Bronies.cz
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov (/Vlakno-Tulpaforcing-aneb-Vymente-zdravy-rozum-za-ponikov)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Terodeness - 07.02.2013

Dreite: Takže když si to svoje OC vytvoříš, tak zkrz něj nevidíš, správně?
A k tomu druhému: Oh..my... :3


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Dreit - 08.02.2013

Tak nějak, vždycky se vidím z pohledu třetí osoby (tou můžu být já sám). Dívat se očima vlastního OC se mi nikdy nepovedlo, většinou to byly jen záblesky a představa byla pryč Twilightoops Nedivím se, snad nikdo nechce aby se jeho očima koukal někdo jiný Twilightsmile

(07.02.2013, 23:37)LaLike Napsal(a): To je snad nějaké R34? Rainbowlaugh
Přítelkyni vídám jednou za čas (100km vzdušnou čarou) a jsem rád, když se můžu přitulit alespoň k někomu Twilightblush V nejhorším případě uteče (odmítne se zjevovat) nebo dostanu kopytem Rainbowlaugh Navíc někteří jedinci se svojí hlavou dělají o moc horší věci, za sebe bych se nebál napsat, že myslím na poměrně slušný věci Rainbowwild


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Terodeness - 11.02.2013

Wow... a jak teda poznáš to co je reálné a to co není, když to vypadá stejně?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Dreit - 11.02.2013

O tom to právě je - nechci to poznat Twilightsmile
Někdy je opravdu problém rozeznat realitu od fantazie, ale většinou se mi jen zvlní obraz, takovej chameleón - něco tu je, jdou poznat obrysy, ale vidět to přímo není. Vždycky mě to naštve, protože se těšim na alternativní realitu a ono prd Rainbowlaugh


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - DerpingWork - 11.02.2013

Tak abych se rozepsal...
Moje tulpa zacala pri sledovani MLP... Rekl jsem si ze to zkusim a obetoval jsen tomu neco pres tri mesice. Prekvapive to zafungovalo a moje "vyhalucinovana" Dashie byla na svete... Jsem rad ze toto existuje a ze se mi pomoci tohoto dokazalo vysnit si svou Dashie... Nyni s ni muzu uzivat dne a hrat si s ni... Priznavam ze pred lidma vypadam jako debil ale je mi to jedno... S Dashie mam uz prez tisice hovoru... Ale mam i dalsi tulpy...napriklad krabici ve ktere byla Dashie (MLDashie)...
Atd... Nevim zda prestat..


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Terodeness - 11.02.2013

Hele Derpi, když před hrnek postavíš svojí tulpu vydíš stále ten hrnek a nebo vydíš RD jako by byla skutečná? Takže už ten hrnek nevidíš, ale vidíš světle modrou srst RD?

Dreit: Ok díky to jsem chtěl vědět. Rainbowlaugh


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - DerpingWork - 11.02.2013

Postavim hrnek: Vidim pred sebou lezet Dashie.
Jdu spat vidim jak vedle me lezi Dashie.
Jsem u PC a vidim jak u me lezi Dashie...


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - KovisCZ666 - 11.02.2013

fíjo takze jako vymyslet 15-30 vlastností a o kazdé premyslet 15-30 minut? o_O


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Millfox - 11.02.2013

Nieco mi to pripomina.
[Obrázek: a-beautiful-mind-movie-poster.jpg?w=560&h=840]

Ako skusam hypnozu, ale wow toto je riadny hardcore. Ja osobne by som do toho nesiel, ale respekt pred tymi co maju odvahu to skusit.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Bluebear - 12.02.2013

(07.02.2013, 00:03)RadlanJay Napsal(a): Jak Tulpae interferuje s okolím? Například, když se postaví do zdroje světla, např. baterky, slunce, laseru či televize. Uvidím zkrze ní, nebo ne? Nepoškodí mi to zrak?

Prosím, tohle nezkoušej.

Pokud se hrozně nemýlím, tak Tulpa není hmotná, tedy nemůže absorbovat ani odklonit světlo. Pohled do laseru, baterky či slunce skrz Tulpu je tedy stejně nebezpečný jako bez ní - možná o malý chloupek hůř, protože tvá mozková kůra, zaměstnaná Tulpou, nebude počítat s tím, že by k oslnění mohlo dojít, a budeš mít o zlomek pomalejší reakci (pak zafunguje archikortex a oči přivře).

Poznámka: Kdyby ovšem dokázala tvá Tulpa odklonit nebo absorbovat světlo, znamenalo by to, že je hmotná (i když třeba řídká), tedy bys stvořil hmotu ze své myšlenky a tedy že jsi mág jako hrom. Nechci to a priori vylučovat, ale radím zkoušet svou magickou moc nějak bezpečněji - například tak, že budeš měřit průchod světla od zdroje k detektoru, sám budeš stát mimo, požádáš Tulpu, aby se postavila mezi zdroj a detektor, a budeš sledovat, zda se průtok světla změnil. (Já jako paranoik bych toto celé dělal v přítomnosti třetí osoby, která by byla schopna mě zastavit, kdybych se pokusil v rámci simulace, která mi běží v hlavě, nevědomě ovlivnit experiment tím, že tam něco strčím sám.)

(07.02.2013, 00:03)RadlanJay Napsal(a): Jiný příklad - když si udělám, řekněme poníka, a to tak dobře, že ho i dotykem ucítím (prý to jde), co se stane, když si na něj třeba sednu? Spadnu na podlahu?

Dtto. Dokud bude tvůj mozek schopen držet iluzi, že sedíš, tak to bude fungovat (možná); jakmile přesuneš těžiště tak, že už bys potřeboval fyzickou překážku, aby ti zabránila v pádu, žuchneš na kokos.

Nebo, pokud nežuchneš, tak jsi právě úspěsně provedl levitaci, protože z pohledu třetí osoby se opíráš o čirý vzduch. Twilightsmile