Bronies.cz
Sandža je zpět! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Sandža je zpět! (/Vlakno-Sandza-je-zpet)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Sandža je zpět! - Wrench - 24.07.2018

To jsem zase něco řekl, pardon Ajbemused
Jinak obrázky pěkné, to bych se měl asi přestat flákat a taky něco nakreslit


RE: Sandža je zpět! - DanyB - 26.07.2018

Moc povedená tvorba.  Twilightsmile


RE: Sandža je zpět! - smilex - 06.08.2018

Děkuji moc!  Twilightblush  Twilightblush

ALSOO

[Obrázek: royal_soul_by_noioo-dcjdn52.png]

konečně mám jeden cover pro příběh který dělám, ovšem si nejsem jistá zda ho opravdu použiji a zda li už tak pokud to bue chapter 1 nebo 2 ^^

Je to o styll dress, druhém poníkovi kterého jsem kdy vytvořila - bude tam i první poník kterého jsem vytvořila a pár dalších. Je to příběh který byl vymýšlen pár let ale jen po kouskách a furt se měnil, tak uvidím jestli z toho udělám nějaký logický příběh plný smrti, krve, sexu a naděje + slz ( s tím sexem.. nejsem si jistá zda ho tam vůbec dám, pokud ano tak cenzura!!  Facehoof  Twilightblush  )


RE: Sandža je zpět! - Mácaman - 06.08.2018

wow to je uzasny hned bych si to precetl s takovou obalkou Twilightsmile


RE: Sandža je zpět! - smilex - 06.08.2018

Mácaman: Oh my - Opravdu? To mě jen víc povzbudilo k puštění se do příběhu!  Twilightoops  Twilightoops  Twilightblush  Twilightblush

( jen nějaký charakter do příběhu, má několik osobností. V příběhu to bude milý starý pán. Několik desítek poníků mu říká otče a mnoho by za něj položilo i život - proč? Protože vychoval několik z nich. Kdyby byl v nebezpečí, radím vám utíkat. Tento starý poník je sice na pohled bezbranný a slabý ale i sám by dokázal zabít nejednoho alicorna, jenže na jeho backstory si budete muset počkat, ovšem tu bude snad i část s jeho MAFIÍ (připadá mi jak kdyby to byl kmotr rodiny lol  Twilightblush  Twilightblush  , zajímalo by mě jak se vám zatím tato postava líbí? )


[Obrázek: noioo_by_noioo-dcjdre0.png]

(Ano je velice podobný mé ponysoně kvůli zubům, jenže společně v příběhu nebudou, nejsou příbuzní a ponysona pravděpodobně v příběhu taky nebude, možná jako background character ( přemýšlím i o pár příběhových animacích  Facehoof )


RE: Sandža je zpět! - Mácaman - 06.08.2018

nevim proc ale tenhle "mily stary pan" mi trochu pripomina "Lesniho dedu" z posledniho dilu Zaklinace (sedmy dil) "Lesni deda" byl take na prvni pohled roztomily a neskodny, jenze se uklazalo, ze je naopak hodne nebezpecny... Rainbowlaugh


RE: Sandža je zpět! - smilex - 06.08.2018

Mácaman: Zaklínače znám ale toho chlápka si nedokážu vybavit, nemáš náhodou fotku nebo tak?  Rainbowlaugh  Rainbowlaugh  Twilightblush ( update: uvědomila jsem si že je to knížka a že tam ilustrace možná nebudou? Teď nevím. Knižní sérii sem ještě nedočetla Rainbowlaugh )

+

RODIČE STYLL DRESS A BOLT (možná změním jména později? WHO KNOWS se mi nechce ale jsou taková... divná _DD )

[Obrázek: the_story_of_parents_by_noioo-dcjdur1.png]

Matka je alicorn - Hermelia ( jak ten sýr RainbowlaughDD )
Otec je alicorn - Sharming Sun  

