Bronies.cz
Festival párů 2017 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+--- Téma: Festival párů 2017 (/Vlakno-Festival-paru-2017)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Festival párů 2017 - SecreterceS - 21.03.2017

Eleveo, this is bootyful Rainbowkiss [spoiler: Využít Smůze byl naprosto geniální nápad.]


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 26.03.2017

Hooodně opožděně ale žárlivost a láska


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 27.03.2017

Tak tedy začneme nové kolo!

Vyberte si nový pár, nebo starý nově nakombinujte a nechte vaše postavy setkat se a prožít další "romantické" dobrodružství.

Postavy se setkávají a tématem jejich prvního setkání je?

Špatný kamarád



RE: Festival párů 2017 - SecreterceS - 27.03.2017

Eh, první setkání to asi úplně není... ale co už. Spirax, spoilery pro finále šesté série! Trochu.
Špatný kamarád
Jeden fialový drak zaklapnul knihu a odešel z knihovny. Dívaly se za ním smutné oči.
"Jsem špatný kamarád?"
Twilight zvedla hlavu od kresby, kterou tvořila pro svá studia Měňavců. Thorax, novopečený král, jí stál modelem a promluvil teď poprvé během několika hodin, kdy na nákresech pracovali. "Ty? Vůbec ne, právě naopak. Jak tě něco takového napadlo?"
Pestrobarevný poník s hmyzími rohy a křídly sklopil uši. "Nevím, jestli mám Spika pořád rád."
Princezna povytáhla obočí a položila tužku. "Stalo se něco?"
Thorax se uvolnil a posadil se. "Ne, to ne, ale... uh..."
"Thoraxi, no tak," Twilight Sparkle se povzbudivě usmála, "neměj strach, jestli někdo rozumí problémům s přátelstvím, budu to já. Co je se Spikem za problém?"
"S ním nic, spíš se mnou," začal Thorax a velice rychle se rozpovídal: "Jde o to, že kdykoliv je poblíž, úplně ztrácím sebevědomí! Bojím se, že řeknu něco špatného nebo hloupého! A pořád mám pocit, že s ním trávím málo času, občas bych ho chtěl jen pro sebe, ale to je sebestředné a bezohledné!" Zoufalé oči barvy červeného vína hledají v těch fialových pomoc. "A když mluví o Rarity, nejraději bych si zacpal uši! A závidím jí, proč takhle Spike nemluví o mně?"
Twilight se začal na tváři rýsovat hloupý úsměv. "Nejsi špatný kamarád, Thoraxi. Jen ti přátelství nestačí."



RE: Festival párů 2017 - Mácaman - 30.03.2017

SecreterceS - oh wait... Rainbowlaugh



1. Špatný kamarád


RE: Festival párů 2017 - Elevea - 30.03.2017

Damn, omezení na jednu stránku si začíná vybírat daň. Musel jsem se zastavit Ajsleepy . No nic, budeme pokračovat v další kapitole. Aspoň se budete těšit Pinkiehappy
Ještě poznámka - bral jsem termín "špatný" kamarád jako "někdo, koho byste si za kamaráda nikdy neměli vybrat". Snad se to tematicky příliš nevzdaluje.

02 - 01 - Špatný kamarád


RE: Festival párů 2017 - Mácaman - 30.03.2017

Elevea - jup taky by mi nevadily 2 stranky, ale tak o to je to zajimavejsi Rainbowlaugh jinak narez! Rainbowlaugh doufam ze ti Rwakk dalsim tematem neudela caru pres rozpocet, chci vedet jak to bude pokracovat Rainbowlaugh


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 03.04.2017

Tak vám píšu rovnou z práce, aby jste mohli hned začít psát milí nadšenci.
Tématem je váhání

Poupravit večer až dorazím z práce. Mám cdko takže jinak to nepůjde.


RE: Festival párů 2017 - Elevea - 03.04.2017

Opět problém s délkou, ale nějak jsem si poradil. Jenom ten příběh se začíná ubírat divnou cestou Twilightsmile

02 - 02 - Váhání


RE: Festival párů 2017 - Mácaman - 03.04.2017

Rainbowlaugh chudak Spike...furt nic a najednou je na roztrhani Rainbowlaugh