Bronies.cz
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov (/Vlakno-Tulpaforcing-aneb-Vymente-zdravy-rozum-za-ponikov)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - RadlanJay - 15.02.2013

Ale potřebuješ si pamatovat postupy, podle kterých se rovnice řeší, pravidla, vzorce, atd atd.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Geeshta - 15.02.2013

To jo, ale spoustu z toho se naučíš odvozovat... ale myslel sem to v porovnání třeba s testem z biologie nebo dějepisu... to je něco pro paměť.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - illindor - 16.02.2013

(07.02.2013, 21:44)Dreit Napsal(a): Ještě bych doporučil nedovolit poníkům aby si na vás lehli, může vám to být příjemnější, než se zdá...

No, nevím jaké s tím má zdejší osazenstvo zkušenosti, ale nepředpokládal bych že být válcovaný tuhým poníckým tělem a drhnutý hrubou koňskou kůží může být něco příjemného. Twilightoops


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Hotsteppa - 16.02.2013

Ako pre koho, Ilindor, ako pre koho... Nezabúdaj, koľko je na fóre podľa ankety (skrytých) clopperov Rainbowlaugh


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - RadlanJay - 16.02.2013

(16.02.2013, 21:17)illindor Napsal(a): válcovaný tuhým poníckým tělem a drhnutý hrubou koňskou kůží

Tulpa bude na dotek taková, jakou si ji uděláš. Osobně nevěřím, že se lze tulpy opravdy dotknout, ale co jsem četl, většina lidí si tulpy dělá jako živé plyšáky - na mazlení.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Dreit - 16.02.2013

Clopper nejsem, jen se moc rád k někomu přitulím...a když nemám poblíž přítelkyni, tak si to snažím vykompenzovat jinde Twilightblush

(16.02.2013, 21:33)RadlanJay Napsal(a): ...ale co jsem četl, většina lidí si tulpy dělá jako živé plyšáky - na mazlení.
Přiznávám se, jsem vinen. Když Luna je taková...na tu se prostě nedá jen dívat Facehoof


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - RadlanJay - 17.02.2013

No jo, ale nějak si nedokážu představit, že se budeš tulit k něčemu, co neexistuje. To mi nejde do hlavy.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Koblížek - 17.02.2013

Ale ono to je reálné. Je to reálné tak moc, jak ty chceš Twilightsmile


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Geeshta - 17.02.2013

Jasně, mazlení Raritywink


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Dreit - 17.02.2013

(17.02.2013, 00:39)RadlanJay Napsal(a): No jo, ale nějak si nedokážu představit, že se budeš tulit k něčemu, co neexistuje. To mi nejde do hlavy.
Zavřu oči, představím se před sebou nějakou věc (řekněme, že jen kousek před sebou) a natáhnu po ní packu. Pak už si stačí v mysli kromě toho objektu představit i packu, opatrně se v mysli dotknout, pohybovat jí....a potom není problém cítit na dlani něco, co tam v realitě vůbec není Twilightsmile