Bronies.cz
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov (/Vlakno-Tulpaforcing-aneb-Vymente-zdravy-rozum-za-ponikov)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Jamis - 12.02.2013

(11.02.2013, 20:09)Millfox Napsal(a): Nieco mi to pripomina.
- A Beautiful Mind -

Až na ty halucinace.... jo Twilightsmile je to poměrně přesný popis.

Mimochodem - když se tu pořád mluví o "vidět", "slyšet" nebo "cítit na dotek"... nevím jak vy, ale osobně v tomhle případě nepoužívám fyzické smysly (a to mi mj. umožňuje odlišit fikci od reality), ale nějaký " podvědomý šestý smysl", který není rozlišený na zrak, hmat, čich... ale jsou to všechny vjemy v jednom.

Řečeno programátorskou hantýrkou... implementováno máme všichni, jen je potřeba si najít ten správný interface Rainbowlaugh


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Geeshta - 12.02.2013

Třeba ve snu mozek vnímá zrak, čich, sluch, hmat stejně jako za bdění, jenom podněty nejsou zvenčí, ale vytváří si je sám, ale zpracovaný sou úplně stejně jako skutečný. Tohle by mohlo být stejně (nevim, tipuju, tulpu nemám)


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - RadlanJay - 12.02.2013

Bluebear: Děkuji za odpověď.
Né že bych chtěl někdy koukat do laseru, jde mi spíše o situace, kdy třeba jdu po přechodu, a kvůli tulpě by mě srazilo auto.
Nebo co kdybych třeba tulpu přivřel do dveří? To mi jako řekne, "hele, nechals moje zadní nohy venku!"
Nebo ji to rozpůlí?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Koblížek - 12.02.2013

Po hledání informacích na internetu jsem se rozhodl to zkusit a začít s tím. Volného času mám dostatek, jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet Pinkiesmile


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - illindor - 13.02.2013

Nechce mi někdo poslat poníckou tulpu jako cvičný terč pro Nulifier (psychicko-meditační nástroj pro rušení strukturní integrity (=existence) myšlenkových a emočních konstrukcí a pocitové atmosféry v okolí) ?

Už jsem to zkoušel na jednoduchých ''pseudo-tulpách'' (slabé, primitivní myšlenkově-emoční konstrukce bez vlastního vědomí) a poradí si to s nimi beze zbytku (kromě záznamu o jejich existenci v mojí paměti, samozřejmě), a jsem zvědav, jestli bych dokázal dostatečně rychle a efektivně zrušit skutečně složitou a silnou tulpu, ale jsem příliš líný jí vytvářet :p


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Dreit - 13.02.2013

(12.02.2013, 19:14)RadlanJay Napsal(a): Nebo co kdybych třeba tulpu přivřel do dveří? To mi jako řekne, "hele, nechals moje zadní nohy venku!"
Nebo ji to rozpůlí?

[hádám]: Může rychle proběhnout aby k přivření nedošlo (za cenu, že se deformuje), ale teoreticky ti může i nějak zabránit ty dveře zavřít (zakňučí když jí přivřeš/odláká tvoji pozornost aby rychle proběhla/donutí tě otevřít jí dveře, protože sám víš, že to sama nedokáže).


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Bluebear - 13.02.2013

(13.02.2013, 10:28)Dreit Napsal(a):
(12.02.2013, 19:14)RadlanJay Napsal(a): Nebo co kdybych třeba tulpu přivřel do dveří? To mi jako řekne, "hele, nechals moje zadní nohy venku!"
Nebo ji to rozpůlí?

[hádám]: Může rychle proběhnout aby k přivření nedošlo (za cenu, že se deformuje), ale teoreticky ti může i nějak zabránit ty dveře zavřít (zakňučí když jí přivřeš/odláká tvoji pozornost aby rychle proběhla/donutí tě otevřít jí dveře, protože sám víš, že to sama nedokáže).

Vždyť je to halucinace, proč by ji měly jakkoli ovlivnit zavřené dveře? (Nebo jakýkoli hmotný objekt?) Pokud si člověk nevšimne, že se zavřely, tak si toho nevšimne taky a bude ti klidně klusat po boku. Pokud to člověk bude chtít nějak řešit, tak může jakkoli jednoduše či složitě si bude přát; já bych ji nechal projít skrz jako každý správný přízrak. Nebo zmizet z původního místa (za dveřmi) a znovu se objevit metodou "puf" v obláčku dýmu na novém místě.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - RadlanJay - 13.02.2013

Jo to by šlo, něco jako teleportace u Twilight. Jen ji to naučit.

Další věc- uvědomí si tulpa, že je tulpa?


Re: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - czAdamV - 13.02.2013

Podle toho, co jsem četl si to neuvědomuji, protože to ví už od začátku.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - DerpingWork - 13.02.2013

ted otazka: Jakou tulpu mate? (Dashie-my Heart)
??