bratislavský zraz - a10 - 20.11.2016

Nitram a já pojedeme v pátek EC 173 Hungaria (17:50 v BA). Místenky nemáme, nastupujeme v Břeclavi.