Bronies.cz
Czequestria 2017: Digital Frontier - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Czequestria 2017: Digital Frontier (/Vlakno-Czequestria-2017-Digital-Frontier)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - ♕Decoy♕ - 20.08.2017

aaaaha na to že sem tentokrát neměl kameru tak i přes to mám pár záběrů ze sobotní párty


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - blesk1j_CZ - 20.08.2017

AAAAAAAAAAA, Poníci, tak tohle bylo SUPEE(per)R(y)
Hlavně aukce, tu jsem si hodně užil. 30 630 korun... Tak to je epické.

Skvělá zábava. Děkuji všem
Perry byla supeeer!


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - dinopony - 20.08.2017

Doraženo dom, jsem přecpaný zážitky natolik, že to ani neni možno vypsat. Tohle byla zatím nejlepší Czequestrie. Moc gratuluju všem orgům a staffákům, že se jim podařilo něco tak báječného ^^ a překvapení na konci byla dokonalá pecka


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - DominikNik - 20.08.2017

Mám za sebou první Czequestrii a musím uznat, že opravdu stála za to. Atmosféra, organizace, lidi, všechno bylo perfektní a všem moc děkuju za nejlepší 3 dny Pinkiesmile

Btw: Nebyly by k dispozici ještě nějáké plakáty "Czequestrie 2017" s vyobrazením Libušky ? Ten můj se jaksi ztratil.


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - Anemonis - 20.08.2017

Omlouvám se všem, se kterými jsem se nestihl rozloučit, za mé náhlé zmizení v době, kdy vrcholila aukce (Perry, zařiď si kloboučnictví Twilightsmile ). Vyšlo mi to tak akorát na autobus domů (s otočkou na brony bytě), neb zítra brzy ráno musím být v Jihlavě. Příště se lépe zorganizuji - mít všechny zavazadla v Krakově, mohl bych s vámi zůstat o půl hodiny déle.

Moc a moc vám všem děkuju za úžasný con. Czequestrie zraje jako víno a tuhle jsem si fakt užil dvojnásob - jako staffák i jako účastník. Ještě jsem plný překrásných dojmů a letos byly opravdu silné, jako třeba naše dobrodružná zkratka na LARPU (přece to nebudem obcházet), díky níž má lístek s oznámením "Gratulujeme, přežili jste LARP" přidanou hodnotu - viz Vtipné hlášky ze srazů. Flutterryay Společné spacákování s Převaláky v jednom pokoji bylo taky super, ale nejsilnější okamžik byla loterie na stánku Promo animation teamu. Lístek za 50 Kč, 3 lístky za 120 Kč, každý lístek vyhrává. Přirozeně jsem neodolal, takže platím, losuju a čekám, z jakých kategorií zboží si budu vybírat svou odměnu. První lístek - pohlednice, druhý lístek - pohlednice, třetí lístek - první cena! Pinkiegasp Já zářil jak vánoční stromeček. Takže nádherná ručně malovaná zarámovaná Chrysalis teď leží u mě na gauči. Raritystarry Není to jediná krásná věc z CZQ, co tam leží, ale rozhodně je nejhodnotnější. Tak kdo ještě nespí, užívejte si afterparty! Mějte se!


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - kluknawa235 - 21.08.2017

Czequestia bola super, pacil sa mi program, a a celkova atmosfera.

PS: foto budu neskor


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - Inlustris - 21.08.2017

díky všem Staffákům a účastníkům za bezva zážitek.
Užil jsem si to stejně jako Loňský Galacon a je vidět že člověk nemusí zruinovat kreditku aby se dostal na super con.

myslím že Czechqestria začala včerejškem novou tradici a Joker z Galaconu má co dohánět.

A nakonec přeju vše nejlepší  do budoucna Lattellerrovi a Haguře Flutterryay Flutterryay Flutterryay


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - Xenomorf - 21.08.2017

Byl to můj první con a rozhodně stál za to...no co stál. Byl nejlepší vůbec Pinkiehappy Spoustu lidí jsem znal pouze pod nicky a obrázky na fóru. Potkat vás všechny v reálu bylo moc fajn. Myslím že mám nezapomenutelné zážitky. Kdybych měl děkovat lidem, se kterými jsem si pokecal, tak to bude skoro celé fórum Twilightsmile Takže tobě, tobě, ty a tobě taky. Nejradši bych vás objal všechny, bohužel na to nebyl čas a vůle všech Twilightblush Každopádně se na vás znovu těším a už teď se nemůžu dočkat, až vás zase všechny uvidím Pinkiehappy


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - Fang - 21.08.2017

Byla to moje 3 Czequestrie, 3 Czequestrie na které jsem se i podílel. Bylo fajn poznat a vidět jak to funguje i z té druhé strany.

Moc bych tu chtěl poděkovat všem kteří mi pomohli tahat věci z a do auta a lepiti/odlepovali síťové kabely na zdech a podél zdí byla to strašná vopičárna zvláště ten spoj přes bar v patře do hlavního sálu a dál až na stage. Jmenovitě: Arctic Blue, Blue Storm, Farglider, HungZy a další staffáci u kterých si nepamatuju nick/jméno když se tak přihlašte doplním to.
Díky Alkelovi za zapůjčení CubieBoardu a jednoho WiFi RouterBoardu, dále Intrixovi taky za zapůjčení jedno WiFi RouterBoardu který jsem nakonec ani nepoužil. Díky Jamisi že jsi mi umožnil to zrealizovat, po dnešku jsem v tomhle směru zase o něco chytřejší. Díky taky patří zvukařovi Vojtovi za promptní zapůjčení stativu a světelnějšího objektivu v době obou Skype hovorů, díky moc!

Dál bych chtěl poděkovat všem ostatním co dělali "heavy lifting" jako jsou staffáci, a hlavní orgové bez vás by to nebylo možný zrealizovat a doufám že vám všem zůstalo zdraví, vyhlížím další akci na který se snad znovu všichni sejdeme!

PS: Fotky budou v průběhu dní, video pak o něco později musím nejdříve dodělat Galacon.


RE: Czequestria 2017: Digital Frontier - Kaja - 21.08.2017

(20.08.2017, 20:20)a10 Napsal(a): Připomínám, že mít vlastní církev, Jamis by mohl oddávat… Ajsmug

Dovolím si znovu připomenout i fakt, že církve a náboženské oraganizace jsou podle zákona č. 117/2001 Sb §2 odstavec b) osvobozeny od veškeré byrokracie spojené s konáním dobročinných sbírek. Pokud bychom příští Czequestrii pořádali jako bohoslužbu nebo obřad, odpadla by spousta papírování. Mrk mrk. Scootangel