Bronies.cz
Sandža je zpět! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Sandža je zpět! (/Vlakno-Sandza-je-zpet)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Sandža je zpět! - smilex - 08.09.2018

Koukala jsem se do jiných vláken a nějak jsem našla inspiraci (zda-li víte od koho?  Twilightblush  Facehoof  )
a snažila jsem se udělat render/ 3D obrázek mé ponysony která je pořád bezejméná  Rainbowlaugh  Rainbowlaugh

Postup: (zabralo mi to celé asi hodinu a půl až 2 hodiny)
[Obrázek: process___3d_by_noioo-dcmbcfd.png?1]

a zde hotový obrázek - strašně se mi líbí ten obličej ale na těle bych mohla zapracovat více, jenže je to teprve první obrázek a tak se učím Twilightblush  se štětci v sai to moc neumím a tak nevím jaké kombinace použít, ale jiný program volit nechci  Twilightblush  
[Obrázek: when_the_beauty_comes__by_noioo-dcmbckv.png]

FURT JE TO TRASH - NEEDS HELP


RE: Sandža je zpět! - Wrench - 08.09.2018

Tohle že je trash?! tak to se můžu jít rovnou zahrabat  Rainbowlaugh


RE: Sandža je zpět! - Eugene - 08.09.2018

Rendering ti jde, skvělá práce  Konečně někdo, u koho jsou tady vidět pokroky. Rainbowlaugh

Možná bych trochu upravil anatomii hlavy, ať není tak hranatá.

Overpaint:
[Obrázek: 8RbsB5S.jpg]



RE: Sandža je zpět! - Cocodrillo - 08.09.2018

Zadní stehno mi přijde moc daleko "vyřízlý" tím břichem a nos ma moc hrubej přechod a pusobi tak hranatě


RE: Sandža je zpět! - smilex - 08.09.2018

Eugene: Oh můj bože to je nádhera! O mnoho lepší výsledek než je můj (díky tomu vidím že tlama té mé verze je moc velká a oči moc vzadu, myslíš že by jsi mě mohl dát nějaké typy a nebo rady? ( jinak skvělý nápad že by poník mohl mít plášť Rainbowlaugh myslíš že bych mohla dostat i png verzi toho co jsi udělal a použít to na deviantartu? Ovšem dám odkaz do popisku hned pod obrázek! ^^ ) btw. v čem kreslíš/pracuješ na renderech?
Cocodrilo: Děkuji! Čím později a víckrát se na to dívám, tím více chyb vidím >:'/


RE: Sandža je zpět! - smilex - 08.09.2018

Druhý pokus o zlepšení staré tvory  Twilightblush


GIF :  Twilightblush

 [Obrázek: processss_by_noioo-dcmbxjz.gif]

Výsledek:  Rainbowderp

 [Obrázek: the_eeend_by_noioo-dcmbx2z.png]

Myslím si že tohle pro mě byla velká zábava a trvalo to taky něco přes hodinu / okolo hodinky  Twilightblush  za názory budu velice ráda!!


RE: Sandža je zpět! - Jita32 - 08.09.2018

Musím říct že jsem ráda že se pouštíš do renderování! Obrázky vypadají fantasticky, hlavně ta překreslená ikonka - máš úžasný výběr barev, líbí se mi jak to přechází do té žluté Pinkiesmile

Si tipnu že tě inspiroval Eugene Rainbowlaugh jinak nové ocčko se mi moc líbí, mám hrozné nutkání ji říkat Cold Tusk Rainbowlaugh


RE: Sandža je zpět! - Eugene - 08.09.2018

Smilex: Vůbec není zač. Tvoje obrázky a pokroky se mi líbí, proč tedy nepomoci. :D

Obrázek jsem uložil jen v .jpg, ale nebyl problém z toho pozadí vyřezat a udělat .png verzi TADY Dělej si s tím, co chceš, žádné nároky si nedělám, vždyť o nic nejde.

Renderuju a kreslím v photoshop CS6, ale stejného výsledku se dá dosáhnout i v SAI. Trvalo mi přes rok, než jsem se naučil takhle renderovat, dělal jsem studie obrázků AssasinMonkeyho, protože má nejrealističtější rendering poníků. Nejdříve černobílé studie, kde jsem se zaměřil na přechody, hrany a tmavá/světlá místa (světelné podmínky). Pak jsem přidal barvy a smíchal všechno dohromady.

Ukázka studie od AssasinMonkey:
[Obrázek: ZmkaZOy.jpg]

Důležité je nezůstat jen u poníků, dost pomůže i lidská anatomie/zátiší. Taky je důležité pokaždé obrázek posunout o kousek dál, moje první rendery trvaly x-desítek hodin, tápal jsem, překresloval, důležitý byl jen výsledek. Jakmile máš kvalitu, můžeš pracovat na efektivitě postupu.
[Obrázek: svRADRk.jpg]

Ve finále do toho musíš dát čas a úsilí, naučit se to dá.

Když jsem začínal s malováním (hrůza :D ):
[Obrázek: wV4HuNQ.jpg]
Po studiích a tutoriálech:
[Obrázek: EW7K4Ja.jpg]

Můžeme udělat collab, jestli chceš. :D A držím palce.


RE: Sandža je zpět! - smilex - 08.09.2018

Ještě jedna zkouška pro dnešek!!!  Twilightblush  vidím všude talenty na base a tak pod. sama jsem je používala, i když jsem z toho nic neměla.

BASE :  Facehoof  (ty barvy a kvalita pixelů mě naprosto se--- teda štve Twilightblush )

 [Obrázek: pony_pony_by_noioo-dcmc5pj.png]


RENDERED BASE A NORMÁLNÍ BASE: Twilightblush  Twilightblush ( zde vidíme výsledek když se kreslíř trochu víc snaží a taky rozdíl z původní práce na basu )  

 [Obrázek: look_by_noioo-dcmc5ut.png]

FINISHED PIECE:  Pinkiesad2  Pinkiesad2  Pinkiesad2  Pinkiesad2  Pinkiegasp ( a moje oblíbená část, je konečný obrázek  Twilightblush  naprosto se mi líbí a to to nebylo ani moc těžké, neříkám že je to 100% render nebo 3D ale... posuďte sami  Rainbowkiss  )

 [Obrázek: p_o_n_y_s_o_n_a_by_noioo-dcmc5uk.png]



RE: Sandža je zpět! - smilex - 08.09.2018

Jita32 : Oh děkuji moc! Waw! Normálně se budu červenat Rainbowlaugh btw. to jméno je velice zajímavé!!! Zkusím o tom uvažovat :O

Eugene: waw waw waaaaw! Děkuji moc, nečekala jsem tak rychlou odpověď, zkusím se zaměřit na více reálného prostředí a jiných zvířat/osob (upřímně s realistikou jsem vždy měla problém, tak mi to potrvá déle) ale musím říct že pokrok je úžasný a už se těším až uvidím ten svůj!! A také moc děkuji za ten odkaz, v nejmenším případě aspoň řeknu že to bylo od ''kamaráda'' Rainbowlaugh pokud tedy nevadí.

Btw collab by byl moc fajn! ^^ Jen jsem přemýšlela, takový menší request pro tebe a výzva i možná. Zda a jak by jsi vyrenderoval nějaký base. Strašně mě to zajímalo a myslela jsem na tom během dělání své kresby. Pokud by ses do nějakého projektu na předělání bases pustil, moc ráda bych to viděla! ^^ :O