Bronies.cz
Charlie kreslí - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Charlie kreslí (/Vlakno-Charlie-kresli)

Stran: 1 2


Charlie kreslí - Charliedzilla - 03.04.2017

Zdravím!

Som Charlie a rada kreslím, čo je asi dobre vzhľadom na to že študujem umenie v Prahe. Rainbowlaugh

Kresleniu sa venujem no, tak nejako som kreslila vždy, ani presne neviem povedať kedy sa vo mňe zapálil pravý duch umelca. Možno keď som sa na gymply začala pripravovať na prímačky? Možno keď som začala chodiť v prvej triede základnej školy na ZUŠku? Možno keď som v troch rokoch počmárala celú čerstvo vymalovanú stenu v maminej práci? Ktovie  Pinkiehappy
Rada tvorím digitálne ale aj tradične. Poprípade kombináciou oboch techník. Twilightsmile

Ak by ste chceli vidieť nejaké nie-MLP práce tak na tumblr mám viac čo ukázať. Avšak, neľakajte sa, mám tam hlavne Transformers fanarty a nejaké tie OCčka.

Ah, čo iné na úvod? Musím sa priznať že moc MLP prác nemám. No, popravde okrem pár skíc len jednu poriadnu, ale niekde treba začať no nie?  Twilightsmile

Tak, tu je vecička dorobená pred pár dňami. Keďže zbožňujem Changelings nedalo mi nenakresliť ich v mojom vlastnom prevedení. Ah... možno som sa trocha nechala uniesť  Twilightblush
[Obrázek: tumblr_onrehsD9MH1rt7ehro1_1280.jpg]


RE: Charlie kreslí - Tiger Eye - 04.04.2017

Wow, na obrázek koukám už nejakých pár minut a pořád z něj nemůžu odrtrhnout oči. Pinkiesmile Fakt se mi to líbí, ty barvy, ten styl, propracovanost a všechno! S MLP určitě pokračuj, protože tvůj styl je opravdu krásný a originální. Pinkiehappy Už se těším, až uvidím další obrázky z tvé tvorby ^^


RE: Charlie kreslí - Jita32 - 04.04.2017

Hele, nejsi náhodou na Furaffinity? Rainbowlaugh Teď nevím zda mi hrabe, ale před pár dny jsem tam tenhle obrázek viděla c:


RE: Charlie kreslí - Mácaman - 04.04.2017

tak jako tohle je dost dobry! koukam jak puk, klobouk dolu Twilightsmile we want more!


RE: Charlie kreslí - Charliedzilla - 04.04.2017

(04.04.2017, 14:51)Jita32 Napsal(a): Hele, nejsi náhodou na Furaffinity? Rainbowlaugh Teď nevím zda mi hrabe, ale před pár dny jsem tam tenhle obrázek viděla c:

Haha ano, videla si dobre! Rainbowlaugh na FF som! Účet už mám dosť dlho ale fakt aktívna som len chvíľku. Pred pár dňami som sa rozhodla oživiť moje DA, FF a tak. Bola som doposial aktivna len na tumblr a to hlavne v Transformeroch. Povedala som si, že som fakt hlúpa neskúšať aj inde! Rainbowlaugh Ale linky na FF a DA som sem zatiať nedala lebo stále updatujem arty ktoré som za nejaký ten rok nepostovala... Takže mám tam vačšinou staré veci a nechcme úplne postnúť všetko naraz  Pinkiehappy

Ale keď tak: FF a DA

Mácaman a Tiger Eye: Moc vám ďakujem!  Twilightblush Ahhh bola som troška neistá lebo je to fakt dlho čo som dávala obrázky do nejakej tej "domácej" komunity a bola som z nejakého dovodu trošku nervózna? Ale určite sa cítim o dosť lepšie a haha, tá Rarity čo ju čmáram teraz sa mi bude kresliť hneď lepšie!  Twilightsmile


RE: Charlie kreslí - Quint-t-W - 04.04.2017

To nevypadá vůbec špatně. To zapracování hmyzí podstaty tam skvěle zapadá.
Hlavně je zajímavé, že na hmyz se moc lidí takhle nezaměřuje. (Mě sám o sobě nevadí, jen se z předchozích zkušeností trochu štítím zástupců bodacích a pak mívám obavy, aby mi nějaký zmatený jedinec nevletěl někam, kam nemá). Na FA jsem ti hodil watch, doufám, že tam občas taky něco hodíš  Twilightsmile
Částečně související otázečka, jaký máš názor na pavouky, a druhá, názor na tzv. mothponies, jestli ses s nimi už potkala?


RE: Charlie kreslí - Charliedzilla - 04.04.2017

No, zas som sa nechala malinko uniesť a spravila Rarity malý remake  Twilightblush
Ako malá som vždy zbožňovala film "Posledný jednorožec" tak som sa trochu inšpirovala designom.
Ah! A samozrejme čo by to bolo za Rarity bez diamantov a nosiča?  Twilightsmile

[Obrázek: tumblr_onwkh5Xxxx1rt7ehro1_r1_1280.png]


RE: Charlie kreslí - Charliedzilla - 04.04.2017

(04.04.2017, 21:05)Quint-t-W Napsal(a): To nevypadá vůbec špatně. To zapracování hmyzí podstaty tam skvěle zapadá.
Hlavně je zajímavé, že na hmyz se moc lidí takhle nezaměřuje. (Mě sám o sobě nevadí, jen se z předchozích zkušeností trochu štítím zástupců bodacích a pak mívám obavy, aby mi nějaký zmatený jedinec nevletěl někam, kam nemá). Na FA jsem ti hodil watch, doufám, že tam občas taky něco hodíš  Twilightsmile
Částečně související otázečka, jaký máš názor na pavouky, a druhá, názor na tzv. mothponies, jestli ses s nimi už potkala?

Ahh ďakujem moc za watch! Heart Niečo áno, budem sa aspoň pokúšať ostať aktívna na všetkých účtoch!
Pavúky mám rada, sú užitočný a designovo cool a ešte 20% cooler Rainbowlaugh

A čo sa mothponies týka, musím sa priznať že som na nich moc zatiaľ nenarazila ale ako tak prehľadávam galérie tak wow, myslím že si mám dneska večer čo dohľadávať! Rainbowlaugh Ďakujem moc za tip, možno nejakého skúsim v budúcnosti tiež nakresliť!


RE: Charlie kreslí - Mácaman - 05.04.2017

perfektni..ten ohon...no nechtelo by se ti udelat AJ? Pinkiecrazy


RE: Charlie kreslí - Charliedzilla - 05.04.2017

(05.04.2017, 15:06)Mácaman Napsal(a): perfektni..ten ohon...no nechtelo by se ti udelat AJ?  Pinkiecrazy

Chcela som spraviť všetky v podobnom duchu a ah, veľmi dobre mi čítaš myšlienky! Keďže Applejack, ako druhá obľúbená postava, je na rade hneď po Rarity! Ajsmug