Bronies.cz
Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov (/Vlakno-Tulpaforcing-aneb-Vymente-zdravy-rozum-za-ponikov)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Tuxik - 05.11.2012

Než se do něčeho takového pustím, musím si nejdřív dát dohromady, jestli jsem schopen obětovat "část" svého duševního zdravý, takže co všechno dělám:

1) Jdu po ulici, sedím v HD a zpívám si This day aria, či jiné songy
2) Dělám podivný pohyby, gesta, pobíhám a spoustu dalšího co lidi na ulici normálně nedělají
3) Headbanguji hlavou a hýbu se do rytmu songu, aniž bych jej poslouchal
4) Zničeho nic se na veřejnosti začnu smát, jelikož jsem si vzpoměl na starý fór
5) Povídám si pro sebe, črtvám si grafy, obrázky atp.

Takže když si budu ještě povídat s imaginárním kamarádem, tak to už nikomu divné nepřijde a společně ubijeme moje alter ego jelikož ho fakt nesnáším Pinkiecrazy

Otázka zní, jakýho kamaráda si vytvořit Twilightoops


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Ragna - 05.11.2012

Tuxik, neboj sa, je to úplne normálne Pinkiesmile. Pokiaľ ide o tú časť s tým obetovaním trocha svojho duševného zdravia, tak to záleží podla mňa na tom, ako sa nato človek pozerá. V podstate nestratíš nič ( samozrejme okrem trochu času Rainbowlaugh ), ale naopak pridáš nové skúsenosti, spoločníka, priateľa, a podobne...


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Fingusa - 03.12.2012

Zdravím,

posledních několik týdnů jsem na internetu narážel na tento pojem tulpa a musím říct že mě uchvátila představa mít společníka. Můj život je ve ve všední dny velice nudný a mám málokdy kontakt s lidma mimo skype. Z tohoto důvodu bych tulpu v mém životě uvítal. Bohužel nemám nejmenší ponětí kde a jak začít. Přímo s tímhle nemám žádné zkušenosti a rád bych to aspoň zkusil, znáte to, co mě nezabije to mě posílí.

Rád bych se tedy zeptal jak přesně se tulpa "vytváří" a co vše je k tomu potřeba před aktuálním "tvořením".

Taky bych se chtěl zeptat, jestli je tulpa schopná být agresivní vůči svému stvořiteli.

Předem díky za odpověď.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Pajzl - 04.12.2012

Doporučoval bych ti pročíst celý thread, to ti tyto otázky zodpoví lépe, než jeden post Ajsmug


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Hotsteppa - 12.01.2013

Celkom zaujímavé... Záležitosťami týkajúcimi sa ovplyvňovania mysle sa už nejaký ten piatok zaoberám, takže rozmýšľam aj nad vytvorením tulpy. Len jednu otázku: Dá sa so svojim "výtvorom" komunikovať pomocou myšlienok (nie rečou)?


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Pajzl - 12.01.2013

Eeyup Twilightsmile


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Geeshta - 12.01.2013

Kiro, docela se bojim, že to bude mít nakonec něco trochu metafyzickýho, nemohl bys mi dát aspoň malej podklad, že je to jen psycho- a biologický? Podobně jsem váhal u lucidního snění, protože ho spousta lidí spojovala s meditací a astrálním cestováním, ale nakonec, sou to jen sny a všechno je v mý hlavě. A tulpaforcing mě fakt zaujal, ale nechtěl bych místo tulpy kontaktovat nějakou duchovní bytost (ano, věřim na ně a nechci s nima mít nic společnýho), vim že si říkal ať to sem netaháme, ale potřebuju bejt klidnější, tak to prosím někdo podložte, nebo zargumentujte.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Kiraa - 12.01.2013

Ako som hovoril vyssie, prosim drzte sa v tomto topicu prec od astralneho cestovania, bytosti, a podobnych veci ktorych existencia nie je potvrdena. Tulpae s nimi nema nic spolocne, jedna sa o halucinacie.

Kazdopadne, aby som aj odovedal na tvoju otazku, Tulpae je cisto tvoj vytvor, ktory modelujes od nuly, a max. mu davas priestor na sebarozvijanie, cize sa jedna o vedomie ktore pred tym neexistovalo, a nie o astralne bytosti.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Geeshta - 12.01.2013

Každopádně to vypadá hustě, ještě sem se nerozhod, ale určitě si o tom pročtu.


RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - Mr.LaLike - 12.01.2013

To musím zkusit aspoň by byl kámoš navíc Twilightsmile