Matka je však bohyně, dávný alicorn který by se dožil několika milionů let kdyby ovšem neztratil roh, magii a život.
Matka dříve měla souboj s dekereonem, alias naším démonem či satanem. Avšak aby ho porazila, musela objetovat svůj nesmrtelný život, svou magii a tudíž i svůj roh. Měla dovoleno žít jako obyčejný pegas po několik dalších století. Bohužel nikdo nevěděl její pravou identitu, jen pár svěřenců. Prostě zachránila svět před zkázou ale nikdo o tom nevěděl. Říkalo se že prostě zmizela a v den kdy jí bude potřeba, zase se vrátí. Avšak ona se jednoho dne vdala za krále a porodila mu 2 dcery které získali její magii a otcovu. Jenže jejich magie je díky tomu skoro nepřekonatelná již v mladém věku. Jen jí nedokáží ovládat.

Ovšem je tu problém. Jakmile matka zemřela, bariéra která dělila dekereona od světa poníků se zničila ( 5/7let po její smrti byl dekeron opět volný a stále.. ve svém ukradeném těle, nyní znák jako Horion, který se vydá zničit to, co po bohyni zbylo - teď jsem vám vřekla spoiler na příběh  Twilightblush  Twilightblush  ale nebude to celé, je tam VÍÍC věcí a bude to na několik kapitol.  Začalo mě to nějak bavit a propojím i pár jiných příběhů  Twilightsmile  Twilightsmile )


AAA
někdo zemře

KDO ASI  Rainbowhuh  Rainbowhuh  Pinkiecrazy  Pinkiecrazy  (jsem sadista? ANO JSEM  Pinkiecrazy  Rainbowlaugh )


RE: Sandža je zpět! - Jita32 - 07.08.2018

Svatej makaróne, tak na to se opravdu těším! Tedy - doufám že to někdy napíšeš ^^ určitě bych si to přečetla. Nápad zajímavý , moc se mi líbí concept arty, plus ten cover je k sežrání, jde z něj krásně cítit atmosféra. Sakra, možná bych se taky měla do něčeho pustit Rainbowlaugh
(Nevím proč ale ten "Otec" mi připadá roztomilý Rainbowlaugh vypadá více rošťácký než-li jako nějaký zlý alicorno-bijec)


Sandža je zpět! - Helke - 11.08.2018

Heh jen tak si z nudy prochazim forum při cestě do prace a narazim na tohle. Upřimně mé schopnosti kresleni jsou prakticky nulove takže žadny podrobny komentař ale tve obrazky se mi opravdu moc libí Pinkiesmile Ale jestli něco umim ocenit tak je to poutavi přiběh a to co si napsala mě opravdu zaujalo...pokud to někdy sepišeš hlasim se do fronty s žadosti o povoleni k přečteni Rainbowlaugh

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk


RE: Sandža je zpět! - smilex - 12.08.2018

Helke: Ohoho děkuji mnohokrát!  Twilightblush  Twilightsmile Doufám že ten příběh ještě o něco obohatím a dotáhnu ho dokonce. Varuji předem že pro mě je občas extrémně těžké něco dokončit  Facehoof  Pinkiegasp Ale pracuji na tom tak snad, tentokrát??  Twilightoops  Rainbowkiss

JINAAK

další obrázky

Jela jsem autem z Německa (taková menší dovolená  Twilightblush ) a v autě mi šla dlouhá chvíle trochu déle než jsem chtěla a čekala. Tak jsem si vzala mobil, svůj pravý ukazováček a najela jsem aplikaci Ibis Paint a nakreslila si jednu scénu. Upřímně když jsem vymýšlela styll dress, měla to být zlá alicorní mrcha, která vlastně se ani nenarodila jako alicorn, jenže příběh předělávám. Jako bezduchý zloduch jí předělávám do neutrálního charakteru. Ten mořský had má znázorňovat její staré já, nebo postavu která možná v příběhu taky bude, to se ale ještě rozhoduji  Twilightblush  Twilightblush

[Obrázek: 39116689_872681676269639_484462828560003...cjykb8.png]
(štve mě že je to tak pidi ale v tu dobu jsem si nastavila na mobilu moc malou plochu  Pinkiecrazy  Pinkiesad2  )

A jednoduchý screenshot matky s dcerou  Twilightblush

[Obrázek: mother_by_noioo-dcjykbm.png]