Bronies.cz
Festival párů 2017 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+--- Téma: Festival párů 2017 (/Vlakno-Festival-paru-2017)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 15.05.2017

A nás další příběh vyvrcholí tímto tématem

milenci


RE: Festival párů 2017 - Elevea - 15.05.2017

Okej, poslední z trojky, šup tam s milencama. Pinkiegasp

03 - 04 - Milenci


RE: Festival párů 2017 - SecreterceS - 16.05.2017

No dobrý, druhá polovina příběhu už byla jednodušší Twilightsmile
Změna
Po krátké konzultaci s rodiči se začaly dít s mojí spolužačkou divy. Ze dne na den se začala učit. Dává pozor, účastní se dobrovolných projektů, prostě Babs Seed je najednou úplně jiná. Ptala jsem se jí, proč. Odvětila mi s úsměvem: "Inu, jak říká pan profesor, změna může být krásná."
Myslí tím profesora Discorda, a já absolutně netuším, co se stalo ten den, kdy byla po škole, ale musel ji nějak očarovat nebo něco, protože tohle je zvláštní.
---
Bylo to zvláštní, dokud jsem nepřišla na to, kde má teď Babs Seed práci - pracuje v kadeřnictví. A užívá si to jako nic předtím.
---
Nedávno se začal po škole rozšiřovat drb. Jedná se o jednoho ex-vládce chaosu a jednu začínající kadeřnici. Pořád jsou spolu, pořád si povídají, pořád vtipkují... A všichni se můžou zbláznit, protože když se Babs zeptají, jen se usmívá jako šťastné trdlo a odmítá jakýkoliv hlubší vztah se svým učitelem.

Blíží se konec čtvrťáku. A taky ples. A já s přáteli se postaráme, aby se ti dva dali dohromady hned, jak Babs bude oficiálně prohlášena absolventem školy.

Milenci
Na rozlučkový večírek přišli i poníci, kteří tvrdili, že nepůjdou, a dokonce i profesoři, kteří říkali, že nás už nechtějí ani vidět. Všechny lákalo vědomí, že pokud se má mezi Babs a profesorem něco stát, stane se to tady. Dokonce se kvůli tomu i překonali a vytvořili si vlastní obleky nebo doplňky, což bylo podmínkou účasti. Přece jenom, jsme všichni mladí umělci.
Měla jsem to štěstí, že jsem si mohla s profesorem Discordem popovídat. Stejně jako nikdo jiný, ani já jsem z něj nic nevytáhla.
Potom přišla Babs.
Páni. Páááni.
Babs Seed přišla v origami-šatech. Jinak se to nedalo popsat. Měla prodloužené vlasy, nejspíš kouzlo od jednorožčího kadeřníka, a vůbec nevypadala, že posledních pár měsíců skoro nespala.

Okamžitě si to zamířila k Discordovi, a oči všech přítomných ji pronásledovaly. Nervózně se zasmála. "Zdá se, že jsme novou atrakcí."
"Zdá se. Moc ti to sluší, Babs," pochválil ji.
"O to mi šlo," mrkla sebevědomě a pozvala profesora na taneční parket. "Věděl jste, že si o nás myslí, že jsme milenci?"
"A co vůbec jsme, Babs?"
"...inu..."
---
Applejack vyprskla mošt, kterého se zrovna napila. "S KÝMŽE?!"
Apple Bloom přikývla. "Tak to v tom dopise stojí. Chodí s Discordem."
"Twilight. Twilight. Elementy. HNED."

[Obrázek: babs_seed___origami_dress_by_secreterces-db9c5q6.jpg]

A je to. Žiju a DiscoBabs žije taky. Příště si asi dám nějaký normální shipping, tohle mě málem dorazilo.


RE: Festival párů 2017 - Tiny Creature - 16.05.2017

A tady jsou moji milenci.  Pinkiehappy

Milenci


RE: Festival párů 2017 - SecreterceS - 16.05.2017

Wow no nejsme my romantici Rainbowlaugh Asi budu muset napsat nějaký špatný konec, tady je to nějaké vášnivé Pinkiehappy


RE: Festival párů 2017 - Lightning - 16.05.2017

Rwakku? Mmmm whatcha say? Dáš jí nějaké dobré téma? Nebo budeš takovej ten zlomyslnej šotek co schovává ponožky Trollestia a budeš Secret házet klacky pod nohy?


RE: Festival párů 2017 - Mácaman - 16.05.2017

SecreterceS: to vis je jaro, bronies se zapalujou kopytka Pinkiesmile


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 16.05.2017

Tak nikdy jsem nepsal, že ten ship musí dobře dopadnout :-D
Klidně to ani nemusí být romantika ale akce. Záleží jen na tom, jak se kdo s tím popere.
Každopádně se těším na další kolo. Schválně, zda se Secret podaří udělat špatný konec xD


RE: Festival párů 2017 - Rwakk - 22.05.2017

Tak tedy začíná další kolo. Tímto začíná druhá polobina festivalu. Doufám že těch pár týdnů ještě s námi vydržíte.

A tématem je pro první setkání nového páru je.

Nejhorší


RE: Festival párů 2017 - Elevea - 22.05.2017

Tak a Rwakk mě donutil popisovat život zločince. Že ho to baví... Facehoof

04 - 01 - Nejhorší