Bronies.cz
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov (/Vlakno-Tulpaforcing-aneb-Vymente-zdravy-rozum-za-ponikov)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - jakubik25 - 12.03.2015

Tak další otázka: Dopovídal jsem o všech vlastnostech, zájmech a dalších věcech, ale bylo to jen asi 6 hodin a zdá se mi, jakoby se nic nedělo(kromě zvyšující se bolesti hlavy). Co bych měl dál dělat?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Mystery - 02.07.2015

Mám dotaz, lze později změnit věci jako účes nebo oblečení?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Foxtrot - 02.07.2015

Mám důležitější dotaz Rainbowlaugh
Je tady vůbec někdo komu se to podařilo, nebo se tady o tom kecá a nikdo to ještě ani neudělal?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Jamis - 08.07.2015

@Foxtrot: Co si takhle pročíst tohle vlákno? Lidi se tu se svýma zkušenostma a názorama rozepsali (včetně mě).


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Mácaman - 08.07.2015

tak sem diky Jamisovi precetl o co jde a je to zajimave. Ja mam dost vyvinutou predstavivost, takze pro me neni problem si predstavit poniky nebo cokoliv jineho, ale jestli to dobre chapu, tohle uz je trochu vyssi level, nez pouha predstava. Nicmene ja to ted mam trochu jinak, udelal jsem si jedno OC a tim jsem se stal, takze sem ted tak trochu schizofrenik - ja jsem ja, ale taky jsem jeden ponik Pinkiesmile


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Foxtrot - 08.07.2015

Jamis:
Já to vlákno četl celé a vím kdo tady co psal. Spíš jsem se špatně vyjádřil.
Tady jsou buď lidé, kteří prostě tuplu už nějakým způsobem mají (třeba ty) a pak ti, kteří se o to pokoušejí, ale ještě ji nedokázali vytvořit. Nicméně tady není nikdo, kdo by začal od začátku a prošel celým tím procesem tvorby tuply a nakonec ji vytvořil a hezky nám to tady popsal.

Rád bych prostě slyšel výpověď někoho, kdo narazil na toto téma, začal tvořit tuplu a nakonec ji úspěšně vytvořil. Čili, výpověď někoho "nezaujetého".


Re: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Eryane - 07.11.2015

Takže..trochu to tu oživím.

O Tulpách jsem slyšel už dříve, velice mně to zaujalo, ale až teď mně pár věcí a myšlenek dokopalo se pokusit si jí vytvořit. A protože jsem v životě nic takového nedělal, tak se sem pokusím psát rekněme reporty, protože by někoho mohlo zajímat jaké to je od začátku do konce. Jsem si jistý že to bude jistě zajímavá zkušenost která se možná může proměnit v noční můru, přeci jen se jedná o zahrávání si s vlastní myslí a může ledacos nevyjít..ale koneckonců to riziko je všude.

***
Tento příspěvek vždy zedituju a zaktualizuju s pokrokem, at tu nespamuju.


Tákže. Prvních pár dní jsem se rozhodl samozřejmě něco o Tulpaforcingu nastudovat ze všech různých zdrojů a tak nějak pouvažovat o tom, kdo má tulpae vůbec bude. O jménu už mám jaksi jasno. Bude se jmenovat Starlight, a to jestli bude nebo nebude mít příjmení nechám na ní. Dále jsem se rozhodl že bude mít barvy podobné jako Lyra, ale..bude jiná. Mám v plánu si jí nakreslit, takže se sem pak s výsledkem předvedu.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Alexie - 11.09.2017

Eryane - nějak ti psaní toho pokračování nevyšlo, ne? Rainbowlaugh

S myšlenkou vytvořit tulpu jsem si pohrával už dlouho, ale nedávno konečně došlo na realizaci. Beru to jako formu zajímavého psychického cvičení a procvičování fantazie. Tulpa některých lidí má stálou podobu, což mi přijde trochu nuda. Moje je měňavec, může měnit formu podle svého/mého přání. Při "tvoření" bylo komické si povídat sám se sebou, ale s odstupem pár dnů se ten rozdíl začíná prohlubovat. Ona občas (aniž bych na to moc myslel, což znamená pokrok) řekne něco, co se mi moc nepodobá. Celkově tulping není snadný a občas mi "synchronizace" prostě vypadává, ale jsem přeci jen úplně na začátku.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Bluebear - 11.09.2017

(11.09.2017, 18:52)Birdyy Napsal(a): Tulpa některých lidí má stálou podobu, což mi přijde trochu nuda. Moje je měňavec, může měnit formu podle svého/mého přání.

Proměnlivá Tulpa, to mi připomíná Zlatý kompas


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Discordian - 12.09.2017

To mi přijde docela nebezpečné Rainbowlaugh